Як купити різдвяну ялину на лісовій фермі

Коли справа доходить до покупки Різдвяної ялинки, всі починають шукати її біля парковки супермаркетів, біля будинків та в садах, біля місцевих магазинів, все знають і роблять саме так! У вік Інтернету ялинку можна навіть замовити. У той час як, замовивши ялинку в Інтернеті, вона буде по-справжньому красивою, варіантом може стати, залежно від того, де ви живете, відвідування лісової ферми, де ви можете зрубати ялинку прямо на землі!

Кроки

 1. 1

  Виміряйте висоту до стелі, і ширину місця, де стоятиме ялинка. Вам це потрібно, щоб ви не принесли занадто високу або широку ялинку, яка не поміститься у ваш будинок.

 2. 2

  Знайдіть місцеву лісову ферму. Запитайте у кого-небудь або знайдіть сайт за допомогою фрази «Різдвяні лісові ферми» або «Вирубка різдвяних ялинок» і назва вашого міста. Зателефонуйте туди заздалегідь, щоб ви точно знали, що ферма працює.

 3. 3

  Відвідайте ферму всією сім`єю. Вважайте це розвагою, так як на багатьох фермах часто багато атракціонів, і святкових смакоти. Все це зробить ваш відпочинок незабутнім, веселим і радісним.

 4. 4

  Отримайте інструкцію про те, як правильно рубати дерево. Всі ферми різні. На деяких ви будете повинні спочатку заплатити. На деяких вам допоможуть завантажити ялинку в машину, на деяких - ні. Існують також різні ціни на різні види дерев (Дугласова ялиця найдешевша, велика ялиця дорожче, але у неї кращий аромат, і найдорожча - ялиця благородна).

 5. 5

  Переконайтеся, що ялинка, яку ви обрали, буде добре виглядати у вашій кімнаті. Якщо потрібно, використовуйте рулетку. Перевірте стовбур знизу, щоб переконатися, що там достатньо місця від краю до нижніх гілок, щоб зробити свіжий зріз ..
 6. 6

  Перевірте ялинку, яку ви обрали, чи виглядає вона зеленою і здоровою з ароматними, гнучкими голками. Переконайтеся, що голки не сухі, і не коричневі. Не вибирайте ялинки з пошкодженими гілками або корою. Поставте ялинку і струсіть. У такому випадку можуть опадати деякі голки, але якщо їх випадає дуже багато, подивіться ще.


Поради

 • Пройдіть навколо ялинки, і уявіть її в тому місці, куди ви збираєтеся її поставити. У перші кілька днів гілки опустяться, тим самим займуть ще трохи місця у вашій кімнаті!
 • Поставте ялинку подалі від джерел тепла (обігрівача, каміна).
 • При виборі ферми, постарайтеся вибрати таку, де ви зможете залишити ялинку до того моменту, коли будете готові її забрати і прикрасити. На деяких фермах вам дозволять забрати ялинку рано, на перші вихідні листопада, дуже рано, щоб ставити її. На фермі ялинку відзначають як продану, і ви зможете її забрати тоді, коли вам зручно. Будьте готові до того, що деякі люди не звернуть уваги на цю позначку, і коли ви повернетеся, вашої ялинки може і не бути.
 • Вкладіть гроші в дійсно варту ялинку.


 • Якщо ви живете в тропічній місцевості, постарайтеся знайти дерево, яке вирощене в теплому кліматі. Дерево можна використовувати для тепла, і воно довше простоїть.
 • Обрізавши низ стовбура на 6 мм перед установкою, ви поліпшите процес поглинання води, і ваше дерево довше простоїть. Переконайтеся, що зріжете останній раз перед тим, як поставити ялинку в воду. Якщо дерево буде піддаватися повітрю тривалий час, може зіпсуватися джерело води.
 • Виміряйте свою кімнату перед тим, як піти з дому: якщо потрібно, вам буде легше попросити персонал ферми, щоб вони виміряли.
 • Ялинка буде свіже, якщо ви не будете її пересушувати. Правильно встановіть її і додавайте воду.
 • Якщо ви живете в прохолодній місцевості, після покупки залиште ялинку на кілька днів у гаражі, щоб вона звикла до теплої температурі.
 • На вулиці ялинка буде виглядати набагато менше, ніж є насправді. Візьміть палицю: станьте на підлозі кімнати, і підійміть палицю так, щоб вона стосувалася стелі. Відзначте, як високо підніметься ваша рука. Те ж саме зробіть з ялинкою, щоб визначити ідеальну висоту. Пам`ятайте, що ви трохи зріжете зверху для зірки, і знизу - для свіжості. Поставте ялинки у всю висоту, і ви визначитеся з висотою.

Попередження

 • Будьте обережні, і не перестарайтеся з обрізанням дерева перед установкою. Кілька значних зрізів можуть все зіпсувати.
 • Перевірте, щоб ніхто не прийняв ваше дерево за будинок (павуки, маленькі тварини) перед тим, як принести його додому.
 • Не чекайте дуже довго, так як найкраще дерево можуть купити. Якщо ви ще не готові встановлювати ялинку, ви можете залишити її в гаражі у воді