Як зав'язати бант

Пов`язування банта - елегантний і красивий спосіб додання фінального штриха подарунковій упаковці. Також химерні декоративні бантики можуть бути використані як аксесуари до одягу або прикраси для весіль та інших свят. Дізнайтеся, як пов`язати простий бант, бант з петель і бант у вигляді квітки.
Метод 1 з 3: Зав`язування простого банта

 1. 1

  Почніть з зав`язаною на вузол стрічки. Техніка зав`язування банта не залежить від виду стрічки і призначення самого банта і завжди однакова. Вам просто необхідно, щоб від вузла стирчали два кінця стрічки вліво і вправо.
  • Якщо ви зав`язуєте бант зверху подарункової упаковки, проведіть стрічку під коробкою, зведіть два кінця разом і зав`яжіть вузол нагорі так, щоб кінці були однакової довжини. Тепер у вас будуть лівий і правий кінці стрічки, з якими доведеться працювати.
  • Ви можете зав`язати бант зі шматка стрічки, не прив`язаної до упаковки. Зауважте стрічку на вузол посередині, щоб отримати однакові лівий і правий кінці.

 2. 2

  Сформуйте петлю з лівого кінця стрічки. Затисніть петлю між великим і вказівним пальцями, щоб вона не розпалася. При пов`язування стрічки, переконайтеся, що вона не Перекрутіть, петля повинна бути рівною.

 3. 3

  Зробіть другу петлю. Цього разу оберніть правий кінець стрічки навколо лівої петлі і подсуньте через отриману центральну петлю, сформувавши праву петлю банта того ж розміру, що й ліва. Та ж техніка використовується при зав`язуванні шнурок.

 4. 4

  Затягніть бант. Потягніть петлі банта в сторони, щоб затягнути вузол в його центрі. Бант готовий.

Метод 2 з 3: Зав`язування банта з петель

 1. 1

  Почніть з довгого шматка стрічки. Вам буде потрібно відрізок довжиною 30 см. Нехай він залишиться прямим без вузла по центру.

 2. 2

  Зробіть петлю біля лівого краю стрічки. Відступите близько 7 см від кінця стрічки і сформуйте петлю. Притримуйте її великим і вказівним пальцями.

 3. 3

  Сформуйте праву петлю поруч з лівою. Стрічка тепер повинна нагадувати букву "S" з хвостиками по обидва боки. Притримуйте петлі, щоб вони не розпалися.

 4. 4

  Продовжуйте формувати петлі. Складіть залишилася стрічку гармошкою так, щоб у вас вийшла стопка петель з двома хвостиками однакової довжини, що стирчать в різні боки.

 5. 5

  Зафіксуйте центр. Скористайтеся шматочком дроту або нитки, щоб перев`язати бант по центру, розділивши його на дві частини. У вас вийде стопка правих і лівих петель. 6. 6

  Розправте петлі. Розділіть і підніміть петлі так, щоб перев`язаний центр більше не було видно. За допомогою ножиць обріжте кінці стрічки у формі літери "v" для додання банту професійного вигляду.

Метод 3 з 3: Зав`язування банта у вигляді квітки

 1. 1

  Мамотайте стрічку на руку. Відставте великий палець і намотайте стрічку повністю на долоню. Кожна наступна петля повинна рівно лягати на попередню.

 2. 2

  Зніміть намотану стрічку з долоні. Визначтеся, де буде центр банта. Будьте обережні, щоб петлі не розсипалися.

 3. 3

  Зробіть надрізи. Візьміть скручену стрічку так, щоб майбутній центр банта дивився вгору. Іншою рукою за допомогою ножиць виконайте надрізи в центральній частині банта по обидва краях стрічки.
  • Ви повинні будете прорізати відразу всі шари стрічки. Будьте обережні, впевненим рухом Розітніть стрічки, щоб не один з шарів стрічки не вислизнув від вас.
  • Не можна щоб два надрізи зійшлися занадто близько один до одного по центру.

 4. 4

  Другий стрічкою перев`яжіть центр банта в місці зроблених надрізів. Ви також можете скористатися дротом або ниткою.

 5. 5

  Розгорніть петлі. Виправіть петлі по одній, витягнувши з стопки. Акуратно потягнувши петлі, розподіліть їх по колу. Поправте їх так, щоб вони виглядали пелюстками квітки. Ваш бант-квітка готовий.

 6. 6

  Все готово.

Поради

 • При зав`язуванні простого банта перевіряйте, що обидва кінці стрічки однакові по довжині, щоб наприкінці бант вийшов рівним.