Як радіти настанню Різдва в підлітковому віці

Ви помітили, що з віком Різдво втратило для вас свою магію? Це свято стало не таким веселим і захоплюючим? Поради нижче зможуть вам допомогти!

Кроки

 1. 1

  Згадайте, яким був переддень Різдва, коли ви були молодше і взагалі не могли заснути. Спробуйте згадати це почуття і перенести його в сьогодення.

 2. 2

  Весь день слухайте Різдвяну музику.

 3. 3

  Часто думайте: «Сьогодні ввечері прийде Санта!». Якщо ви забули, ви можете нагадати собі, щоб думати про це кожен раз, почувши таке слово, як Санта, захоплення, час або дерево.

 4. 4

  Подивіться Різдвяний фільм. Це може бути дитячий фільм, але не обов`язково. Дивіться розділ Поради для ідей.

 5. 5

  Коли на вулиці стемніє, подивіться у вікно і уявіть сани Санта Клауса, ширяють у далечінь. Уявіть дзвін дзвіночків.
 6. 6

  Якщо у вас є молодші брати чи сестри, родичі, запитайте їх, що вони б хотіли отримати як би від Санти. Не просто запитаєте, чого вони хочуть на Різдво, а запитаєте, чого вони хочуть від Санти! Коли вони вам розкажуть про свої бажання, ви, у свою чергу, розкажіть про свої очікування від Санти.

 7. 7

  Запитайте їх, чи чекають вони із захопленням Різдво. Хоча це звучить безглуздо, повторіть їх відповідь, незалежно від реакції на це питання. Якщо вони сміються і плескають у долоні, ви також смійтеся і плескати в долоні. Посмішка, коли вам сумно, зробить вас щасливішими і викличе захоплення, коли вам не доведеться змушувати себе хвилюватися!

 8. 8

  Допоможіть дітям викласти ласощі для Санти і посипати частування на галявині для оленів. Перевірте, щоб діти тепло одягалися і взувалися, особливо якщо випав або йде сніг.

 9. 9

  Укласти їх в ліжечка і запропонувати прочитати їм Різдвяну історію. Якщо у вас багато книг про Різдво, нехай вони виберуть ту, яку захочуть. 10. 10

  Слідкуйте за Сантою з вашими молодшими братами і сестрами (або самостійно). «NORAD Tracks Santa» - це задоволення для всіх віків, навіть для тих, хто втрачає свій святковий настрій.

Поради

 • Деякі хороші сімейні Різдвяні фільми: «Один вдома», «Санта-Клаус», «Фред Клаус», «Чудо на 34-ій вулиці», «Ельф», «Створення Різдва» або «Полярний експрес». Кілька хороших Різдвяних фільмів для більш дорослого покоління: «Різдво з Кранкс», «Скрудж», «Різдвяні канікули» або «Пережити Різдво».
 • Не соромтеся! Немає нічого поганого в тому, щоб виконувати будь-які кроки зі списку, так що у вас не повинно бути ніякої незручності. Дух Різдва - це прекрасно!
 • Якщо у вас немає молодших родичів, ви можете виконати дії, пов`язані з ними самостійно. Прочитайте різдвяну книгу для себе і насипте їжу оленям самі. Це може принести не так багато задоволення, але все-таки допомагає!
 • Будьте терплячі з дітьми.

Що вам знадобиться

 • Уява
 • Різдвяний фільм (и)
 • Різдвяна книга (і)
 • Молодші родичі