Як влаштувати вечірку для собаки з приводу її дня народження

Усі люблять своїх собак, чи не так? Дні народження людей - дуже особливе свято, так чому б не провести день народження вашого улюбленого вихованця так само весело? Ось деякі ідеї, щоб влаштувати супер веселий день народження для вашої собаки!
Метод 1 з 4: Планування вечірки / Запрошення і Дата

 1. 1

  У родоводі знайдіть дату народження вашої собаки. Якщо день народження вашої собаки випадає на будній день або день, незручний для вас, влаштуйте вечірку у вихідні ближче до дня народження вашої собаки.
  • Якщо ваша собака без родоводу, ви все одно повинні звірити зручну дату в календарі. Переконайтеся, що вечірка не випаде у святковий день або в день, коли більшість людей не можуть прийти (наприклад, понеділок!).

 2. 2

  Якщо ви взяли бездомного собаку, і ви не знаєте його / її дату народження, придумайте її і дотримуйтеся! Або, якщо ви пам`ятаєте день, коли ви взяли її / його, зробіть його днем усиновлення!

 3. 3

  Як тільки ви виберете дату, відзначте її в календарі, щоб не забути!

 4. 4

  Перегляньте вашу адресну книгу в пошуках друзів - переконайтеся, що у них є собака. Може виявитися злегка безглуздо запрошувати людей без собак.

 5. 5

  Зробіть запрошення. Ви можете замовити спеціальні запрошення на день народження собаки або зробити свої власні, проявивши креативність. Переконайтеся, що їх достатньо для всіх. Також буде цікаво включити частування для собаки на листівках, як сюрприз для запрошених.

 6. 6

  Напишіть жирним шрифтом на запрошенні "Будь ласка, будьте ДОСИТЬ відповідальні, що не приводите агресивних собак. Якщо ваша собака агресивна, будь ласка, залиште її будинку, але ви можете прийти! ". Це важливо, якщо ви запрошуєте друга, який має собаку, але ви її ще не бачили.

 7. 7

  Надішліть запрошення. Переконайтеся в тому, у вас є свій номер телефону або адресу електронної пошти на запрошеннях для відправки.

Метод 2 з 4: Планування вечірки / Місце

Ви повинні, звичайно, мати гарне, безпечне і відповідне для собак місце для вечірки. Але де?

 1. 1

  Подумайте про своє дворі. Якщо у вас є будинок з двором, не забудьте перевірити паркани для стабільності. Очистіть свій двір від сміття і поставте огорожу в місцях, куди не можна заходити собакам.

 2. 2

  Якщо у вас немає двору, це теж не проблема! Ви можете використовувати свій місцевий парк, парк для собаки і т.д. Просто обстежте цей район заздалегідь і переконайтеся, що це безпечно і підходить для собачок. Ви також можете зв`язатися з власником (ами) парку, щоб запитати, чи можете ви зарезервувати деякий простір протягом дня.

 3. 3

  Якщо всі собаки ваших друзів привчені до туалету, ви могли б провести вечірку в приміщенні. Це особливо добре в зимовий час.

 4. 4

  Подумайте про вечірку на пляжі! Більшість собак дуже люблять пляж, і буде дуже весело спостерігати, як собаки гавкають на хвилі! Але для початку переконайтеся в тому, що тварини допускаються на пляж!

Метод 3 з 4: Заходи

Проводити день народження без активних ігор не весело!

 1. 1

  Влаштуєте ігри на спритність. Ви можете купити дешеві комплекти для спритності для розваги. Собаки просто обожнюють їх!

 2. 2

  Заплануйте купу ігор для собак! Ви можете провести конкурс на такі теми, як "Найкрасивіша собака» або «Кращий собака на вечірці". Будьте винахідливі і думає, думає, ДУМАЙТЕ!

 3. 3

  Купуйте побільше іграшок для собак! Просто переконайтеся, що вони не б`ються за них.

Метод 4 з 4: Прикраси

Якщо ви прикрасите місце проведення вечірки, то це принесе набагато більше задоволення!

 1. 1

  Прикрасьте столи поліетиленовими скатертинами на собачу тему. 2. 2

  Що стосується їжі, приготуйте торт для собак до дня народження, знайшовши рецепт онлайн!


Поради

 • Переконайтеся, що ваша собака не буде битися ні з ким з гостей!
 • Не запрошуйте занадто багато гостей, інакше ваша вечірка стане переповненій або вийде з-під контролю.
 • Роздайте бонусні сумки, повні домашніх ласощів для собак та листівки з вдячністю для людей в кінці.
 • Хороша ідея - це приготувати маленькі частування для собак- гостей, може бути, домашні, бо не весь корм для собак можна давати як великим, так і маленьким собакам.
 • Зробіть торт і для людей теж, адже вони привели свою собаку (к)!
 • Враховуйте характер вашого вихованця - якщо ваше домашнє тварина соромиться або повільне, можливо, він не захоче навали інших собак у себе вдома. У цьому випадку, можливо, варто запросити тільки одну собаку.
 • Нехай ваші гості підпишуть білу іграшку для вашої собаки на пам`ять про вечірку.
 • Якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає гостей - собак, поїдьте в парк і наберіть більше, але пам`ятайте, що потрібно кликати тих, з ким дружить ваша собака.

Що вам знадобиться

 • Собака
 • Місце для вечірки
 • Подарунки (від ваших гостей!)
 • Торт (для собак і людей!) (НІ шоколадний торт АБО помадки) ТІЛЬКИ білий або жовтий !!
 • Іграшки (для розваги гостей)
 • Їжа (для гостей людей і собак). Не давайте собаці що-небудь з цибулею або шоколадом / помадкою. Подивіться список продуктів і речей, які не можна давати собакам в першу чергу.