Як зціджувати грудне молоко, якщо ви працюєте в оточенні чоловіків

Департамент праці США вирахував, що близько 56 відсотків жінок, які мають дітей віком до трьох років працевлаштовані і працюють поза домом. Якщо ви працююча мама, яка піклується про дитину, то це найчастіше означає, що ви повинні зціджувати грудне молоко, щоб підтримувати запас харчування для вашої дитини. Зробити це вдома набагато простіше, ніж коли вам слід зціджувати молоко в офісі, особливо, якщо ви працюєте в основному або з одними чоловіками. Іноді, ваші колеги-чоловіки можуть не зрозуміти, навіщо вам треба зціджувати грудне молоко (раз ваша дитина не з вами) і можливо у них не буде вистачати терпіння чекати вас, коли ви берете перерву, щоб зціджувати молоко. Можливо, вам навіть буде важко знайти відокремлене місце, для цієї процедури, далеко від цікавих очей.


Ви можете зробити цю ситуацію менш проблемною, спланувавши її заздалегідь, знайшовши відокремлене місце і пояснивши вашим колегам, навіщо вам необхідно зціджувати молоко.Кроки

 1. 1

  Перед тим як стати мамою, повідомте свого боса, що ви плануєте зціджувати молоко під час роботи після того, як повернетеся з декрету. Знайте, що багато боси, а також компанії не думають, які викликають складності процес зціджування молока на робочому місці, коли молоді мами повертаються з декрету. Так як ви не повинні приховувати свій намір, обговорення цього з босом, з яким у вас близькі або дружні відносини можуть допомогти вам вирішити проблему після того як ви повернетеся на роботу. Ви не повинні заглиблюватися в деталі, просто скажіть йому, що коли ви повернетеся з декрету, то, швидше за все, будете продовжувати годувати дитину грудним молоком і вам знадобляться декілька перерв на день, щоб зціджувати молоко. У деяких випадках, розуміючий начальник може навіть допомогти вам знайти місце для цього, або надати свій офіс, щоб ви могли усамітнитися, якщо у вас немає свого власного.
  • Майте на увазі, що вам доведеться усамітнюватися від двох до трьох разів за день на 20-30 хвилин, щоб зціджувати грудне молоко. Важливо переконати вашого боса, що це не вплине на якість виконуваної вами роботи.
  • Будьте доброзичливі і позитивні під час обговорення цього-це дасть сильні гарантії для вашого боса, що ви серйозно розглядаєте варіант повернення на роботу після декретної відпустки, і він буде мотивований, надати вам шляхи вирішення проблем, пов`язаних з сцеживанием молока, по вашому поверненню. Також, ви помітите, що ваші колеги будуть менше скаржитися з цього приводу.
  • Може бути дуже корисним, надати вашому босу письмовий план вашої пропозиції. Це може допомогти підтвердити ваш намір повернутися і попередити свого боса, що йому знадобитися здійснити деякі приготування. Іноді, відправка електронного листа може бути найлегшим способом підняти це питання.

 2. 2

  Дізнатися, що може турбувати вашого керівника, щоб ви могли підготувати пропозиції щодо вирішення ймовірних проблем. Деякі з них можуть включати:
  • Одне з занепокоєнь може полягати в питанні «справедливості», тому ви отримуєте більше перерв, ніж інші. Це можна вирішити кількома способами. Ви можете помітити, що це справедливий обмін на перерви, які ваші співробітники беруть для куріння або іншого виду перерв, крім ланчу. Або скажіть, що ви будете робити це в «ваш час», наприклад в перерву на ранковий чай або ланч. Інший спосіб - це брати роботу додому, щоб компенсувати витрачений час. І вам допоможе, якщо ви нагадаєте своєму босові, що це на короткий термін, а не назавжди.
  • Іншою проблемою може бути вартість, якщо ви працюєте в маленькій компанії. Ви можете переконати свого боса, що відокремлена площа для зціджування молока не потребують великих вкладень при креативному підході і використанні існуючих кімнат. Ви навіть можете запропонувати принести свій власний стілець і міні-холодильник, або те, що допоможе усунути занепокоєння вашого начальства.
  • У деяких випадках начальника може турбувати можливість образи інших працівників вашими діями. Будьте тактовні і нагадайте своєму босові, що ви вже в двадцять першому столітті, і ніхто не побачить того, чого їм не треба бачити. Дайте йому веб-адреси декількох веб-сайтів, присвячених працюючим мамам, які підтвердять ваші слова (дивіться список сайтів запропонованих в кінці статті).
  • Завжди протидійте хвилювань вашого боса за допомогою рішень і пропозицій, щоб вирішити їх і залишайтеся позитивною. Нагадайте своєму босові, що якщо ви вийдете на роботу після декрету, це заощадить йому гроші на пошуку нового працівника, і те, що ви будете зціджувати молоко на роботі допоможе вам не пропускати робочі дні (зараз і в майбутньому), а також збільшить вашу працездатність . Їм важливо знати такі речі!
  • Перевірте свій поліс страхування. Іноді вам може бути доступний фахівець з лактації, людина, яка може відвідати вашого боса і запропонувати йому кілька ефективних варіантів вирішення проблеми. Навіть якщо ваша страховка не покриває такого фахівця, то можливо буде мати сенс заплатити за його візит зі своєї кишені, щоб знати, що саме професіонал пояснив вашому начальникові що є що в цій ситуації.

 3. 3

  Знайте чого чекати. Існує досить велика кількість інформації, яку вам необхідно дізнатися, щоб успішно зціджувати грудне молоко на роботі. Якщо ви маєте ці знання, то вам буде легше аргументувати свою позицію. Рекомендується багато читати на цю тему, включаючи інтернет форуми і веб-сайти. Також, перевірте статтю «Як продовжити годувати груддю дитину після повернення на роботу», яка допоможе вам зрозуміти ведення розкладу та процедуру ефективного збереження молока.
  • Розгляньте варіант лактаційного консультанта, щоб дізнатися, що він може порадити у вашій ситуації і проконсультуйтеся, які предмети вам можуть знадобитися для процесу зціджування молока на робочому місці.
 4. 4

  Подумайте, де ви можливо могли б зціджувати молоко в офісі після народження дитини. Фактично, виберіть три або чотири можливих варіанти, у разі якщо перше вибране місце буде зайнято або виявиться не зручним. Наприклад, кімната для нарад, може бути вільна в один день, але зайнята на наступний, тому вам потрібен запасний варіант. Це може допомогти зменшити занепокоєння начальника маленької компанії, якщо ви скажете, що готові міняти місце, необхідне вам для усамітнення протягом тижня. Деякі ідеї відокремленого місця включають в себе:
  • Ваш офіс. Якщо у вас є офіс, то зробіть табличку «Не турбувати», яку можна вішати на ручку дверей та / або закривайте двері на замок під час зціджування молока. Якщо у вашому офісі є вікно без жалюзі, встановіть її, щоб ви могли закривати скло під час зціджування молока.
  • Дамська кімната. Знайдіть зручний стілець або лавку в жіночому туалеті, на якій ви можете розслабитися і зціджувати молоко. Якщо у вас електричний апарат по зціджуванню молока, то поставте стілець або лавку таким чином, щоб провід діставав до розетки. Якщо в приміщенні немає місця для сидіння, то попросіть стілець або запропонуйте компанії купити його, або принесіть стілець з будинку або офісу. Якщо дамська кімната маленька і не дуже чиста, то це не буде хорошим варіантом для уедіненія- не багато хто туалети входять в останню категорію. Насправді, закони деяких регіонів, наприклад Нью-Мексико, вимагають, щоб роботодавець забезпечував наявність місця для годування, поза ванною або туалетної кімнати. Do not stick with the bathroom if you hate it and find it`s unhygienic.
  • Офіс співробітника або боса. Якщо у вас немає свого офісу, але ви перебуваєте в близьких відносинах з колегою або босом, запитаєте, чи можете ви користуватися їх офісом, коли вам необхідно зціджувати молоко.
  • Кімната для нарад або їдальня кімната. Ці кімнати є не таким хорошим варіантом, як вищеописані, тому що вони, швидше за все, постійно відкриті. Як би там не було, якщо ви знаєте, в який час ці кімнати зазвичай вільні, то ви можете написати листа всім співробітника офісу, що ви будете займати одну з цих кімнат з години Х до години Х, впродовж Х місяців.
  • Комора кімната. Це досить відчайдушний варіант, якщо вам доведеться користуватися коморі кімнатою, але якщо в ній достатньо місця, а двері можна закрити на ключ, то це може бути ідеальним місцем. Фактично, такі кімнати зазвичай можна закрити на замок і скоротити витрати на надання вам окремого місця!

 5. 5

  Купуйте спеціальний апарат для зціджування молока, який ви будете використовувати тільки в офісі. Місцевий магазин дитячих товарів, швидше за все, матиме в асортименті переносні апарати або більше маленький варіант такого, який ви використовуєте будинку. Якщо ви будете тримати другий апарат для зціджування молока на роботі, то вам не доведеться пам`ятати щоранку, що ви повинні упакувати його з собою на роботу. Як побутов не було, не використовуйте другий апарат, якщо він заподіює вам біль або незручності, або не дуже добре працює. Краще мати один хороший апарат і скрізь його брати з собою, ніж змиритися з другим, не дуже гарним.
  • Купуючи апарат для зціджування молока, проведіть дослідження. Не всі апарати такого типу однакові і деякі з них менш ефективні, ніж інші. Прочитайте відгуки, і якщо у вас є місцевий центр материнства, який надає в оренду апарати для зціджування молока, то спробуйте кілька з них перед покупкою.
  • У деяких країнах ваша страховка може оплачувати витрати необхідні для покупки такого апарату. Перевірте це, перед тим як витратити додаткові гроші, понад витрат, що покриваються страховкою.

 6. 6

  Робіть етикетки на ваше зціджене молоко, і упаковуйте пляшки з ним в контейнер, перед тим як поставити їх в офісний холодильник. Останнє чого ви хочете - щоб ваш колега випадково використав ваше грудне молоко для приготування кави. Якщо ви покладете пляшку з етикеткою в контейнер, вам вдасться уникнути таких неприємностей. Як би там не було, якщо вам не зручно залишати своє молоко в загальному холодильнику, то нижче наведені варіанти вирішення цієї проблеми:
  • Купуйте маленький холодильник, щоб тримати його поруч зі своїм столом - якщо ви пошукайте, то знайдете дуже маленькі варіанти таких холодильників. Щоб заощадити, ви можете пошукати старий холодильник в мережі інтернет або в місцевому комісійному магазині. Спочатку дізнайтеся, чи не буде ваш бос проти цього-виробнича безпека і комфортність повинні бути дотримані в цьому питанні (шум, вільне місце, проходження дроти і т.д.), а також розрахуйте використання електрики.
  • Якщо ви не можете помістити холодильник поруч зі своїм столом, то купіть термо-сумку або сумку, яка зберігає холод. У цьому випадку ви вбережете себе від плутанини з пляшками молока в загальному холодильнику, а також зможете легко забирати молоко прямо додому кожен день, нікуди його не перекладаючи.


  • Враховуйте, що грудне молоко може зберігатися при кімнатній температурі (66-72 ° F, 19-22 ° C) більше десяти годин, а в холодильнику (32-39 ° F, 0-4 ° C) більше восьми днів. Знання цього може допомогти вам скласти план зберігання молока.

 7. 7

  Розкажіть вашим співробітникам про зціджування молока, якщо вони виглядають збентеженими, зацікавленими або роздратованими. Іноді ніхто навіть не помітить, якщо ви вислизнули в своє відокремлене місце на 10-20 хвилин, щоб зцідити молоко. Як би там не було, якщо ви отримаєте коментар цього від ваших колег, то використовуйте цю можливість, щоб проінформувати своїх колег що і навіщо ви робите.
  • Будьте короткі і говорите прямо. Чоловіки, можливо, не захочуть чути про цю частину таїнства материнства, тому просто скажіть, що ваша дитина зараз харчується тільки грудним молоком. Просто скажіть, що ви зціджуєте молоко, щоб вам було чим годувати вашої дитини, коли ви повернетеся додому. Чи не зм`якшуйте вираження - якщо чоловіки у вашому офісі почнуть хихикати або відпускати дурні жарти, то ігноруйте це і вкажіть на їх незрілість.
  • Розкажіть їм деякі наукові факти, що показують важливість продовження годування дитини грудьми. Дайте їм знати, що ваші дії відповідають рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров`я, що забезпечує здорове зростаюче покоління. На додаток, підкресліть, що багато бізнес групи визнають важливість зціджування молока на робочому місці.
  • Розкажіть їм про легальні актах, при необхідності. Знайте, що в багатьох юрисдикціях не існує спеціального закону, що зобов`язують роботодавця створювати умови для зціджування молока під час робочого процесу. Наприклад, в США, тільки деякі штати зобов`язують власника компанії надавати місце і час для годування або зціджування молока. Тим не менш, не варто вважати, що раз не існує такого закону, то ви не маєте на це прав- закони про безпеку трудового процесу, а також про дискримінацію можуть повністю покривати ваші права в цьому питанні. Якщо ви сумніваєтеся в цьому і у вас виникають проблеми з вашим босом або компанією, то попросіть ради у юриста.

 8. 8

  Розраховуйте, щоб час на зціджування молока припадало на ваш перерву або ланч. Вам може знадобитися час, щоб звикнути з таким плануванням, але постарайтеся зціджувати молоко під час того, коли ви вільні від термінової роботи. Наприклад, якщо ви знаєте, що кожен день вам потрібно бути присутнім на зустрічі в другій годині пополудні, то робіть, що можете, щоб уникнути зціджування молока в це, чи близьке до цього час. Їли зціджування молока не заважає вашому робочому процесу, то вашим колегам буде не на що скаржитися.
  • Якщо зустріч призначена на час, коли ви зазвичай зціджуєте молоко, то постарайтеся зробити це до призначеного часу. Попросіть щоб ви виступили в першу чергу, щоб ви могли після цього усамітнитися, покинувши зустріч, або прийти на неї пізніше, в заздалегідь обумовлений час. Якщо ви повідомите колег заздалегідь, то вони будуть більш прихильні, ніж, якщо ви просто не прийдете або улізнет із зустрічі раніше без попередження. Якщо ви можете впливати на розклад зустрічі, то зробіть її вчасно і целесообразно- багато зустрічі насправді є марною тратою часу, тому у вас є шанс змінити це!

 9. 9

  Звикнете до цього. З плином часу, деякі жінки, зобов`язані зціджувати молоко на роботі, відчувають, що повинні припинити це, тому вони не вписуються в культуру компанії і думають, що робочий процес від цього страждає. Зупиніться, якщо ви відчуваєте наплив емоцій і нагадайте собі, що це тільки на короткий період часу, але це великий внесок в розвиток вашої дитини, який, швидше за все, буде значно більш здоровим від цього (отже, вам треба буде брати менше лікарняних днів в майбутньому), т.к. діти, яких годують грудним молоком, схильні рідше хворіти) і що ви є важливою фігурою в побудові більш здорового майбутнього покоління. Через рік або два, ви можете пошкодувати про те, що припинили грудне годування дуже рано через зовнішніх чинників, а не через свого особистого рішення-не піддавайтеся глузуванням, впливу на ваше рішення припинити або продовжувати відкачування молока. Припиніть, коли ви будете до цього готові - і пам`ятайте, що вашим пріоритетом повинна бути не робота, а здоров`я вашої дитини.

 10. 10

  Будьте захисником процесу зціджування молока на роботі. Якщо ваш досвід у цьому був успішний, то поділіться ним з іншими жінками. Розкажіть вашу історію в новинній розсилці вашого офісу, на формах для мам і поділіться своїм досвідом, розповідайте про це в загальному (і чоловікам і жінкам), а також про те, як підтримувати процес зціджування молока на роботі. Для деяких жінок цей фактор може бути вирішальним при винесенні рішення про припинення або продовження кар`єри.

Поради

 • В деяких випадках, якщо ви залишаєте свою дитину під наглядом в яслах поруч з вашою роботою, то ви можете відлучатися під час перерви або ланча, щоб годувати свого малюка. Це повністю зніме потребу в зціджуванні молока, а також дасть вам додатковий час разом зі своєю дитиною, який буде щасливий вас бачити. В ідеальному світі це було б нормою, але якщо у вас немає такої унікальної можливості, то відкиньте цей варіант.
 • Коли справа стосується дітей, то будь-який, навіть самий добре продуманий план може не спрацювати. Поки ви готуєте офіс і місце для зціджування молока, пам`ятайте, що ваші плани можуть змінитися після того як народиться дитина та / або коли ви почнете зціджувати молоко. Постарайтеся зберігати гнучкість і плисти за течією.
 • Знайдіть підтримку від бізнес груп, які підтримують зціджування молока на роботі. У США, наприклад, цим займається «Національна бізнес група охорони здоров`я» (НБГЗ), яка усвідомлює важливість грудного годування для працюючих мам. Перевірте веб-сайти і літературу подібних організацій і поділіться цими ресурсами зі своїм босом і колегами.
 • У міру зростання вашої дитини, ви можете підлаштуватися зціджувати молоко до і після роботи, виключаючи цей процес з робочого часу.
 • Багато чоловіків зрозуміють вас і будуть намагатися допомогти. Жінки, зазвичай, більш збентежені розмовами про зціджування молока, ніж чоловіки. До 25-30 років, багато чоловіків одружені, або мають сестер, подруг, кузин і т.д., які вже народили дитину і годують його грудним молоком.
 • Знайдіть доброзичливого колегу і попросіть його пояснити іншим, що зціджування молока на роботі необхідно, нормально і бажано.
 • Кількість компаній, які вводять програми лактації збільшується, хоч і повільно. Якщо вас оточують одні чоловіки на роботі, то можна вважати вас новатором!
 • Не привертайте багато уваги до зціджування молока або годівлі грудьми. Хоча ви можете бути переповненій емоціями й бажанням розмовляти про переваги цього процесу, залиште це для сім`ї та друзів. Чоловіки у вашому офісі, швидше за все не зможуть і не захочуть зрозуміти, що ви переживаєте в цей момент. З іншого боку, швидше за все серед ваших колег є батьки дітей, котрі добре розуміють, через що ви проходите, і з радістю поговорять з вами про це!


Попередження

 • Не старайтесь зціджувати молоко на публіці. Годування грудним молоком є природним способом харчування вашої дитини, але люди, які не стикалися з цим можуть не зрозуміти вас і створити неймовірно незручні умови для всіх оточуючих через це.
 • Якщо ви піддаєтеся приниженням на роботі через зціджування молока, то поговоріть про це з вашим босом, фахівцем з відділу персоналу або юристом. Ви не повинні перебувати під будь-яким тиском через те, що вирішили зціджувати молоко на робочому місці.

Що вам знадобиться

 • Апарат для зціджування молока
 • Написану заяву про те, що ви збираєтеся робити зціджування молока на робочому місці по поверненню з декрету
 • Зручне місце для сидіння і відокремлена кімната
 • Предмети та обладнання для зберігання грудного молока, включаючи пляшки для транспортування