Як стати екзотичної танцівницею

Ви знаєте, як втілити вашу мрію стати екзотичної танцівницею? Читайте далі.

Кроки

 1. 1

  Врахуйте, що це робота, а не спосіб життя. Ви повинні бути замотивовані і активні, як і в будь-якому іншому виді діяльності. Поставтеся до цього серйозно, як до справжньої роботи. Приходьте вчасно і дотримуйтесь правил поведінки в клубі. Ви також повинні знати закони і бути знайомі з відповідними місцевими, державними або федеральними законами. Деякі клуби вимагають перевірки відбитків пальців, а також ідентифікаційний код і номер соціального страхування. Будьте готові надати цю інформацію.

 2. 2

  Оцініть рівень вашої фітнес-підготовки. Ви в достатньо хорошій формі? Ви повинні бути здорові, і в той час як клуби, як правило, шукають когось зі стрункою і підтягнутою фігурою, знайдеться місце для всіх типів фігур. Багато дівчат непокояться через неправильної форми певних частин тіла. Але не існує встановленого розміру або форми.

 3. 3

  Розгляньте пропозицію. Вам знадобляться як мінімум10-тісантіметровий підбори. Багато танцівниці починають із взуття на платформі з каблуком. Шпильки змусять виглядати ваші ноги тонше, вони можуть стати кращим варіантом при виборі взуття. Вам також знадобляться джи-стринги або стринги з міцного матеріалу, вони можуть варіюватися залежно від того, в якому штаті або в якому клубі ви працюєте. Інтернет-магазини, як правило, пропонують кращі варіанти, ніж місцеві магазинчики. Переконайтеся, що ви зробили депіляцію воском від шиї до самих п`ят- НЕ ПОТРІБНО нічого збривати. Ніхто не хоче дивитися на стерню, а депіляція воском допоможе уникнути порізів в зоні бікіні. Якщо ви не можете витерпіти депіляцію воском або перебуваєте в проміжку між депіляції, ви можете загримувати все те, що ви повинні добре вміти заховати.

 4. 4

  Співбесіду. Можете зателефонувати до клубу і попросити призначити зустріч, щоб пройти співбесіду або просто прогулятися в клуб, на ваш вибір (перегляньте онлайн-список стрип-клубів у вашому районі, і вперед). Переконайтеся, що ви досить молоді, щоб танцювати еротичні танці у вашому районі. У деяких клубах минають ночі попередніх переглядів або аматорські ночі, так що можете піти і спробувати свої сили. Завжди краще спочатку зателефонувати до клубу і дізнатися, чи проходять у них такі вечори.

 5. 5

  Придумайте собі "сценічне ім`я". . Це перетвориться на ваше альтер-его, коли ви на роботі. Найбільш часто використовувані «сценічні прізвиська»: Дорогуша, Алмаз, Барбі, Феррарі та ін. Замість того, щоб взяти собі одну з перерахованих найпопулярніших прізвиськ, постарайтеся бути унікальною і мислити нестандартно. Проявіть творчість зі своїм «сценічним прізвиськом». Придумайте ім`я, яке буде виділятися на фоні інших. Можливо, таке, яке ще ніхто не придумав.

 6. 6

  Пам`ятайте, що проституції і «екстра послуг» не місце в клубі. З точки зору моралі, танцівницям стане складніше заробляти, якщо щось подібне станеться. Також, якщо керівництво клубу про це дізнається - вас звільнять. Проституція - це дуже важкий злочин, і в багатьох клубах під прикриттям працюють співробітники правоохоронних органів. Ви повинні розуміти, що вас можуть заарештувати просто за слова, навіть якщо ви не збиралися щось робити за додаткові гроші. Ви артист, а не повія.

 7. 7

  Будьте психологічно стійкою. Наше суспільство може бути налаштована проти працівників секс-індустрії, і робота в такій області вимагає моральної стійкості. Клієнти будуть ображати вас, ви можете втратити друзів і родину ... але це більше відіб`ється на них, ніж на вас. Переконайтеся, що ви себе добре відчуваєте, займаючись цією професією, і дивіться на це з позитивної точки зору, це допоможе вам протистояти оточуючим.

 8. 8

  Коли ви починаєте працювати, Перейміть досвід від інших дівчат і поважайте те, як вони працюють. Не вдавайте дружелюбною з ними, просто щоб заробляти більше грошей - вони побачать вас наскрізь! Будьте готові, що спочатку не все буде виходити, але не сумуйте. Дізнайтеся щось нове, підніміться і зробіть це ще краще!

 9. 9

  Відчувайте себе в безпеці і насолоджуйтеся напівроздягненими пригодами!
 10. 10

  Створіть інтернет-сайт!!! Створення власного сайту може зробити вас ще популярнішим і підвищити статус. Перерахуйте клуби, в яких ви працюєте, і глядачі будуть приходити лише заради того, щоб побачити вас і залишать свої найкращі похвали вашому виступу.


Поради

 • Запишіться на курси самооборони з причин, описаних в розділі «Попередження».
 • НЕ спите ні з ким з колег, це змусить танцюристів, охорону, особливо хлопців, нести відповідальність.
 • Ви актриса, яка викликає фантазії. Замовники свідомо приходять в клуби і відчувають захоплення, спостерігаючи, що хтось сексуально танцює без одягу, і мріють провести з вами час. У цьому немає нічого поганого.
 • Білий дезодорант без запаху зменшує подразнення після гоління лобка.
 • Не вказуйте ваш ОСОБИСТИЙ адресу електронної пошти на вашому сайті. Зверніться в компанію, яка створить для вас РОБОЧИЙ електронну адресу. Таким чином, ви зможете переглядати всі листи ваших фанатів.
 • Для безпечного використання бритви, користуйтеся гелем, як Astro -скользящій крем для гоління.
 • Коли ви йдете до вашої машини або виходьте покурити, переконайтеся, що місце добре освітлюється, І з вами поруч є хтось, кому ви довіряєте.
 • Використовуйте нескользящие накладки на підошвах вашого взуття.
 • Рекомендується їздити на власному автомобілі. Екзотичні танцівниці страждають від сексуальних домагань з боку грубих фанатів і відкрито ображених консервативних людей у громадському транспорті.


 • Відвідайте кілька клубів, щоб отримати уявлення про те, як все влаштовано.
 • Танцівниці непогано заробляють, якщо вони вміють себе показати, привабливі і добре обслуговують відвідувача. За ніч можна заробляти в середньому $ 200- $ 600, залежно від того, де ви працюєте.
 • Продовжуйте вчитися. Бути екзотичної танцівницею і робити це добре може бути досить важко, так як ви завжди контролюєте ситуацію, будь то контроль за тим, як клієнт поводиться, або, як він повинен заплатити вам, або самої себе, адже ви повинні залишатися в потрібному настрої. Це може бути досить стомлюючим, тому переконайтеся, що ви розглядаєте цю роботу з повагою, а не як просто дурне заняття, в якому вам не потрібно «працювати»
 • Перед початком роботи ви повинні переконатися, що поважаєте себе і високої про себе думки, так як це може стати випробуванням для вас в області моралі і може зрушити ваші межі допустимого. Якщо ви будете ставитися до себе з повагою і зумієте постояти за себе - у вас все вийде.
 • Для більшого захисту від переслідувачів, попросіть встановити для вас корпус з дощок на відкритому майданчику зі столом і парою стільців.
 • Налаштуйте ваш робочий email використовуючи автовідповідач або зверніться за допомогою до спеціальної компанії. Ваші шанувальники зрозуміють, що ви дуже зайняті і не в силах відповідати кожному окремо. Авто-відповідь може пом`якшити образу від неодержання персонального відповіді.
  • Не робіть нічого, що приносить вам дискомфорт. Завжди пам`ятайте, що чим краще ви себе почуваєте, тим більшого ви стоїте.

Попередження

 • На що слід звернути увагу також після того, як ви почнете заробляти регулярний дохід - захист ваших доходів. Мова йде про страховку, яка вам виплачується, якщо ви не можете працювати, тобто у випадку, якщо ви зламали ногу. Це дуже важливо, тому що ви розраховуєте на вашу зарплату і погрузніте в боргах, якщо перестанете заробляти.
 • Заробляючи більше грошей як екзотична танцівниця, ви можете змінити ваш спосіб життя. Наприклад, ви могли б переїхати в квартиру подорожче. Приймайте рішення свідомо - якщо ви зміните свій спосіб життя, ви, можливо, заборону себе в цій професії. Будьте готові до жорсткої реальності, якщо передумаєте.
 • Екзотичні танцівниці працюють, в більшості закладів, як незалежні підрядники. Це означає, що ви повинні вести податковий облік, зберігати всі ваші приналежності (віск, робочий одяг, макіяж, манікюр і педикюр), і стежити за доходами. Зошит з позначкою для кожної зміни, дати, годинник і суми грошей, які ви заробили і отримали, документи, що підтверджують дохід.
 • Багато екзотичні танцівниці перебувають у шлюбі або мають постійного партнера, з яким вони живуть. Це може стати подушкою безпеки, якщо ви, врешті-решт, вирішили змінити роботу.
 • Не думайте, що пропозиція поїхати кудись з двома або трьома чоловіками абсолютно безпечне. Сексуальне насильство часто відбувається за участю декількох спільників. Також це відбувається, як правило, не без наркотиків.
 • Існують роботодавці, які можуть вам відмовити в роботі через те, що колись ви були екзотичною танцівницею, і ви, швидше за все, не зможете приховати цього, наприклад, від будь-якого приватного детектива. Якщо ви стаєте на цей шлях, майте на увазі, що ви можете заплатити за нього в майбутньому. Не сподівайтеся, що вдасться просто не включати цей досвід в резюме і тому він буде забутий. Не приховуйте цього, минуле буде вас «переслідувати».
 • Заради вашої репутації та іміджу клубу, не варто йти поодинці з кожним окремо. Навіть якщо це просто ваш брат Марк, люди будуть пліткувати, і ви погубите своє добре ім`я. Так, кожна екзотична танцівниця, безумовно, носить добре ім`я, яке потрібно відстоювати. У якийсь день, можливо, вам потрібно буде допомогти і підтримати своїх колег. Заробляйте репутацію відповідальної працівниці, підтримуючи честь закладу.
 • Ви повинні отримати медичну страховку, на випадок, якщо трапиться щось несподіване. Якщо ви пошкодите коліно або гомілку, або понесете будь-які інші медичні витрати, не тільки ви не зможете працювати, ви будете нести відповідальність за свої медичні витрати. Ви заробляєте достатньо грошей - просто зробіть це!
 • Підготуйте вашу другу половинку до того, що ви, можливо, почнете заробляти більше. Ні вірного способу уникнути образ, тому що ви заробляєте більше грошей, здавалося б, «граючи». Реакція може послідувати несподівано, він / вона може сказати вам щось різке в обличчя, щоб образити.
 • У дуже-дуже рідкісних випадках, екзотична танцівниця може стати об`єктом сексуального маніяка. Але від цього не застраховані медсестри, портьє, офіціантки або будь жінки, чия робота з клієнтами в ідеалі вимагає від них теплого, гостинного, доброзичливого і часто прислуговуючого відносини. Щоб зменшити шанси виглядати потенційною жертвою - ведіть себе впевненіше на сцені.