Як стати креслярем

Креслярі готують креслення і складають плани. Інші працівники використовують ці креслення і плани на виробництві. Креслення, зроблені креслярами, повинні бути дуже точними. У них вказуються розміри, матеріали та інструкції з виробництва. Креслярі для своїх розрахунків використовують знання в галузі математики та інженерні навички. Якщо вам подобається перетворювати ідеї в образи, якщо ви не боїтеся провести свій робочий день за комп`ютером, здатні складати таблиці і робити точні розрахунки, вмієте працювати в команді і працювати з деталями, можливо, ця робота - для вас.

Кроки

 1. 1

  Запишіться на відповідні курси, щоб отримати первинні знання та навички для роботи в цій галузі. Курси середньої школи з математики (особливо геометрія), фізики, комп`ютерні курси та курси креслення можуть бути дуже корисними для вашої підготовки.

 2. 2

  Будьте уважні при виборі коледжу або технікуму. Навчальні заклади, що пропонують курси з креслення та проектування, розрізняються за якістю викладання дисциплін.
  • Вибирайте предмети для вивчення, які дійсно будуть корисні в практичній діяльності, наприклад, архітектура та інженерія. Стандарти для розробки проектів і програм можуть трохи відрізнятися в залежності від області застосування. Ви відкриєте для себе більше можливостей.

 3. 3

  Поліпшите ваші комунікативні навички. Вам необхідно буде зрозуміло пояснювати нюанси своїх розробок будівельникам, інженерам, архітекторам та іншим працівникам. Курси публічних виступів можуть допомогти вам більш зрозуміло доносити свої ідеї оточуючим.

 4. 4

  Вивчіть різні CAD-системи та інші графічні програми, це швидко розвиваються технології 21 століття. Дуже мало розробників роблять креслення вручну.
  • Вивчіть відмінності і можливості двомірних і тривимірних систем для креслення. Тривимірна система на перший погляд може здатися складніше для використання, але вона більш потужна для моделювання тривимірних об`єктів і в значній мірі стала галузевим стандартом, особливо в механічному конструюванні. Двомірні системи теж продовжують використовувати для різних цілей, часто разом з тривимірними.
 5. 5

  Вивчіть символи і мову, пов`язаний з обраним напрямом. Якщо хочете займатися механічним проектуванням, ви повинні мати уявлення про різьбових з`єднаннях, знати трохи про зварних швах, орієнтуватися в геометричних розмірах і допуски.

 6. 6

  Вивчіть хоча б деякі основи конструювання. Ці знання допоможуть вам у спілкуванні з вашими майбутніми колегами - інженерами, архітекторами і проектувальниками. Це також дасть вам перевагу в кар`єрному зростанні, якщо ви зможете допомогти у виконанні деяких деталей проекту. Можливо, інженер сформує необхідні вимоги і список деталей, а рішення деякі компонувальних завдань провчить вам? Ви могли б взяти на себе проектування і креслення простих частин, таких як прокладка або кришка, маючи уявлення, яким чином вони повинні зістиковуватися.

 7. 7

  Дізнайтеся трохи про базах даних. Звичайно, їх не застосовують у розробках, але, вивчаючи бази даних на рівні користувача, ви можете знайти для себе деякі корисні речі. Багато фірм використовують бази даних як сховище для креслень і списків матеріалів.

 8. 8

  Пройдіть стажування. Це дасть вам конкурентну перевагу, і ви почнете свою кар`єру більш підготовленим.

Поради

 • Не бійтеся починати з малого. Багато досвідчених розробники на початковому рівні працювали в невеликих компаніях під ретельним наглядом. Ви повинні отримати певний досвід, щоб стати розробником високого рівня.
 • За даними бюро статистики праці очікуване зростання зайнятості в цій діяльності, буде збільшуватися більш повільними темпами, ніж у середньому по галузі. Найбільш часто вакансії вивільняються працівниками при переході на іншу роботу, відхід у відпустку або виході на пенсію.


 • Креслярі з відповідною освітою можуть працювати в сфері дизайну інтер`єру, архітектури, електричної або механічної інженерії, деревообробного виробництва.
 • Для більшості посад буде потрібно диплом про дворічний навчанні за фахом.

* Розкажіть якомога більшій кількості людей про вашої професії. Спілкування з іншими розробниками тільки допоможе підвищити ваш рівень професіоналізму. * Щоб зняти втому, втому очей, дискомфорт спини і зап`ясть рук розробники повинні робити регулярні короткі перерви.


Попередження

 • Щоб стати креслярем потрібно багато і самовіддано працювати. Можливо, доведеться виконувати такі завдання, які вам не дуже будуть подобатися. Ці труднощі потрібно подолати, щоб досягти бажаного результату. Будьте терплячі і наполегливі для досягнення вашої мети.
 • Хоча у більшості штатних розробників стандартний 8-годинний робочий день 5 днів на тиждень, у деяких випадках, можливо, доведеться працювати понаднормово, щоб вчасно виконати завдання.
 • Робоче місце кресляра, як правило, роздобути важко. Потрібно бути готовим до того, що вам кілька разів відмовлять у прийомі на роботу, поки ви будете шукати перше робоче місце.
 • Не всі школи для креслярів однакові. Звертайтеся до потенційних роботодавців, щоб вони порекомендували школи, які, на їхню думку, дають найбільш якісну освіту і підготовку в цій області.
 • Чертежник повинен бути готовий до таких неприємностей, як перевтома, стомлення очей, дискомфорт спини і зап`ясть рук через тривалого часу напруженої роботи з комп`ютером.
 • Дуже небагато креслярі працюють неповний робочий день.
 • Треба бути завжди готовим до того, що в міру розвитку технологій доведеться додатково навчатися на курсах підвищення кваліфікації. Якщо ваш роботодавець пропонує навчання, погоджуйтеся.

Що вам знадобиться

 • Кресляра, які роблять креслення вручну, потрібні: транспортир, трикутники, рейсфедери і олівці, папір для креслення, масштаби, шаблони, ластик і так далі.
 • Кресляра, що використовують комп`ютер, знадобляться відповідні креслярські програми, такі як AutoCAD, флеш-накопичувач для збереження роботи і так далі.
 • Оскільки креслярі виконують багато математичних обчислень, для роботи буде необхідним калькулятор. Навчіться користуватися науковим калькулятором, особливо для таких складних обчислень, як тригонометрія.