Як стати хорошим керівником

Редагувати користувачем Okiseliova, Wika, Kaaaay і ще одним іншим

У кожній великій організації є управлінська ієрархія, що відповідає за роботу компанії. Хороший менеджер мотивує людей, вчиться на помилках і завойовує повагу співробітників. Ось, як можна виробити навички:
Метод 1 з 6: Мотивація співробітників

 1. 1

  Мотивація персоналу. Для чого потрібні працівники? Що пов`язує їх з вашою організацією і не дає піти кудись ще? Що робить хороші дні хорошими? Що змушує їх залишатися в організації після поганого дня або цілого тижня? Не думайте, що це гроші-для більшості людей є й інші причини.
  • Пам`ятайте, нами рухають наші цінності. Якщо ви керуєте з повагою до своїх співробітників, вони дадуть відповідь вам з 110 процентною віддачею.
  • Дізнайтеся, наскільки вашим співробітникам подобається їхня щоденна робота. Попросіть їх бути чесними з вами і дійте, грунтуючись на отриманої інформації.
  • Запропонуйте пільги, важливі для ваших співробітників. Якщо для них важливо здоров`я, надайте можливість відвідування тренажерного залу. Якщо це сім`я, то надайте їм можливість відвести дітей вранці в школу або забрати їх додому після обіду.

Метод 2 з 6: Установка цілей

 1. 1

  Кожен співробітник повинен знати, чого від нього чекають. Конкретні цілі допомагають зосередитися на роботі. Чітко позначте, чого ви чекаєте, крайні терміни, і що ви будете робити з результатами.

 2. 2

  Оцінка роботи. Невеликий відгук про роботу ваших співробітників допоможе їм зосередитися на роботі і покращувати результати. Спілкуйтеся невеликими групами або один на один, детально обговоріть ваші коментарі.
  • Встановіть графік для обговорення оцінки роботи. Робіть це регулярно. Ваші співробітники повинні знати коли це буде, щоб до того часу звільнитися.

Метод 3 з 6: Делегування відповідальності

 1. 1

  Делегуйте. Ви керівник, тому що ви добре виконуєте свою роботу, але це не означає, що ви повинні все робити самі. Ваша задача, як керівника, навчити інших людей теж виконувати роботу добре.
  • Почніть з малого. Давайте людям завдання, які, при неправильному виконанні, можна виправити. Навчайте і розширюйте можливості своїх співробітників. Поступово переходите на більш відповідальні завдання, враховуючи сильні та слабкі сторони співробітників.
  • Навчіться передбачати проблеми, щоб правильно пояснити завдання співробітнику.

 2. 2

  Давайте завдання, які підтягнуть ваших співробітників. Як тільки ваші працівники почнуть брати на себе більше відповідальності і демонструвати свої здібності, давайте їм завдання, які розширять їх навички і допоможуть краще виконувати роботу. Ви не тільки дізнаєтеся, скільки ваші співробітники можуть зробити, але і збільшите їх цінність для компанії.

Метод 4 з 6: Спілкування

 1. 1

  Тримайте двері відкритими. Нагадуйте співробітникам, що вони завжди можуть до вас звернутися, якщо у них є якісь питання чи проблеми. Спілкування дозволить вам швидко дізнаватися про проблеми і оперативно їх вирішувати.
  • Не будьте одним з тих менеджерів, до яких співробітники не звертаються з проблемою, оскільки бояться потурбувати. Не сприймайте це як проблему, дивіться на це як на можливість довести вашому співробітнику його значимість для організації.
  • Не ігноруйте проблеми і турботи своїх співробітників і завжди відповідайте на питання в повному обсязі.

 2. 2

  Проявляйте інтерес до вашим співробітникам. Чи не спілкуйтеся з вашими працівниками в строго діловий формі. Запитайте їх про самопочуття, розкажіть про себе, встановіть особистий зв`язок.
  • Цікавтеся життям ваших співробітників поза офісом, так ви будете знати, якщо працівнику потрібно ваше додаткову увагу, наприклад, вихідний для відвідування похорону. Якщо ви будете турбуватися про особисте життя ваших співробітників, вони винагородять вас лояльністю.
  • Не стискаючи палицю. Не питайте співробітників про занадто особисте, наприклад релігії, політиці чи особистих відносинах. Ви можете бути доброзичливим без надмірного втручання.

Метод 5 з 6: Вчіться на помилках 1. 1

  Дозволяйте співробітникам помилятися. Як керівник, ви відповідаєте за дії інших людей, так що останнє, що вам потрібно, це нести відповідальність за чужі помилки. Розробляйте докладні інструкції і чіткі, строгі стандарти, тим самим запобігаючи помилки. Змушуєте ви людей боятися помилок? Звертаються вони до вас по кожній дрібниці, не бажаючи приймати свої власні рішення, тому що бояться помилитися? Якщо це так, то ваші співробітники сильно залежать від вас і забирають левову частку вашого часу, що робить їх менш продуктивними.
  • Щоб мислити самостійно, потрібно учіться- щоб вчитися, іноді потрібно помилятися. Довіряйте їм, і робіть похибка на помилки.

 2. 2

  Визнайте свої власні помилки. Якщо щось пішло не так, як ви очікували, визнайте це і поясніть співробітникам, що можна було зробити по-іншому. Це не тільки покаже їм, що ви теж помиляєтесь, але й навчить виправляти свої власні помилки.
  • Коли ви виправляєте старі помилки, поясніть це присутнім співробітникам. Наприклад: "Я знаю, що потрібно натискати на цю кнопку тому, що коли я тільки приступив до роботи, я зробив помилку, натиснувши синю кнопку, так як вважав, що перезавантаження системи виправить проблему, але мені довелося переконатися на власній шкурі, що це тільки посилює проблему ".

Метод 6 з 6: Використовуйте егалітаризм

 1. 1

  Ставтеся до всіх однаково. Більшість з нас не на стільки егалітарного, як цього хочеться. Найчастіше, фаворитизм відбувається на підсвідомому рівні. Тенденція така, що визнаються заслуги тих співробітників, які нагадують нам про себе і люблять нас, замість того, щоб цінувати людей, які дійсно роблять великий внесок в організацію. Останні роблять найбільший прогрес у досягненні цілей організації, тому контролюйте свою поведінку і не ігноруйте їх. Навіть якщо вони дають вам зрозуміти, що ваше ставлення не має для них значення, вони все одно це цінують.

 2. 2

  Ставтеся до своїх співробітників добре. Добре ставлення і задоволення роботою відіб`ється на клієнтах і поліпшить імідж вашої компанії. Можливо, вони будуть також ставитися до своїх підлеглих, тим самим підтримуючи позитивну корпоративну культуру.

Поради

 • Не сваріть весь відділ за помилки одного співробітника. Наприклад, ви помітили, що Джейн часто спізнюється на роботу. Замість загального попередження по електронній пошті, поговоріть з Джейн віч-на-віч.
 • Якщо у вас не залишилося іншого виходу, окрім як звільнення, не давайте співробітнику автоматом погану рекомендацію. Можливо, це була просто невідповідна для нього позиція. Постарайтеся підкреслити потенціал і сильні сторони співробітника.
 • Забудьте про свої сертифікатах. Освіта не зробить вас хорошим керівником, але досвід може внести свій вклад.
 • Ніколи не робіть догану співробітнику публічно, яким би заслуженим це не було.
 • Не змушуйте співробітників залишатися після робочого дня. Поважайте їх час і особисті зобов`язання, і вони дадуть відповідь вам і організації взаємністю.
 • Відзначайте успіх з вашою командою, будь то рукостисканням, запрошенням на обід або наданням пів дня вихідного.
 • Добре звертайтеся зі своєю командою. Вони - запорука вашого успіху.
 • Негайно втручайтеся в конфлікти між співробітниками. Не ігноруйте проблеми і не пропонуйте їм самим розібратися. Часто, в таких ситуаціях співробітник відчуває себе в пастці і безсилим, особливо якщо інший співробітник чомусь перевершує його або старше за посадою. Поговоріть з кожним з конфліктуючих окремо, а потім разом. Якщо це необхідно, запросіть посередника. Розглядайте конкретну проблему, а не загальні скарги. "Я не хочу допомагати Бобу, тому що він ніколи не робить те ж саме для мене" - конкретна проблема. "Мені не подобається ставлення Боба" - загальна скарга.
 • Бути хорошим керівником означає задовольняти потреби всіх людей. Якщо працівник продовжує перегинати палицю або не виконує роботу, поговоріть з ним. Якщо це не допомогло, розгляньте звільнення.
 • Перш, ніж перейти до таких заходів, як звільнення, розгляньте можливість переведення співробітника в інший відділ.