Як стати хорошою нянею

Наглядати нема за своїми власними дітьми може виявитися важким завданням, але в той же час дуже цікаво дізнатися про життя іншої сім`ї. Важливо знати, кого ви будете няньчити.

Кроки

 1. 1

  Задавайте питання. Якщо ви всерйоз вирішили займатися наданням послуг з догляду за дитиною, не бійтеся задавати питання про малюка, за яким будете прісматрівать- завжди будьте підготовлені.

 2. 2

  Візьміть ручку і аркуш паперу, щоб записати важливу інформацію, номери телефонів та вказівки по будинку, як тільки будете на місці. Принесіть список критичних ситуацій тільки у випадку, якщо у батьків його немає.

 3. 3

  Дайте батькам зрозуміти, що зраджуєте велике значення дисципліні і не дозволите дитині бігати навколо вас.

 4. 4

  Знайте, що діти іноді роблять речі, які можуть вас лякати, просто прикинетеся, що вони ваші рідні брати чи сестри.
 5. 5

  Пройдіться по будинку і перевірте систему безпеки. Закрийте двері в ті кімнати, куди не потрібно заходити дітям. Перевірте, чи немає небезпечних речей, наприклад: сірників, звисаючих електричних шнурів, медикаментів або інших речей, якими діти можуть поранитися.

 6. 6

  Виділіть час, щоб краще познайомитися з дітьми, так як кожна дитина поводиться по-іншому, коли батьків немає поруч.


Поради

 • Уточнюйте час, коли батьки планують бути вдома. Переконайтеся в тому, що знаєте, коли повинні скуповувати дітей та / або укласти їх спати.
 • Завжди запитуйте, якщо у дитини алергія, так як ви ж не хочете, щоб у нього почалася алергічна реакція, коли будете за ним доглядати.
 • Переконатися, що діти весело проводять час. Робіть речі, які їм подобаються і намагайтеся не залишати дитину одну, якщо няньчити двох дітей.


 • Завжди наглядати за дітьми і не відволікайтеся. Терміново зверніть увагу, якщо маленькі або немовлята знаходяться поза вашого поля зору-негайно знайдіть їх і продовжуйте спостерігати за ними або візьміть їх туди, де зможете за ними наглядати. Басейни, наповнені водою ванни, зливні отвори, бродячі тварини, баночки з пігулками, які схожі на цукерки можуть бути небезпечними для маленьких дітей.
 • Запитаєте, де лежить аптечка- ви повинні вміти користуватися нею. Якщо ви насправді зацікавлені, навчитеся доглядати за немовлятами і робити штучне дихання, таким чином, якщо виникне екстрена ситуація, ви будете знати, як правильно поводитися. Ці знання тільки поліпшать вашу репутацію хорошої няні.
 • Якщо ви доглядаєте більше, ніж за однією дитиною, то переконаєтеся, що проводите достатньо часу з кожним з них, а також постарайтеся зробити так, щоб їм обом було весело.

Попередження

 • Не запрошуйте гостей під час роботи. Це не професійно, а також відволікає від виконання своїх зобов`язань.
 • Ніколи не залишайте ножі або інші предмети, які не повинні потрапити в руки дітям.
 • Не відкривайте двері незнайомим людям. Закрийте на замок всі двері і вікна, як тільки батьки підуть.
 • Ніколи не годуйте дітей без дозволу батьків (дізнайтеся про можливу харчову алергію)!
 • Ніколи не залишайте дітей без нагляду.