Як стати флористом

Завжди хотіли стати флористом, але не впевнені, з чого почати? Ось як це робиться.


Кроки

 1. 1

  Пошукайте школи або курси квіткового дизайну у вашій місцевості, використовуючи ваш улюблений пошук, або ще краще, відвідайте свого улюбленого флориста і запитайте, чи є хороші школи квіткового дизайну, які він зміг би порекомендувати вам.

 2. 2

  Зателефонуйте до школи і дізнайтеся умови вступу, розмір плати за навчання, дату початку занять і так далі.

 3. 3

  Запитайте в школі, чи пропонують вони також короткі творчі курси. Це відмінний спосіб, щоб спробувати себе в флористиці, не витрачаючи всіх грошей на повний курс.
 4. 4

  Якщо ви вирішите, що як і раніше хочете цим займатися, зверніться до школи для зарахування вас на повний курс і заплатите потрібну суму грошей.

 5. 5

  Вчіться старанно, проявляйте творчий підхід і спробуйте побудувати відносини з місцевими торговцями квітів, регулярно їх відвідуючи. 6. 6

  Після того, як ви закінчили і отримали сертифікат, починайте відвідувати торговців квітами і пропонувати своє резюме. Більшість шкіл будуть намагатися вас працевлаштувати перед закінченням вашого курсу навчання.

 7. 7

  На співбесіді будьте неординарними. Потенційні роботодавці будуть просити вас, зробити для них композицію, не створюйте що-небудь пересічне. Будьте різноманітним, вони будуть платити вам за прояв творчого підходу, щоб ви робили для них те, чого не вміють робити інші флористи.


Поради

 • Деякі навчальні заклади будуть пропонувати платити за навчання частинами, а не вимагати попередньої оплати.
 • Дуже важливо обмінюватися досвідом, відвідуйте торговців квітами і намагайтеся подружитися з людьми. Інформація про більшість робочих місць флористів не афішується, а передається через друзів або на словах.

Попередження

 • Флористика - це не так шикарно, як здається. У тій справі багато прибирання, обслуговування клієнтів, довгі години важкої роботи і звичайна зарплата. Серйозно подумайте це перед тим, як зробити вибір.