Як стати філантропом

Бути філантропом, кимось, хто жертвує свій час, гроші та / або репутацію на благодійні цілі, може бути дуже вдячним заняттям. Подумайте про відомих філантропів, таких як Опра, які жертвують мільйони на благодійність.

Кроки

 1. 1

  Дайте гроші на благодійність - стільки, скільки ви можете віддати і при цьому як і раніше забезпечувати себе і сім`ю.

 2. 2

  Приймайте активну участь у благодійних організаціях у вашому місті чи в глобальному масштабі, і збирайте гроші або інші пожертвування на благі справи, в яких, на ваш погляд, ви добре розбираєтеся.

 3. 3

  Ви можете заснувати вашу власну благодійну організацію, якщо у вас є ідея, ще не втілена іншими організаціями.
 4. 4

  Працюйте волонтером. У наш час благодійним організаціям не стільки потрібні гроші, скільки їм потрібно ваше цінний час. Присвячуйте цього деякий час один або два рази на тиждень, щоб взяти участь у громадської благодійності, наприклад, працюючи в суповий кухні або закусочної для літніх. Учасники спільноти чоловічого роду будуть вам дуже вдячні.

Поради

 • Знайдіть напрямок, який, на ваш погляд, корисно підтримувати, наприклад, ваша церква, тварини, навколишнє середовище, суповая кухя ("урожай" для голодних), освіта, допомога Африці, дослідження раку .... є нескінченні причини для підтримки


 • Найміть фандрайзерів
 • Залежно від законодавства країни, в якій ви живете, ви можете отримати податкові пільги на пожертви, що дозволить жертвувати більше за тих же особистих витратах.
 • Розкажіть своїм друзям і родині, наскільки прекрасно це почуття, бути філантропом і покличте їх приєднатися до вас у вашій справі.
 • Влаштуйтеся на хорошу роботу, щоб жертвувати частину свого доходу на благодійність

Попередження

 • Якщо ви вирішили зробити пожертвування на благодійність, завжди перевіряйте, що благодійність цілком законна