Як стати успішною моделлю на подіумі

«Я хочу стати моделлю на подіум». Ця пропозиція говорив майже кожен підліток у той чи інший момент. Бути успішною моделлю на подіумі високої моди вимагає набагато більшого, ніж просто приголомшливо чудового зовнішнього вигляду. Давайте подивимося, що потрібно, щоб зробити це ...

Кроки

 1. 1

  Переконайтеся, що відповідаєте всім вимогам. Зараз моделі високої моди повинні бути ростом 175 см-182 см. Якщо вам від 14 до 15 років, і ваш зріст вище 170 см - вперед!

 2. 2

  Спробуйте зв`язатися з агентством. У вашому районі може бути багато агентств, які стверджують, що легко і швидко нададуть вам «гарантовані робочі місця» як тільки ви заплатите деяку суму грошей, правильно? Неправильно. Агентства, які беруть у вас гроші, перш ніж надати роботу, як правило, шахраї. Спробуйте надіслати ваші фотографії у відомі модельні агентства.

 3. 3

  Будьте наполегливі. З 100% супермоделям відмовляють у 70% кастингах, на які вони ходять на самому початку своєї кар`єри. Навчіться справлятися з критикою. Навіть якщо ви завжди перемагали на всіх конкурсах краси, люди світу моди можуть сказати, що ви занадто товста, низька, з поганою фігурою, потворна або НЕ фотогенічна, навіть якщо ви найкрасивіша на землі. Просто, можливо, вони шукають людину з іншим типом шкіри, волосся або тіла. Не звертайте уваги, тому що у всіх різні думки, і всі шукають людей різних типів. Наприклад, якщо ви йдете на кастинг, ви блондинка, а вони шукають брюнетку, вас природно не візьмуть.

 4. 4

  Ставтеся до всього добре і будьте готові багато працювати. Просто мрійте про те, як чудово буде після цього. Будуть часи, коли ви не зможете навіть поспати 5:00 вночі. Завжди боріться з почуттям програшу.
 5. 5

  Дивуйте людей, будьте дуже общітельной- зв`язку можуть дати вам роботу в цій жорстокій індустрії. Не намагайтеся діяти нечесно або не дозволяйте кому-небудь примушувати вас робити щось, що ви не хочете. Якщо станеться щось подібне, просто ввічливо відмовтеся.

 6. 6

  Майте план Б. Принаймні, отримаєте освіту. Закінчите школу і спробуйте вступити до коледжу або ВНЗ.

 7. 7

  Не вживайте алкоголь і наркотики. Підтримуйте чистоту вашої шкіри. Їжте здорову їжу і, будь ласка, не морите себе голодом. Щоб бути моделлю на подіумі високої моди, можна бути будь-якого розміру, головне, правильно вибрати подіум. Якщо ви маленького зросту, ви можете бути дитячою моделлю. Якщо ви трохи повненька, ви можете демонструвати одяг великих розмірів. 8. 8

  Будьте впевненою в собі. Будьте яскравою особистістю.

Поради

 • Займайтеся спортом, кардіо-тренуваннями, йогою і т.д.
 • Не сумуйте, якщо ви не стали моделлю. Значить, Бог підготував для вас щось краще.
 • Якщо ви молодше 18 років, проконсультуйтеся з батьками. Тільки вони зможуть підписувати контракти за вас, поки ви неповнолітня.
 • Будьте дуже обережні.

Попередження

 • Чи не морите себе голодом- анорексія і булімія не те ж саме, що і струнка і акуратна краса, їх можна прирівняти до великих проблем зі здоров`ям і психологічним проблемам.
 • Не їжте фаст-фуд (надто багато).