Як стати вуличним музикантом

Якщо ви співаєте, граєте на гітарі або на якомусь іншому музичному інструменті, то легко можете стати вуличним музикантом. Заробіть трохи грошей. Поліпшите навички виконання. Розбудіть в собі рок зірку.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть місце, де зможете грати. Незважаючи на те, що термін "вуличний музикант" має на увазі гру на вулиці або десь неподалік, то так робити не варто, якщо ви не барабанщик. Автомобілі, як правило, заглушають акустичну музику, але якщо на вулиці є пішоходи, то можна спробувати і там. Пошукайте ринок з відкритим майданчиком, ярмарок ремесел, фестиваль мистецтв або будь-яке інше місце, де люди зможуть почути і оцінити вашу музику. В цілому, чим більше пішоходів, тим краще, але якщо вулиця занадто людна, то ви насилу зможете знайти собі місце. Це ще складніше, ніж якби було просто мало місця.

 2. 2

  Одягніться відповідно музиці, яку виконуєте. Це найбільш ефективний спосіб звернути на себе увагу натовпу. Це також говорить про те, що ви професійний музикант. Музиканти, які пританцьовують під час виконання або супроводжують його ударними інструментами, можуть зробити виконання більш яскравим.

 3. 3

  Запитайте дозвіл, якщо зможете знайти того, у кого можна спитати. Набагато зручніше грати там, де вас не проженуть власники магазинів або ще гірше - міліція. Тим не менш, в США і багатьох інших країнах ви можете вільно грати в публічних місцях до тих пір, поки ви не заважаєте перехожим або не створюєте незручності. Зазвичай найгірше, що може статися, так це те, що хтось може попросити вас піти. Однак якщо вам необхідно підключити підсилювач або щось в цьому роді, то слід все ж запитати дозвіл.

 4. 4

  Грайте так, щоб люди вас чули. Встаньте, коли граєте, якщо це взагалі можливо. Якщо ви будете грати / співати стоячи, то вас буде краще чути. Якщо ви тихенько сидите, то вас можуть не почути. Однак, якщо вам так потрібно, можете сидіти. Майте на увазі, що звук бренькіт акордів на гітарі набагато краще, ніж перебирання струн пальцями.

 5. 5

  Ведіть себе дружелюбно, якщо вас просять піти. Посміхніться. Можливо, вам хочуть запропонувати найкраще місце для гри. Поліцейські і власники магазинів, зазвичай ведуть себе досить мило, коли просять вас піти, тому вам варто вести себе так само.

 6. 6

  Збирайте гроші. Не забудьте прихопити з собою капелюх або чашку, або просто покладіть чохол для гітари перед собою. Люди не зможуть кидати гроші, якщо не побачать куди. Якщо хтось кине вам гроші, то не забудьте подякувати йому посмішкою, продовжуючи грати.
 7. 7

  Не грайте в межах чутності інших музикантів. Надайте їм їх звуковий простір. Якщо ви згрупуєте дуже близько один до одного, то це може принести шкоду заробітку кожного. У деяких ситуаціях, коли занадто багато музикантів грають на одній місцевості, вони домовляються грати по черзі.

 8. 8

  Посміхайтеся. Кисле обличчя відлякує слухачів. Не турбуйтеся, якщо заробили трохи грошей. Можливо, вам варто спробувати грати в іншому місці, або сьогодні просто не ваш день. Гра на вулиці може як розчарувати, так і стати дуже корисною, адже ви ділитеся своєю музикою з оточуючими.


Поради

 • Покладіть в свій капелюх або чохол трохи паперових грошей і монет. Це приверне увагу перехожих, і вони зрозуміють, куди треба кидати гроші. Якщо ви не хочете отримувати монетки, то слід якомога швидше прибрати їх звідти. У більшості випадків це сприяє збільшенню доходу, так як люди будуть кидати вам купюри. Якщо хочете схитрувати, спробуйте покласти купюри номіналом в 5 або 10, щоб вони думали, що раз хтось був настільки щедрим, то їм варто вчинити так само.
 • Якщо у вас є компакт-диски для продажу, то принести їх із собою. Покладіть їх на видне місце і поставте цінник. Ймовірно, ви не продасте багато дисків, але це хороший спосіб заробити зайву копійку і додати вашій музиці більше професіоналізму. Зверніть увагу, що в деяких містах, ви повинні мати дозвіл на законну продаж компакт-дисків на вулиці.
 • Акустичні інструменти надають вам набагато більше свободи в плані того, де і коли ви можете грати, адже вони не вимагають електроенергії.


 • Будьте готові до прохань. Люди, які просять зіграти якусь пісню, можуть дуже дратувати, особливо якщо ви граєте оригінали, однак, вони можуть вам заплатити. Добре б було знати деякі кавер версії, але якщо ви не знаєте пісню, про яку вас просять, то зіграйте аналогічну мелодію або іншу пісню з репертуару цього виконавця.
 • Не бійтеся рухатися під час виконання. Це має виглядати експресивно і мило, але не надмірно нав`язливо. Якщо ви будете грати з почуттям, то це принесе вам успіх. Ще краще, якщо ви забудете про гроші і уваги, і просто зіграєте те, що приносить вам задоволення. З іншого боку, ваша аудиторія може стати джерелом енергії та натхнення, на які ви зможете спиратися.
 • Гарний, барвистий костюм допоможе привернути увагу і додати вашому виконанню якийсь сенс. Дивні капелюхи або будь-який одяг, яка привертає увагу людей, що проходять повз, теж підійде.
 • Носіть цікаву одяг! Люди зупиняться, щоб запитати, чому ви так одягнені, а також щоб дати вам більше грошей, адже яскравий костюм свідчить про те, що ви намагаєтеся розважити людей.
 • Слід уникати районів з великою кількістю жебраків. У таких місцях зазвичай багато людей, і у них постійно клянчать гроші, тому вони навряд чи зупиняться і кинуть гроші вам.
 • Деякі муніципалітети вимагають ліцензію. Зверніться до адміністрації міста.
 • Не сідайте. Ніколи. Люди подумають, що ви жебрак і не захочуть дати вам гроші.

Попередження

 • Уникайте конфронтації з приватними власниками, місцевими чиновниками, і поліцією. Сварка з такими людьми не принесе вам доходу, і ви тільки втратите час даремно.

Що вам знадобиться

 • Інструмент та / або голос
 • Добре ставлення і завзятість!
 • Не здавайтеся на шляху до своєї мрії ... Залишайтеся зосереджені і продовжуйте рухатися до мети!