Як стати туристичним агентом онлайн

Будучи туристичним агентом, ви можете почати хороший домашній бізнес або знайти роботу на дому, залежно від того, якого роду турагентом хочете стати. Існує безліч туристичних інтернет-агентств, що пропонують навчання, сертифікацію і можливість організувати свою власну турфірму. Посадові обов`язки туристичних агентів онлайн можуть варіюватися, починаючи з допомоги у бронюванні та продажу резервації, закінчуючи відсиланням клієнтів на сайти з системою бронювання подорожей, звідки ви отримуєте частину комісії. Наступні кроки допоможуть вам стати турагентом онлайн.

Кроки

 1. 1

  Досліджуйте туристичні школи та системи освіти. Пройдіть підготовку для турагентів в коледжі або незалежної тренувальної школі.
  • Коледжі можуть запропонувати дипломи або сертифікати у сфері туризму та гостинності, а також забезпечити широке або поглиблене вивчення всіх аспектів індустрії подорожей і прийому гостей.
  • Школи з підготовки турагентів, з іншого боку, дають можливість пройти більш прискорені програми, що спеціалізуються на певних обов`язках туристичного агента, наприклад, вивчення туристичних напрямків, систем бронювання або продажу та маркетингу.
 2. 2

  Отримайте сертифікат. Сертифікація показує клієнтам, що ви знайомі зі стандартами і професійною етикою, встановленими органом сертифікації або установою освіти в сфері вашого навчання. Індустрія туризму має декілька широко визнаних органів сертифікації.
  • Travel Institute пропонує ряд сертифікованих програм (Certified Travel Counselor, Certified Travel Associate або Certified Travel Industry Executive).
  • Cruise Lines International Association (CLIA) також пропонує користуються повагою і визнані в туристичній індустрії сертифікаційні програми.

 3. 3

  Знайдіть роботу. Для того щоб стати турагентом онлайн, пошукайте роботу в туристичному агентстві на дому або зв`яжіться з провідним агентством, яке б допомогло вам керувати вашим туристичним бізнесом.


  • Працюйте з авторитетним туристичним агентством. Багато турагентства роблять можливим вище перебування вдома, працюючи онлайн через їхні ресурси і комп`ютеризовані системи. Перевага полягає в тому, що ви можете бути постійним співробітником з підтримкою, ресурсами, заробітною платою та посібниками, які пропонує компанія.
  • Знайдіть головне агентство, щоб організувати свою власну незалежну туристичну фірму. Головне турагентство пропонує послуги туроператорів, маркетингову підтримку, допомогу в режимі онлайн і доступ до сайтів бронювання і постачальникам послуг у сфері подорожей. Якщо ви працюєте з провідним агентством, то отримуєте виключно комісію.

 4. 4

  Дізнайтеся про вимоги, що пред`являються при реєстрації турагента у вашій області чи країні. Деякі штати в США вимагають від туристичних агентів бути зареєстрованими як продавців туристичних послуг. Таке нормативне умова допомагає захистити споживача і гарантує, що турагентства слідують законам при реалізації пропозицій в області подорожей. Крім того, такі країни, як Австралія, передбачають наявність ліцензії для турагентів, що ви повинні усвідомлювати при старті свого туристичного бізнесу онлайн. Переконайтеся, що ви відповідаєте місцевому законодавству, встановленим локальними органами.

 5. 5

  Увійдіть до складу туристичних асоціацій, товариств та організацій. Приєднання до туристичних асоціаціям вважається відмінним способом залишатися пов`язаним з новинами і тенденціями в індустрії туризму. Туристичні асоціації можуть також запропонувати підтримку і безперервну освіту для своїх членів.
  • International Air Transport Association (IATA) / International Airlines Travel Agent Network (IATAN) є важливими організаціями для злиття, якщо ви збираєтеся бронювати авіаквитки в якості турагента онлайн.

Попередження

 • Існує ряд головних туристичних агентств, які пропонують сумнівні ділові можливості і рекламують великі фінансові винагороди при недовгому навчанні. Вам необхідно провести ретельне дослідження таких підприємств до початку роботи з ними. Не забудьте переглянути в інтернеті огляди головних турагентств, щоб побачити, що говорять інші турагенти про свій досвід роботи з ними.