Як стати стюардесою на південно західній авіалінії

Стюардеси південно-західній авіалінії надають послуги всім пасажирам і дбають про їх безпеку під час польоту. Стюардеси часто працюють в різні зміни і понаднормово, але для них політ на літаку безкоштовний. Якщо ви коли-небудь замислювалися над тим, як стати стюардесою на південно-західній авіалінії, ви здивуєтеся, дізнавшись, що подати заяву дуже просто, але стати справжньою стюардесою не так легко.

Кроки

 1. 1

  Перегляньте вакансії в південно-західній авіалінії. Почніть з офіційної сторінки це компанії (southwest.com/careers) і виберіть розділ «подивитися всі вакансії». Ви можете змінити пошук і включити тільки деякі категорії, наприклад, вакансію стюардеси. Натисніть «подати заявку» після того, як знайдете потрібну вакансію.

 2. 2

  Завантажте резюме на сайті південно-західній авіалінії. На даний момент південно-західна авіалінія приймає резюме тільки в електронному вигляді. Офіційних сайт компанії пропонує три способи створення резюме. Можна завантажити резюме, скопіювати і вставити і використовувати спеціальну програму для створення резюме. Вибрати найбільш відповідний варіант. Після завантаження резюме вас попросять надати особисту інформацію і відповісти на питання з приводу досвіду роботи. Після заповнення всіх полів заявки, ви отримаєте підтвердження, що ваша заявка прийнята. Тепер вам залишається чекати дзвінка!




 3. 3

  Відвідайте попередню зустріч з потенційними співробітниками південно-західній авіалінії. Ви отримаєте необхідну інформацію про те, як стати стюардесою південно-західній авіалінії, приміром, ви дізнаєтеся, як надати якісний сервіс пасажирам, які обов`язки необхідно виконувати, і з чим ви можете зіткнутися під час польоту.

 4. 4

  Відвідайте особисту співбесіду. Підготуйтеся до співбесіди, дізнавшись більше про південно-західній авіалінії, стандартах надання послуг та спеціальних навичок, необхідних для роботи. Під час співбесіди у вас можуть попросити докази досвіду роботи і перевірку на наркотичну залежність. Якщо ви не пройдете перевірку, вас виключать з потенційних кандидатів.



 5. 5

  Пройдіть курси для того, щоб стати стюардесою на південно-західній авіалінії, в головному офісі в Далласі, Техас. Вам не платитимуть за чотиритижневі курси, так як ви ще не зважаєте працівником компанії. Це ваша остання задача в становленні стюардесою південно-західній авіалінії.

Поради

 • Південно-західна авіалінія вимагає, щоб всі кандидати на посаду стюардеси були віком як мінімум 20 років і мали диплом закінчення вищої школи (або еквівалентний рівень освіти), могли піднімати 25 кг і мали право працювати з імміграційними формами.
 • Резюме зберігається в компанії не більше 6 місяців. Якщо ви не отримали відповідь дзвінка протягом цього часу, ви повинні повторити всі вищеописані дії.