Як стати сертифікованим водієм вантажопідйомника

Ця місія зажадає від вас щось більшого, ніж здатності керувати транспортним засобом. Водіння будь-якого автомобіля важкій ваговій категорії, вимагає чималої безпечної водійської практики. Є багато способів стати професіоналом у цій галузі. Деякі роботодавці оплачують курси та надають хороші місця для практики, де ви можете отримати відповідну ліцензію. Описані нижче кроки вкажуть напрямок, по якому варто рухатися для отримання сертифікату.

Кроки

 1. 1

  Дізнатися, що входить в обов`язки водія вантажопідйомника. Заодно дізнаєтеся і різновид робіт, що потрапляють під сертифікацію, для отримання робочого місця. Отримання категорії такого рівня, це даремно витрачений час, якщо ви не впевнені, що хочете цим займатися.

 2. 2

  Знайдіть компетентну школу, в якій викладають водіння великими транспортними засобами та надають сертифікат потрібного вам рівня. Якщо ви вже працюєте в кампанії, яка хоче надати вам іншу посаду і зарплату, за умови навичок водіння вантажопідйомника то, ймовірно, вони вже знають які курси підвищення кваліфікації необхідно закінчити.

 3. 3

  Після закінчення курсів водіння вантажопідйомника, необхідно зареєструватися в OSHA, курси з безпеки. Вони дадуть сертифікат про те, що ви не тільки пройшли навчання та є досвідченим водієм даного транспортного засобу, а й знайомі з нормами по техніці безпеки в роботі з ним, у відповідність до стандартів Асоціації з охорони праці та здоров`я.
 4. 4

  Після завершення курсу OSHA у вас на руках будуть усі необхідні документи для влаштування на роботу в якості водія вантажопідйомника.

 5. 5

  Також важливо, щоб на курсах були охоплені проблеми безпеки та політики на вашому підприємстві. Загальний курс може задовольняти вимогам OSHA, але особливості певного обладнання та правила поведінки на робочому місці необхідно обговорити в класі або безпосередньо з роботодавцем після відвідування загального уроку.

 6. 6

  Водіїв повинні оцінювати по роботі на транспортному засобі, на якому вони будуть працювати, а загальна оцінка дистанційно не відповідає вимогам.

Поради • Через деякий проміжок часу вам, можливо, доведеться відвідати курси підвищення кваліфікації з техніки безпеки, так як стандарти OSHA і закони можуть змінюватися.
 • Переконайтеся, що дотримуєтеся всі інструкції з ліцензування та страховці в своїй державі.
 • Коли ви отримаєте сертифікат на водіння вантажопідйомником, то перед вами відкриються безліч перспектив. Ви зможете працювати повний або неповний робочий день на складі або на будмайданчику. Також можна мати тимчасову роботу, виконуючи доручення по мірі необхідності.
 • Будуть також пропозиції працювати в урядовому секторі або за наймом, запропонувавши свої послуги і уклавши контракт.

Попередження

 • Поставтеся до цього навчання з усією серйозністю. На великих машинах дуже небезпечно працювати і необережна поведінка може призвести до травм або смерті вас або вашого колеги.