Як стати зеленим беретом

Зелені берети - це найбільш елітний підрозділ армії США. Це спеціальний підрозділ армії, яке виконує різні цілі та місії. До них відносяться: нетрадиційні війни, зовнішня і внутрішня оборона, спеціальна розвідка, безпосередній вплив, звільнення заручників і боротьба з тероризмом. У зв`язку з тим, що це елітні і важливі війська, конкурс там дуже і дуже високий. Тому, якщо ви зважитеся на це, майте на увазі, що це буде важкий і довгий шлях з жорсткою конкуренцією.

Кроки

 1. 1

  Поговоріть з рекрутером армії США. Вам потрібно враховувати ваші можливості і в цьому вам може допомогти рекрутер. Він допоможе підібрати вам хороший фітнес-план і підготує вас для базових тренувань або навчального табору.

 2. 2

  Переконайтеся, що ви задовольняєте основні вимоги, щоб стати зеленим беретом. Ви повинні бути чоловіком 18-30 років, громадянином США і випускників середніх шкіл.
 3. 3

  Вам потрібно пройти секретну перевірку безпеки і для цього вам потрібно бути чесним і недоторканним.

 4. 4

  Приєднуйтесь до армії. Будучи солдатом армії США, ви отримаєте звання сержанта або звання вище, а офіцером - ранг перший лейтенант або ж ранг вище. Другий спосіб описаний нижче. 5. 5

  Приєднуйтесь шляхом первісного надходження, скорочено IA. Їли у людини немає попередньої військової служби або він відокремлений від неї, служби, тоді дається можливість відвідувати SFAS. Цим солдатам дається можливість взяти участь в навчальному підрозділі (поєднання фундаментальної бойової підготовки та підвищення індивідуального навчання), повітряно-десантній школі, а також вони пройдуть курс підготовки до SFAS і два додаткових курсу, для підготовки до 2 фазі кваліфікаційних курсів.

 6. 6

  Пройдіть наступні навчальні табори: комітет, спеціальне і мовне розподілу, тактика малих груп і втечу з полону (Tactics Sere), особливу навчання та проходження партизанської війни (Robin Sage).

 7. 7

  Успішно закінчите кваліфікаційні курси сил спеціального призначення, щоб мати право на різні курси передових навичок. Сюди входять курс вільного падіння військових парашутистів, курс бойових плавців і курси снайперів.