Як відрегулювати висоту офісного стільця / крісла

Регулювання висоти офісного стільця або комп`ютерного крісла просто необхідно для того, щоб ви не просто зручно сиділи, але й не зіткнулися згодом з такими проблемами, як болі в спині або защемлення нервових закінчень. І старі (непневматіческіе), і нові (пневматичні) моделі офісних комп`ютерних крісел легко міняють свою висоту за допомогою повороту спеціального болта або регулювання важеля. Переконайтеся, що ви відрегулювали висоту свого офісного комп`ютерного крісла / стільця відповідно до висоти свого письмового столу і з власним ростом.

Кроки

 1. 1

  Встановіть свій стілець / крісло перед письмовим столом, звичайним столом, столешницей або тим місцем, у якого ви будете працювати. Так ви зможете зрозуміти, наскільки вище або нижче вам потрібно зробити свій стілець / крісло.

 2. 2

  Знайдіть кнопку, важіль або гвинт, якими регулюється висота вашого стільця / крісла. Для крісел / стільців з пневматичним механізмом це, швидше за все, буде важіль або кнопка. Для їх аналогів з непневматіческаім механізмом вам доведеться мати справу з масивним гвинтом. Зазвичай всі важелі, кнопки або гвинти розташовані прямо під сидінням.

 3. 3

  Якщо у вас стілець / крісло з пневматичним механізмом, то встаньте поруч або перед ним і потягніть важіль вгору або вниз (залежно від того, чи потрібно вам зробити його вище або нижче). Рух важеля вгору підніме сидіння вашого стільця / крісла, а рух важеля вниз - відповідно опустить. Намагайтеся зробити все це однією рукою, тому що друга знадобиться вам для дії, описаного в кроці 2.
 4. 4

  Тягніть вгору або опускайте вниз саме сидіння стільця / крісла совій вільною рукою. Робіть це повільно, без ривків, плавно переміщаючи сидіння на невеликі відстані.

 5. 5

  Як тільки сидіння вашого стільця / крісла досягло бажаного положення, відпустіть важіль або кнопку. Стілець / крісло повинен автоматично зафіксувати положення сидіння, як тільки ви відпустите важіль або кнопку.


Стільці / Крісла з непневматіческім механізмом

Послабте гвинт, розташований прямо під сидінням стільця / крісла, повернувши його вліво.

 1. 1

  Переміщайте сидіння вгору або вниз до тих пір, поки воно не займе бажане положення. 2. 2

  Затягніть гвинт, повертаючи його вправо до тих пір, поки він не встановиться в положення «замкнено».

 3. 3

  Плавно сядьте в свій стілець / крісло. Висота вважається підібраною правильно, якщо, сидячи на стільці, ви можете вільно поставити ноги на підлогу, ваші коліна зігнуті трохи більше, ніж під кутом в 90 градусів, і розташовуються трохи нижче вашої талії. Якщо висота стільця вийшла не придатною, то повторіть свої дії з самого початку до тих пір, поки висота сидіння стільця / крісла не буде вас влаштовувати.

Поради

 • Для древніх непневматіческіх важелів: покладіть стілець / крісло на бік так, щоб його ніжки ні в що не впиралися. Поверніть гвинт до упору вліво, щоб розблокувати механізм. Замість того, щоб тягнути за сидіння або за ніжки для регулювання висоти, поверніть пластиковий корпус (розташований відразу під тканинної основою) вправо або вліво. Ви побачите, як тканинна основа сидіння піднімається або опускається. Після того, як вона досягне потрібного вам положення, поверніться до гвинта і загорніть його вправо до упору, щоб зафіксувати сидіння стільця / крісла в потрібному положенні. Поставте стілець на ніжки і готово!
 • Якщо під сидінням свого стільця / крісла ви виявили два гвинти, то це означає, що один регулює висоту сидіння, а інший - кут нахилу спинки. Кожна модель офісного стільця / крісла має свої особливості, так що вам доведеться покриття всі гвинти, понажимать всі важелі і кнопки, перш ніж ви остаточно розберетеся, за що кожен з них відповідає.
 • Хоча більшість офісних стільців / крісел можна регулювати, сидячи на них, цей предмет меблів прослужить вам довше, якщо ви будете змінювати висоту сидіння, не перебуваючи при цьому на ньому. До речі, занадто часта зміна висоти сидіння стільця / крісла теж швидше приведе його в непридатність.
 • У деяких моделях є спеціальний запірний механізм, який фіксує положення сидіння. Так що перш, ніж відрізати всю свою вагу на стілець / крісло, переконайтеся, що положення сидіння зафіксовано.