Як почати кар'єру в сфері інформаційних технологій

Багатьом подобається ідея роботи в сфері ІТ (інформаційних технологій). Це гарна сфера, але вона не завжди має на увазі роботу тільки з комп`ютерами. Величезна частина роботи пов`язана з наданням допомоги в користуванні комп`ютерами. Є безліч варіантів роботи в сфері ІТ: банкоматний технік, комп`ютерник, мережевий адміністратор, вебмастер і багато-багато інших потенційних професій у сфері ІТ.

Кроки

 1. 1

  Зрозумійте, чи є ви досвідченим у сфері ІТ. Якщо у вас є персональний комп`ютер і ви його використовуєте не тільки для набору тексту і базової офісної та домашньої роботи, ігор та інтернету, тоді ви володієте відповідними якостями для цієї роботи.

 2. 2

  Складіть список, яка робота пов`язана з ІТ могла б вас зацікавити. Наприклад, якщо ви любите комп`ютерні ігри, можна внести в список "тестування ігор" або "написання ігор". Якщо вам подобається дизайн, додавайте "графічний дизайн" або "програмний дизайн". Якщо вам цікаво, як працює інтернет або комп`ютерні мережі, можна внести "мережевий адміністратор" або "проектування мереж".

 3. 3

  Виберіть те, що може зробити вас щасливим. Якщо вам дійсно подобається проводити час таким чином, то досвід прийде набагато швидше.

 4. 4

  Познайомтеся з потрібними людьми. Багато ІТ-джедаї люблять допомагати іншим. Розгляньте можливість формального або іншого вивчення ремесла. Нехай схиблений на цій роботі професіонал стане вашим кращим другом.
 5. 5

  Знайдіть можливості утворення у вашому місті чи в режимі онлайн і визначте, які початкові вимоги для кожної галузі вивчення. Порівнюйте.

 6. 6

  Доповніть самоосвіта з декількома курсами або вищою освітою і сміливо поринайте в ринок праці. Чим вище ваш рівень освіченості в сфері, тим вище будуть ваші доходи, проте існує і робота, яка від людей вимагає невеликих навичок.

 7. 7

  Розгляньте можливість професійної сертифікації. Навіть без університетської освіти такі системи атестації, як MCSE або A + можуть надати достатній рівень довіри.

 8. 8

  Шукайте можливість стажування в авторитетних компаніях. Стажування в Google або Microsoft пізніше відкриє для вас безліч дверей.

 9. 9

  Складіть конкурентоспроможне резюме і розмістіть його на основних сайтах працевлаштування. Включіть в цей список будь-які сайти, в яких би ви хотіли працювати. 10. 10

  Виберіть найбільш кращу роботу, яка підійде для новачка, а у вільний час сконцентруйте увагу на отриманні навичок і вивченні апаратури і програмного забезпечення, які вам будуть потрібні для роботи.


Поради

 • Будьте готові до постійних змін і поступово збагачуйте свої знання.
 • Цей рід діяльності найбільш затребуваний з кінця 90х.
 • Не намагайтеся бути знавцем у всіх сферах, освойте в тій, яка цікава вам.
 • Володійте величезною цікавістю й бажанням знати, як все влаштовано.
 • На допомогу буде величезне терпіння. Іноді ця сфера приносить розчарування.

Попередження

 • Чи не підбирайте роботу виходячи із заробітної плати. Підберіть те, що вам цікаво. Потім виберіть найбільш оплачувану з найбільшими перспективами.
 • Коли щось йде не так, відділ ІТ завжди звинувачують першим. Коли все гаразд, айтішників заохочують останніми. Робіть свою роботу, тому що вона вам подобається. Інакше ви її зненавидите.