Як знайти роботу на літо

В даний час багато людей шукають роботу на літо, і не тільки студенти. Це пов`язано з тим, що ринок праці стає все більш гнучким, оскільки люди шукають альтернативи традиційної робочому тижні. Незалежно від ваших обставин або віку, літня робота знайдеться і для вас. Для того, щоб знайти підходящу роботу, потрібно подумати, яку роботу ви хочете робити, які навички у вас є, як знайти відповідні вакансії і як подати заявку. Ця стаття проведе вас через процес пошуку тимчасової роботи.
Частина 1 з 3: Вирішіть, яку роботу ви хочете робити

 1. 1

  Шукайте роботу з високою зарплатою. Швидше за все, ви шукайте роботу на літо, щоб підзаробити. У цьому випадку, зосередьтеся на роботі з високою заробітною платою.
  • Як тільки ви знайшли роботу, за яку добре платять, подивіться, чи є у вас необхідні навички і досвід для цієї роботи.
  • Ви можете встановити мінімальну заробітну плату, нижче якої ви не розглядаєте пропозиції. Це допоможе вам відсіяти деяку кількість з багатьох доступних вакансій.

 2. 2

  Знайдіть роботу, яка дозволить вам придбати нові навички. Якщо ви хочете змінити сферу діяльності та / або придбати нові навички, літня робота - ідеальний варіант для вас. Це дозволить вам випробувати новий напрямок роботи без почуття, що ви повинні дотримуватися цього місця постійно, особливо якщо виявиться, що ця робота не для вас.

 3. 3

  Подумайте про роботу на літо за кордоном. Робота влітку - прекрасна можливість попрацювати за кордоном. Це пов`язано з тим, що більша частина компаній залежить від туристичної індустрії, і їм потрібен додатковий персонал для сезонної роботи.
  • Якщо ви хочете вивчити іноземну мову, культуру і познайомитися з новими людьми, то робота на літо за кордоном - саме для вас.

 4. 4

  Підіть на роботу, яка дозволяє включитися в роботу (особливо, якщо ви безробітний). Ви, можливо, шукаєте роботу на літо, щоб повернутися на роботу після перерви. Робота на літо може бути відмінним способом повернутися в світ роботи - навіть якщо вона не пов`язана з вашою попередньою роботою. Сезонна робота також може надати декілька нових можливостей, щоб включитися в роботу і промацати грунт в новій компанії або галузі.
  • Літня робота може виступати в якості випробувального терміну, даючи можливість як роботодавцю, так і співробітникові побачити, чи сумісні вони, і вона може навіть призвести до більш постійної позиції.
  • Перебування серед людей, що мають роботу, дає вам більше шансів спілкуватися, що може призвести до кращих можливостям. Це дуже важливо, оскільки залишаючись безробітним, ви можете відчувати себе відірваним від світу.

 5. 5

  Виберіть приємну роботу на літо, якщо ви на пенсії. Традиційно річну роботу шукали молоді люди і студенти, але тепер все змінилося. Є багато людей на пенсії, які ще не готові відмовитися від роботи.
  • Пенсіонери можуть шукати роботу на літо, щоб заробити трохи грошей або просто тому, що їм подобається сам процес роботи і перебування в суспільстві.
  • Люди, які пропрацювали все своє життя, можуть насолоджуватися знайденої свободою і відпочинком, які може забезпечити тимчасова робота.

Частина 2 з 3: Вивчіть ринок вакансій

 1. 1

  Підіть до місцевого центру зайнятості. Якщо ви хочете працювати в своєму місті, почніть з місцевого центру зайнятості. У них є актуальна інформації щодо вакансій, наявних у вашому районі, почасти спеціальний розділ, присвячений річної роботі.
  • Співробітники центру зайнятості є експертами в пошуку відповідних робочих місць для людей в різних обставинах. Вони візьмуть до уваги ваш вік, поточні обставини, цілі та навички, щоб допомогти вам знайти підходящу тимчасову роботу.
  • Наприклад, якщо ви на пенсії і шукаєте спокійну роботу на літо, ви можете віддати перевагу уникати певних посад, які припускають високу зайнятість і де всім співробітникам менше 25 років, наприклад, робота в парку атракціонів.

 2. 2

  Пошукайте вакансії в інтернеті. Один з кращих ресурсів для пошуку роботи на літо - інтернет. В інтернеті повно корисної інформації про всі види роботи. Всі основні портали пошуку роботи мають фільтри і розділи, особливо для роботи на літо і тимчасової роботи. Ви можете також шукати по галузі, заробітної плати і розташування.
  • Наприклад, якщо ви хочете знайти роботу на літо за кордоном, на гірськолижному курорті, ви можете використовувати фільтр, вказавши, що це робота на літо, і вибравши місце розташування - і ви отримаєте список підходящих вакансій.
  • Не забудьте створити свій профіль на кращих сайтах пошуку роботи, де ви можете представити свої навички та вказати, що ви іщете- таким чином роботодавець може сам зв`язатися з вами!

 3. 3

  Поспілкуйтеся з людьми у вибраній вами області. Як тільки ви знайшли імена фахівців, з якими можна зв`язатися в обраній вами області, прийшла пора почати активно використовувати цю інформацію.
  • Організовуйте зустрічі з цими людьми. Запитайте у них ради щодо пошуку роботи та розкажіть їм, що вас цікавить.
  • Завжди будьте готові надати всі аргументи і представити себе як професіонала. Ви ніколи не знаєте, коли простий розмова може призвести до можливості працевлаштування або професійного розвитку.

 4. 4

  Скористайтеся соціальними мережами. Використовуйте онлайн-платформи, щоб зв`язатися з якомога більшою кількістю людей. Ви можете легко отримати і поділитися інформацією з метою формування своєї кар`єри.
  • Маються на увазі контакти на таких сайтах, як: Linkedin, Facebook, Twitter і т.д.
  • Ці зв`язки потенційно можуть бути дуже важливими для налагодження контакту з професіоналами у своїй галузі і збору відповідних вакансій та можливостей. 5. 5

  Подумайте, у яких видів бізнесу сезон під час літа. У багатьох компаній відбувається бум роботи протягом літнього сезону. Найбільш імовірно, що ви знайдете роботу на літо в таких сферах:
  • Літні табори
  • Ферми
  • Туристичні курорти
  • Служби підтримки та колл-центри
  • Тестування програмного забезпечення, проекти в IT-компаніях
  • Компанії, що пропонують програми стажування
  • Ресторани, кафе, магазини
  • Бари і клуби
  • Щорічні фестивалі.

Частина 3 з 3: Подайте запит на вакансію

 1. 1

  Подавайте заявку на річну роботу якомога раніше. Краще зробити це заздалегідь, щоб уникнути розчарувань.
  • Якщо ви збираєтеся працювати тільки 3 місяці, подавайте заявку за півтора-два місяці. Це дозволить подати заявку на декількох робочих місць, відвідати співбесіди і підготуватися до роботи.
  • Якщо ви збираєтеся працювати за кордоном, вам варто подавати заявку якомога раніше, оскільки можуть виникнути деякі питання, наприклад, робоча віза, на оформлення якої знадобиться час.

 2. 2

  Зрозумійте, як працює процес подачі заявки. Як тільки ви знайшли кілька можливих варіантів роботи на літо, вам потрібно буде заповнити анкету, прикласти резюме та супровідний лист. Якщо ці речі вразять роботодавця, вас запросять на співбесіду.
  • При наймі співробітників на тимчасову роботу, роботодавці керуються критеріями, які відрізняються від критеріїв при прийомі на постійну роботу. Роботодавці будуть приємно здивовані, якщо ви покажете, що ви працелюбні і ініціативні.

 3. 3

  Не турбуйтеся, якщо у вас невеликий досвід роботи. У вас може не бути величезного досвіду роботи, щоб включити його в своє резюме, але це нормально. Роботодавці, які шукають тимчасових співробітників, не обов`язково шукають працівників з досвідом.
  • Зосередьте увагу у своєму резюме на навичках, які ви отримали під час навчання та непрямого досвіду роботи. Наприклад, подальшу освіту забезпечить вам навички спілкування та управління.
  • Якщо ви подаєте заявку на роботу на морському курорті, роботодавцю буде приємно дізнатися, що у вас є навички обслуговування клієнтів, яке ви, наприклад, проявили під час продажів, навіть якщо ви ніколи не працювали на морському курорті.

 4. 4

  Подумайте, як подати свій попередній досвід, навіть якщо ви безробітний. Не бійтеся подавати заявку, якщо у вас зараз немає роботи. Просто розкажіть роботодавцю про відповідні навичках, придбаних на попередніх місцях і під час навчання.
  • Знову ж таки, якщо це робота, в якій у вас немає досвіду, зосередьте увагу в резюме на тому, що ви швидко опановуєте новими навичками. Також вкажіть, ніж корисним ви займалися під час безробіття, наприклад, волонтерством або хобі.
  • Намагайтеся зробити резюме не більше, ніж на дві сторінки (формат А4). Ви не повинні включати в нього все свою освіту і стаж роботи, вкажіть найостанніші і найбільш відповідні позиції.

 5. 5

  Визначтеся з кращим методом подачі заявки. Зараз більшість роботодавців приймають заявки і резюме онлайн. Тому бажано так і робити, але якщо робота у вашому місті, можна звернутися й особисто.
  • Проведіть гарне перше враження, ефектно уявивши себе, одягнувшись відповідно і заповнивши форму заявки на вакансію і резюме без помилок.

Поради

 • Переконайтеся, що в ваших заявках і резюме немає помилок. Нехай їх перевірить ще раз надійна людина.