Як отримати роботу оператора з введення даних

Чи вмієте ви друкувати? Чи хотілося б вам заробляти цим на життя? Цілком можливо знайти роботу з введення даних, якщо є бажання. Ось кілька порад, як отримати роботу оператора введення даних.

Кроки

 1. 1

  Ви повинні розуміти, що в наш час рідко можна зустріти роботу тільки з введення даних. У багатьох компаніях введення даних зараз є лише незначною частиною посадових обов`язків, скажімо, телемаркетер, приймальника замовлень, агента з продажу і так далі. Тут наводяться деякі поради про те, як знайти роботу в основному з введення даних.

 2. 2

  Удоскональте свої навички набору тексту на комп`ютері і перегляньте деякі навчальні матеріали в Інтернеті. Потрібно знати програми, які використовуються в компанії для введення даних. (В іншому випадку, якщо вам не знайомі ці програми, то у компанії не знайдеться часу, щоб вас навчати). Самі основні програми включають в себе Microsoft Office Suite (Outlook, Word, Excel, Access) і OpenOffice.Org.
  • Навчіться користуватися десяткової клавіатурою, якщо вам доведеться вводити багато цифр і чисел. Є два способи введення чисел на клавіатурі, і вам слід знати обидва способи.
 3. 3

  Перегляньте місцеві оголошення про набір на роботу операторів з введення даних. У наш час роботи і посади називаються дещо по-іншому. Якщо раніше подібні посади називалися "клерк" або "введення даних", то тепер вони можуть називатися офісний асистент або офісний співробітник.

 4. 4

  Зв`яжіться з компанією і розпитайте їх про посадові обов`язки, щоб визначитися, чи підходить вам ця робота. 5. 5

  Вишліть резюме та супровідний лист в компанії, де є вакансії. Ретельно перевірте лист і резюме. Будь-яка помилка в правописі або форматуванні може позбавити вас всякої надії отримати роботу в компанії.

 6. 6

  Через тиждень, зателефонуйте в компанію і коротко запитаєте, чи знайшли вже людину на цю посаду, і чи потрібно ще якась інформація від вас. Це дасть вам час ретельно підготуватися, при цьому ваш потенційний роботодавець буде вважати вас ініціативним і серйозним кандидатом на посаду.

 7. 7

  Вишліть своє резюме в агентства з тимчасового працевлаштування. У багатьох компаній немає часу і сил на те, щоб перевіряти ваші професійні навички або навчати вас в процесі роботи. Агентства з тимчасового працевлаштування протестують ваші навички по набору тексту на комп`ютері, знання необхідних офісних програм та розішлють ваше резюме відповідним компаніям. Від цього виграє і наймає компанія, і ви самі, оскільки зможете бути впевнені, що маєте необхідними навичками для роботи в даній компанії.

 8. 8

  Спілкуйтеся з людьми, які працюють у великих компаніях. Попросіть їх повідомляти вам, якщо в їх компанії будуть які-небудь вакансії для початківців. Відсилайте резюме, як тільки з`являться відповідні вакансії.
  • Успіху в пошуку роботи!