Як зустрічатися з британцем

Ви російська дівчина, яка зустрічається з хлопцем з Англії? Швидше за все, часом ви стикалися з певними труднощами у відносинах, вирішити які, сподіваюся, вам допоможе ця стаття.

Кроки

 1. 1

  Не намагайтеся зображати з себе «британку». Він полюбив вас незважаючи на ваші російське коріння, тому не намагайтеся змінюватися заради нього. Залишайтеся собою, адже, як показує практика, більшість російських дівчат виглядають смішно, коли намагаються наслідувати британок.

 2. 2

  Не забувайте про його почуття гумору. У британців зовсім не така почуття гумору, як у росіян, тому не ображайтеся і не відчувайте себе ображеною, якщо він не сміється над вашими жартами. І не варто смущатся, якщо ви не зрозуміли його жарт. Брити найчастіше досить сухі і саркастичні, і частиною їхнього національного гумору є приколи над росіянами і американцями, так що не сприймайте це на свій рахунок. Майте на увазі, що він любить вас, а специфічне почуття гумору - всього лише частина його натури. Російські жарти досить смішні, хоча б тому, що більшість з них правдиві.

 3. 3

  Постарайтеся вивчити його незвичайну промову. Так, так, мова йде про британського сленгу. Якщо ви вивчали американську версію англійської мови, подивіться в американсько-російській словнику значення сленгових слів, щоб розуміти свого хлопця. Наприклад, візьмемо слово «pants». В Англії під ним розуміють нижню білизну, а "trousers" і "jeans" означають те, що в російській мові іменується брюками і джинсами. Тому якщо ваш хлопець купить новий гаманець або щось ще, і не знатиме, куди б його покласти, ні в якому разі не пропонуйте йому засунути це в «pants». Це призведе до незручного мовчання і сміхотливим поглядам. Так само, якщо він запросить вас на «костюмовану вечірку», вам не потрібно надягати маленьке чорне плаття або ж наряд з випускного вечора. Краще надіньте заячі вушка або костюм клоуна, тому що «костюмована вечірка» і справді має на увазі «маскарад».
 4. 4

  Пориньте у вивчення його культури. В силу деяких обставин у англійців все ще є королева і принци, вони п`ють чай, вимовляють слово "favorite" як "favourite", і називають тістечка бісквітами. Це може здатися вам дивним і дивакуватим, але якщо ви не спробуєте в цей вникнути, ви не зможете по-справжньому зблизитися з коханим, тому постарайтеся проявити свій інтерес до подібних речей. Можливо, ви знайдете в цій культурі щось дуже незвичайне і класне, навіть самі того не очікуючи.

 5. 5

  Невеликі конфлікти і розбіжності абсолютно нормальне явище в будь-яких відносинах. Тим більше, ви з двох різних світів. Так, вам не буде легко. Але пам`ятайте, що незважаючи на всі ваші відмінності, вас звела разом ваша любов.

Поради • Більшість британців люблять чай. Якщо ж вам він не подобається, нічого страшного. Але якщо ж вам він теж до душі і ви вмієте його непогано готувати, він зможе оцінити по достоїнству вашу пропозицію напоїти його чашкою чаю. І запевняємо вас, це не має нічого спільного з сендвічами або щами.
 • Налагоджувати зв`язки з допомогою музики-це теж непогано. У Британії є безліч відмінних груп, про які ви, можливо, навіть не чули, як і він швидше за все, не знайомий з більшістю російських виконавців. Зробіть змішані диски з російсько-англійськими піснями або ж купуйте записи разом. Таким чином, у вас вже буде щось спільне.
 • Чи не загострювати увагу на його акценті. Це може здатися йому дивним.

Попередження

 • Його друзі-англійці можуть жартувати над вами обома. Постарайтеся не звертати на це увагу. Це не означає, що ви повинні ігнорувати його друзів, але постарайтеся довести, що ви «не дурний, не товста, приваблива російська дівчина без дивацтв».
 • Не згадуйте про Сару Палін. Вони знаходять її надзвичайно смішний, але не в тому необразливому сенсі, як хотілося б.