Як видалити судинну сітку

Судинні сітки, це червоні або сині вени у формі сітки, які з`являються близько до поверхні шкіри на ногах і кісточках. Сонячний вплив, вік і гормональні зміни, все це сприяє початку гемангіоми вен. Дізнайтеся про видалення таких сіток і про те, які заходи ви можете прийняти, щоб запобігти появі подібного захворювання в майбутньому.
Метод 1 з 3: Медикаментозне лікування

 1. 1

  Пройдіть склеротерапію. Під час цієї медичної процедури, в вену вводять сольовий розчин або очищувач, змушуючи її запалюватися і руйнуватися. Як тільки вузол вени зруйнувався, вона не буде видна під шкірою. Вам зроблять одну ін`єкцію на кожен сантиметр запаленої вени. Процедура швидка і, звичайно, досить безболісна - укол від голки, це все, що ви відчуєте.
  • Ймовірні побічні ефекти, це почервоніння, поява виразок, лущення і набряк. Зазвичай вони зникають швидко і не повинні заважати вам займатися своїми повсякденними справами.
  • Найкращий час для проведення склеротерапії - протягом зими, коли ваші вени краще видно, і вони легше піддаються лікуванню. Шкіра, засмагла під літнім сонцем, робить павутинку вен не такою помітною і як наслідок складніше удаляемой.
  • Процедура повністю видаляє існуючі судинні сітки, але з часом можуть з`явитися нові. Може знадобитися додаткове лікування, щоб запобігти появі таких проблем у майбутньому.
  • Вартість процедури може варіюватися від 300 $ до 1000 $, в залежності від кількості пошкоджених вен і обидві Чи ноги потребують лікування.

 2. 2

  Подумайте про поверхневої лазерної терапії. Якщо ви чутливі до голок або маєте алергію на сольовий розчин, використовуваний при склеротерапії, ви можете віддати перевагу поверхневу лазерну терапію, замість цієї. Сильні спалахи світла посилають через шкіру в вену, які тьмяніють і пізніше зникають.
  • Лазерна терапія часто хвороблива через високої температури лазера. Після лікування, яке зазвичай триває приблизно 20 хвилин, на шкіру наноситься охолоджуючий препарат, щоб зменшити біль.
  • Побічні ефекти включають почервоніння, набряк, зміна кольору шкіри і, в крайніх випадках, шрами і опіки.
  • Людям з певним кольором шкіри і захворюваннями не варто використовувати лазерну терапію, так як вона може назавжди знебарвити шкіру. Запитайте у свого лікаря, чи є ви підходящим кандидатом на лікування.

Метод 2 з 3: Запобігання судинної сітки

 1. 1

  Не заважайте циркуляції в ногах. Вени на ваших ногах, борючись з силою тяжіння, повинні нести кров до вашого серця. Певні звички можуть ускладнити цей процес для вен, змушуючи їх набухати і збільшуватися, що робить їх помітними. Щоб допомогти кровообігу в ваших ногах, привчіть себе робити наступне:
  • Не стійте в одному положенні тривалий час. Сидите ви за столом або стоїте перед класом довгий час поспіль, перебування в одному положенні порушує кровообіг. Знайдіть час змінити становище, прогулюючись навколо свого офісу або піднімаючи ноги в перервах між уроками.
  • Чи не схрещуйте ноги. Це припиняє кровообіг і завдає непотрібний стрес вашим венах. Сидіть, рівно поставивши ноги на підлогу, дозволивши венах в ваших ногах вільно ганяти кров.

 2. 2

  Носіть зручне взуття. Ваші ступні - це важлива частина кровообігу ваших ніг і якщо ви носите взуття, яка затискає чи інакше порушує потік крові, це може призвести до виникнення судинної сітки.
  • Уникайте високих каблуків. П`яти надають додатковий тиск на ваші ноги і змушують вени працювати важче, щоб доставити кров до вашого серця. Носіть взуття на низькому каблуці або зовсім без нього.
  • Уникайте вузьких чобіт. Чоботи до колін, особливо, можуть здавити ваші ноги і порушити кровообіг.

 3. 3

  Носіть компресійні панчохи. Доступні в аптеках та інших магазинах, що продають медичне обладнання, компресійні панчохи надають додаткову підтримку вашим ногам, допомагаючи в кровообігу і перешкоджаючи напрузі ваших вен.
  • Компресійні панчохи - це не те ж саме, що підтримують панчохи або інші модні панчохи. Компресійні панчохи чинять тиск в певних місцях, допомагаючи кровообігу.
  • Відпускаються за рецептом, надміцні компресійні панчохи Градієнт повинні бути надіті професіоналом, але вони припускають ще більший тиск, ніж щоденні підтримують панчохи або панчохи Градієнт.


  • Носіть панчохи максимально часто, і не тільки тоді, коли ви носите плаття або спідницю. Носіть панчохи і під штани.
  • Такі панчохи можуть також допомогти зменшити набряклість або лущення, які з`являються в слідстві склеротерапії або лазерної терапії.

 4. 4

  Дбайте про свою шкіру. Підтримання шкіри здоровою, захистить ваші вени під нею і зменшить ймовірність виникнення судинної сітки. Дбайте про шкіру наступними способами:
  • Наносите сонцезахисний крем. Промені сонця пошкоджують і послаблюють шкіру, роблячи вени під нею більш очевидними. Використовуйте його на обличчі, щоб судинна сітка не з`явилася там, не забувши при цьому ваші ноги і щиколотки.
  • Зволожуйте шкіру. Зволожуючи шкіру, ви допомагаєте поліпшити її еластичність і зовнішній вигляд, роблячи її менш схожою на ту, на якій може проступити судинна сітка.

Метод 3 з 3: Зміна способу життя для поліпшення кровообігу

 1. 1

  Приберіть продукти, які затримують воду. Коли ваше тіло накопичує додаткову воду, воно надає непотрібний тиск на вени, що може призвести до того, що вони збільшаться і стануть помітні. Зменшіть споживання таких продуктів, які викликають затримку води:
  • Продукти з великим вмістом солі. Смажені продукти, консервовані супи і солоні закуски, можуть затримувати воду у вашому організмі. Спробуйте зменшити або усунути кількість солі, яку ви використовуєте в повсякденному приготуванні і випіканні.
  • Алкогольні напої. Трохи пива або склянок вина в тиждень не повинно викликати проблему, але вживання більшої кількості алкоголю може призвести до затримки рідини і набухання вен.

 2. 2

  Їжте більше клітковини. Запор, це інший тип тиску, який може призвести до перенапруження вен. Споживання продуктів з високим вмістом клітковини, допоможе вашій травній системі працювати належним чином і уникнути цього типу тиску.
  • Їжте багато фруктів і овочів. Виключіть сік, замість цього їжте фрукти цілком, так як в них міститься багато клітковини. Робіть коктейль із здорових продуктів зі шпинатом, чорницею і бананами.
  • Їжте проросле зерно. Лобода, розрізана вівсянка, висівки вівсяного зерна й інше проросле зерно, допоможе уникнути тиску від запору.
  • Візьміть добавки клітковини, якщо ваша система потребує більшої їх кількості.

 3. 3

  Вправи щодня. Регулярні вправи змушують вас рухатися і покращувати кровообіг, і це також допомагає тілу підтримувати здорову вагу, зменшуючи тиск на вени ваших ніг.
  • Зупиніться на вправах, які призначені для ніг, таких як біг, плавання або їзда на велосипеді.
  • Щоденні прогулянки, це інший чудовий вид вправ. Спробуйте його застосовувати в обідню перерву або до і після роботи.


Поради

 • Варикозне розширення вен схоже на судинну сітку, але воно більше і болючіше. Варикоз можна лікувати радіочастотними процедурами або хірургією, у доповненні до лікування судинної сітки.
 • Деякі страхові компанії не покривають лікування судинної сітки, тому що воно часто виглядає, як косметична або виборча хірургія. Однак якщо ви зможете продемонструвати ознаки і симптоми захворювань, викликаних судинної сіткою, таких як кровотеча або набухання, то страхова компанія може переглянути свій вердикт.

Попередження

 • Обговоріть побічні ефекти перш, ніж погоджуватися на склерозирующую або лазерну терапію, для видалення судинної сітки. Побічні ефекти можуть включати кровотеча, рубцювання, інфекцію, набухання, зміна кольору шкіри, чутливість шкіри і біль. Побічні ефекти можуть докучати, але вони повинні зникнути через деякий проміжок часу.