Як збільшити об'єм волосся (чоловікам)

Чоловіки можуть хотіти надати волоссю об`єм за різними підставами. Найчастіше в основі лежить бажання виглядати більш молодо, що робить чоловіка привабливіше і зовні енергійніше на робочому місці. Часом мотивацією служить порідіння волосся, а надання їм обсягу є способом відчути себе трохи молодше. У ряді випадків метою надання об`єму волоссю є участь в особливому заході, наприклад, в костюмованої вечірці. Незалежно від причини існує ряд швидких способів додання волоссю об`єму.

Кроки

 1. 1

  Спробуйте використовувати шампунь і кондиціонер для збільшення об`єму. Є досить багато коштів в магазинах, які допомагають утолстіть поріділі волосся зазвичай за допомогою обволакивающих волосяні фолікули компонентів, що трохи додає об`єм волоссю. У комбінації із застосуванням фена результат може бути досить виражений навіть на дуже рідкісних волоссі.

 2. 2

  Змініть зачіску. Незважаючи на те, що ідея підстригти рідкого волосся може здатися дивною, насправді, правильно підібрана стрижка візуально зробить волосся більш густим. Розгляньте варіант зі листкової стрижкою, що дає можливість волосяних фолікулів підвестися, а не бути обтяжені волоссям і плоско лежать. Багато чоловіків з довгим волоссям виявляють, що коротка стрижка додає волоссю більше об`єму, а також дозволяє насолодитися тим, що не вимагає особливих зусиль з підтримки волосся в привабливому вигляді.
 3. 3

  Використовуйте засоби для укладання волосся. Деякі гелі і лаки для волосся можуть бути використані для додання волоссю додаткового обсягу навіть тоді, коли і волосся щось не особливо багато. Нехай це і не чудодійний засіб, але належне застосування спреїв і гелів тимчасово створить певний обсяг у волоссі, а також допоможе зберегти зачіску в порядку.

 4. 4

  Змішайте трохи винного оцту і майонезу. Комбінація цих двох компонентів може допомогти додати об`єм рідкісним волоссю. Змішайте інгредієнти, а потім щедро змастіть волосся, втираючи суміш у шкіру голови. Залиште на волоссі на кілька хвилин, а потім змийте і скористайтеся шампунем як звичайно. 5. 5

  Дістаньте аерозольну фарбу для волосся. Останнім варіантом надання об`єму рідкого волосся є застосування аерозольної фарби для волосся. Вона розпорошується на волосся аналогічно лаку для волосся. Фарба прилипає до волосяних фолікулів, ефективно потовщуючи їх і надаючи волоссю текстуру.


Поради

 • Рідке волосся можуть бути викликані спадковістю або бути ознакою розвитку проблем зі здоров`ям. Але перш ніж списувати випадання волосся на закладені природою особливості, переконайтеся у відсутності у вас проблем зі здоров`ям, викликають випадання волосся.
 • Залежно від ступеня порідіння волосся, може знадобитися скористатися комбінацією способів для отримання бажаного образу. Наприклад, ідеальним поєднанням є застосування збільшує об`єм волосся шампуню і лаку для волосся. Експериментуйте з різними комбінаціями прийомів, поки не підберете для себе ідеальний варіант.