Як збільшити очі за допомогою контурного олівця

Очі - дзеркало душі. Великі очі відразу привертають увагу, щоб візуально збільшити очі, прочитайте наступні поради.


Але завжди пам`ятайте, що для того, щоб бути красивою, зовсім не обов`язково робити макіяж. Кожен по-своєму гарний, а кожна особа унікально і неповторно!

Кроки

 1. 1

  Визначте, який колір і який бренд ви будете використовувати. Тип контурного олівця - автоматичний або простий - залежить від ваших уподобань. У деяких олівців на кінці є спеціальна пензлик або губка для розтушовування, це додасть макіяжу природність. Якщо вибираєте між чорним і коричневим, віддайте перевагу коричневому олівця, чорний олівець може виглядати зухвало.

 2. 2

  У вас повинні бути контурні олівці трьох кольорів. Один олівець темного відтінку (чорного або коричневого), інший світлого натурального відтінку (світло-сріблястого, золотистого, рожевого, персикового), і третій олівець повинен бути білим.

 3. 3

  Завжди очищайте і сушіть шкіру перед тим, як наносити макіяж. Можете нанести лосьйон або сонцезахисний крем, якщо хочете. Дайте крему висохнути.

 4. 4

  Візьміть білий олівець і нанесіть його на внутрішній куточок очей. Це зробить очі більш яскравими і більш відкритими.

 5. 5

  Тепер візьміть світлий олівець і намалюйте тонку стрілку по лінії росту вій на верхньому столітті. Стрілка повинна бути більш тонкої у внутрішнього куточка ока і більш товстою у зовнішнього куточка ока, близько довгих вій.
 6. 6

  Темним олівцем підведіть нижню повіку, потовщення лини має бути близько внутрішнього куточка ока.

 7. 7

  Для більш природного макіяжу растушуйте лінію пензлем або спеціальним кінчиком олівця для розтушовування. Не чіпайте білий олівець на внутрішньому куточку ока.

 8. 8

  Готово.

Поради

 • Завжди знімайте косметику перед тим, як йти спати. Найпростіший спосіб - хлюпніть води на очі і зітріть олівець сухою серветкою.
 • Якщо ви користуєтеся тінями для повік, використовуйте світлі відтінки. Якщо наважитеся, нанесіть тіні навколо всього ока. Цей прийом буквально подвоїти розмір ваших очей. Але будьте обережні, якщо ви зробите щось не так, ви будете виглядати зухвало і навіть непристойно.


 • Коли ви наносите олівець на нижню повіку, однією рукою тримайте олівець, інший притримуйте повіку, щоб олівець лягав легко.
 • Якщо у вас навислі повіки (характерно для азіатського розрізу очей), не використовуйте туш і щипці для завивки вій. Це зробить очі візуально менше.
 • Щоб збільшити подвійне віко (або створити його, якщо у вас навислі повіки), використовуйте подвійну стрічку або подвійний клей! Так можна підкреслити вже існуюче подвійне віко.

Попередження

 • Залежно від типу вашого олівця, ви можете отримати різні результати. Деякі олівці через якийсь час обсипаються, і ваші очі виглядають як у панди. Якщо ви плакали, спітніли, потрапили під дощ, а олівець не водостійкий - очі панди вам гарантовані.
 • Ви можете використовувати рідку підводку, але часто вона виглядає не натурально і дуже виділяється. Рівні стрілки намалювати важко. Якщо ви все-таки використовуєте підводку, вибирайте водостійку.
 • Не наносіть олівець занадто близько до очного яблука, ви можете тикнути олівцем в око, це буде неприємно.

Що вам знадобиться

 • 3 контурних олівця (будь-які)
 • Ванна і дзеркало
 • Серветка