Як прибрати жуйку з взуття

Кожен стикався з проблемою прилип до взуття жуйки. Як ви не старалися, її ніколи не виходило прибрати повністю. Але тепер ви зможете це зробити, слідуючи простим крокам.
Метод 1 з 3: Замороження

 1. 1

  Покладіть вашу взуття в великий поліетиленовий пакет або пакет для зберігання їжі. Візьміть взуття з жуйкою і покладіть її в великий поліетиленовий пакет або пакет для зберігання їжі. Ви також можете використовувати паперовий пакет для продуктів.

 2. 2

  Сильно натисніть на пакет в тому місці, де жуйка прилипла до взуття.

 3. 3

  Знайдіть місце в морозилці і розчистите простір для пакета з взуттям.

 4. 4

  Покладіть пакет з взуттям в морозилку. Зачекайте, поки жуйка замерзне. Це займе не менше години. Після заморозки дістаньте пакет з морозилки.

 5. 5

  Акуратно потягніть за пакет, щоб він відійшов від взуття. Жуйка повинна буде прилипнути до пакету, а не до підошви.

Метод 2 з 3: З пакетом

 1. 1

  Покладіть кубик льоду і ваш черевик в пакет. Постарайтеся зробити так, щоб лід не торкався нічого, крім підошви, інакше взуття може розмокнути.

 2. 2

  Намагайтеся, щоб лід не розтанув. Щоб лід не розтанув занадто швидко, використовуйте термопакет, який закривається на блискавку, або міцно зав`яжіть звичайний пакет.

 3. 3

  Щільно притисніть лід до жуйку, поки вона не застигне. Це може зайняти деякий час.

 4. 4

  Акуратно, використовуючи ніж для масла або шпатель, соскребіте жуйку з підошви. Користуйтеся ножем акуратно, щоб не порізати взуття або себе.

Метод 3 з 3: Розпилення

 1. 1

  Купуйте банку спрею WD-40 і розпорошите прямо на жуйку, прилипла до взуття. Зачекайте приблизно хвилину. Використовуйте паперовий рушник, ганчірку або будь-яку тканину, щоб витерти гумку і спрей з взуття. 2. 2

  Використовуйте паперовий рушник або чисту ганчірку, щоб протерти взуття знову і видалити будь надлишки спрея. Викинете ганчіркові або паперові рушники після завершення.


Поради

 • Якщо у вас немає можливості видалити жуйку відразу, то спробуйте зішкребти стільки гумки, скільки зможете. Використовуйте тупий ніж, щоб зішкребти жувальну гумку або потріть підошвою про тротуар, в тому місці, де ніхто не вступить в жуйку.

Попередження

 • Не намагайтеся відірвати жуйку руками. Ви не знаєте, де вона побувала.

Що вам знадобиться

Метод заморозки

 • Поліетиленовий пакет

Метод з пакетом

 • Поліетиленовий пакет
 • Лід
 • Тупий ніж

Метод розпилення

 • WD-40
 • Паперовий рушник або ганчірка
 • Тупий ніж