Як прибрати волосся із зони бікіні за допомогою засобу для депіляції

Підійшов чи купальний сезон, або ви просто віддаєте перевагу зовнішній вигляд і відчуття відсутності волосся в зоні бікіні, процес видалення волосся з цієї області просто необхідний. На жаль, результатом гоління зони бікіні стають горбки і порізи, а видалення волосся воском болісно і досить дорого. Якщо ви хочете добитися швидкого і легкого у виконанні результату, спробуйте використовувати засіб для депіляції волосся в зоні бікіні. Виберіть засіб для чутливої шкіри, і ви отримаєте гладку позбавлену волосся шкіру в мінімальний час.

Кроки

 1. 1

  Визначтеся з тим, скільки волосся хочете видалити. Ймовірно, у вас є чітка ідея того, наскільки сильно вам необхідно видалити волосся, а можливо і ні. Якщо ви з тих, хто не визначився, вам все ж краще зрозуміти, чого саме ви хочете. Пам`ятайте про те, що видалення волосся вимагатиме досить тривалого часу, тому якщо ви просто готуєтеся надіти купальник, може виявитися краще видалити мінімальну кількість волосся.
  • Ви хочете видалити тільки волосся, що стирчать з-під трусиків?
  • Ви хочете видалити трохи більше волосся, залишивши від них лише смужку чи формований трикутник?
  • Ваша мета видалити волосся цілком?

 2. 2

  Помийтеся. Як і при будь-якому видаленні волосся, ви повинні зробити так, щоб ніщо не могло перешкодити процедурі або сповільнити її. Крім того, непогано дотримати гігієну, особливо якщо справа стосується області статевих органів. Помийтеся, прибравши випали волоски, і позбудьтеся від мертвих клітин шкіри. Використовуйте відлущуючий засіб, щоб розгладити шкіру і трохи розкрити пори для полегшення процедури видалення волосся.
 3. 3

  Підстрижіть волосся. Засіб для депіляції відмінна річ, тому що воно не вимагає великих зусиль у застосуванні, необхідно лише намазати його і почекати. Проте, процедура займе істотно більший час (що потенційно може бути більш шкідливо для вас), якщо ваші волосся буде довгими і густими. Прискорте процес дії депілятора підстриганням волосся до 5 мм. Скористайтеся ножицями або електробритвою для зони бікіні.
  • Навіть якщо ви не збираєтеся видаляти волосся цілком, непогано буде підстригти їх усі. Так ви уникнете виглядиваніе довгих волосків з-під трусиків або купальника.

 4. 4

  Намочіть шкіру. Незважаючи на те, що засіб для депіляції можна наносити і на суху шкіру, якщо ви змочіть її теплою або гарячою водою, це розкриє лусочки волосся і полегшить депіляцію. Посидьте кілька хвилин у гарячій ванні або під душем. Промокніть шкіру рушником, щоб вона була лише трохи вологою перед нанесенням кошти для депіляції, і щоб воно не зісковзнула з шкіри.

 5. 5

  Нанесіть засіб для депіляції. Видавіть трохи крему на кінчики пальців і розподіліть його по області видалення волосся. Нанесіть його шаром, достатнім лише для того щоб покрити коріння волосся, але не дуже тонким, щоб шкіра не просвічувалася крізь крем.
  • Якщо ви видаляєте все волосся, спочатку проведіть тест на самій чутливій шкірі, перш ніж мазати депілятором лобковую зону цілком.
  • Уникайте потрапляння депілірующего кошти в вагіну або на анальний отвір, це може викликати інфікування. 6. 6

  Дайте засобу подіяти. У вас повинен бути таймер або годинник під рукою, щоб стежити за тим, як довго залишається на шкірі засіб для депіляції. Зазвичай інструкції радять почекати 3-5 хвилин перед змиванням кошти.
  • Якщо засіб для депіляції викличе відчуття печіння, негайно змийте його теплою водою.

 7. 7

  Для перевірки спочатку змийте засіб у тестовому місці. Не буває двох людей з однаковими волоссям, тому 3-5 хвилин для когось може виявитися занадто мало, а для когось занадто багато, залежно від типу волосся і шкіри. Змийте невелику ділянку з нанесеним засобом, якщо більшість або все волосся відпадають і мало або зовсім нічого не залишається, то ви закінчили. Якщо ж велика частина волосся все ще тримається, а змивається лише мала їх частина, то почекайте ще кілька хвилин.
  • Не перевищуйте 10 хвилин очікування після нанесення засобу для депіляції (чекати слід не більше 5 додаткових хвилин після вихідних 5 хвилин очікування).

 8. 8

  Змийте все засіб для депіляції. Використовуйте теплу воду, що ллється з великим напором, або вологу ганчірку, щоб стерти всі засіб і волосся. Переконайтеся в чистоті шкіри, щоб не спалити шкіру і не занести інфекцію.

 9. 9

  Зволожите шкіру. Після обробки шкіри такою великою кількістю хімікатів, імовірно, вона буде трохи збуджена і пересушена. Скористайтеся зволожуючим засобом для чутливої шкіри, щоб заповнити втрачені нею живильні речовини і знизити печіння.

 10. 10

  Підтримуйте зону бікіні. Одним з плюсів використання засобу для депіляції є те, що при цьому волосся з`являються пізніше, ніж при голінні. Однак, на відміну від воскової депіляції, вони відростуть десь через 3-6 днів після використання засобу для депіляції. Підтримуйте гладкість зони бікіні, використовуючи засіб для депіляції 1-2 рази на тиждень.

Поради

 • Якщо ви вперше використовуєте засіб для депіляції, не робіть повну депіляцію, щоб уникнути можливого подразнення і пошкодження шкіри.

Попередження

 • У багатьох людей виникає неприємна реакція на застосування засобу для депіляції в зоні бікіні. Ця зона дуже чутлива, ви завжди повинні проводити тест на невеликій ділянці шкіри перед обробкою всієї зони бікіні.
 • Уважно читайте інструкції.