Як стати схожою на Кеті Перрі

Для того, щоб виглядати як Кеті Перрі, у вас повинна бути дуже барвистий одяг в стилі ретро. До того ж ви повинні бути веселою, милою і розумною особистістю. Якщо ви більша її прихильниця або якщо вам здається, що вона на вас схожа, постарайтеся почерпнути для себе натхнення в цьому стилі! Пам`ятайте, Кеті завжди говорить, що потрібно залишатися собою і випускати феєрверк емоцій, який таїться всередині кожного з нас.

Кроки

 1. 1

  Носіть барвисті сукні в стилі ретро - це підкреслює веселий характер Кеті. Можливо, вам такий стиль теж буде до лиця! Вибирайте кольори суконь на свій смак.

 2. 2

  Робіть легкий макіяж для милого, дівочого образу: нанесіть на обличчя тонкий шар основи для макіяжу і використовуйте світлу помаду для губ, світло-рожеві рум`яна і туш для вій.

 3. 3

  Кеті любить фарбувати губи червоною або фіолетовою помадою, підфарбовувати повіки чорним олівцем і темними тінями. Це не зовсім підходить для повсякденного макіяжу, але ви могли б робити такий макіяж для карнавалів, Хеллоуїна і так далі.

 4. 4

  Подивіться образи дівчат 40-вих років: чорне волосся, світла шкіра, червона помада, накладні вії і темний макіяж для очей буде відмінним варіантом.
 5. 5

  Якщо ви справжня дівчина, станьте королевою квітів! Кеті носить безліч квітів на своєму одязі, у волоссі і на нігтях.

 6. 6

  Спробуйте зробити художній розпис на нігтях! Зробіть свої нігті барвистими. Пам`ятайте, що натхнення може нахлинути звідки завгодно! Кеті також використовує накладні нігті.

 7. 7

  У вас повинна бути чиста шкіра: піклуйтеся про свою шкіру, їжте корисні продукти і пийте багато води. Щодня наносите крем на руки і на нігті. Підберіть макіяж і блиск, який можна наносити як на особу, так і на тіло, щоб створити справжній образ Кеті Перрі.

 8. 8

  Будьте відкриті світу: Кеті аж ніяк не сором`язлива дівчина. Намагайтеся бути доброю і навіть грайливою! Спробуйте побудувати максимальну впевненість у собі. Просто пам`ятайте, що завжди потрібно залишатися вірними собі. Любіть і ви будете кохані. Допомагайте іншим, коли вони засмучені, наприклад, розповідаючи, що всередині кожної людини таїться феєрверк емоцій, який слід випускати на волю. 9. 9

  Побудуйте сильну самооцінку: Кеті Перрі відчуває себе комфортно в своєму образі, вона любить себе. Дуже важливо розуміти, що кожна з нас може бути красивою, незалежно від природних даних. Потрібно просто вміти підбирати правильні речі. Ви унікальні! Не дозволяйте нікому вас принижувати або керувати вашим світом.

 10. 10

  Знайдіть нових друзів: будьте відкриті і знайомтеся з новими людьми.

 11. 11

  Любіть те, що вас оточує: дотримуйтеся своїх принципів і поважайте думку оточуючих.

 12. 12

  Не дозволяйте нікому вас засмучувати: ваше самовираження - це частина вас, яку ніхто і ніколи у вас не забере! Пам`ятайте, що ви сильна і гідна!

 13. 13

  Фарбуйте волосся в будь-який колір, який вам до душі: будьте сміливою! Якщо ви не ризикуєте пофарбувати волосся, так чому б не спробувати накладні пасма або крейда для волосся?

 14. 14

  Завжди посміхайтеся!:

 15. 15

  Будьте самі собою. Якщо у вас є мрія, ви повинні за нею слідувати!

Попередження

 • Не забувайте залишатися вірними собі. Не намагайтеся виглядати тим, ким ви не є. Ви красиві. Не забувайте про це.