Як зробити татуювання за допомогою маркера

Ви коли-небудь хотіли татуювання, але були занадто молоді, або не було грошей, або не хотілося присвячувати чогось все своє життя? На щастя, ви можете створити татуювання за допомогою маркера, унікальну для вашого стилю, що не грабуючи банк або зламавши ваш моральний кодекс. Наносите підроблену татуювання з допомогою дитячого тальку і лаку для волосся або гелевого дезодоранту.
Метод 1 з 2: Використовуючи дитячий тальк і лак для волосся

 1. 1

  Намалюйте ескіз татуювання на вашій шкірі. Візьміть маркери і намалюйте татуювання безпосередньо на вашій шкірі. Ви можете використовувати різні кольори, незалежно від того, що ви намалювали, все це буде на «кінцевому» варіанті. Можливо, краще навіть покликати друга, щоб він переконався в правильності вашого ескізу. Дочекайтеся, поки ваша татуювання висохне повністю.

 2. 2

  Покрийте малюнок дитячим тальком. Щедро насипте тальк на вашу руку і повністю покрийте їм татуювання. Втирайте його в малюнок. Він не повинен розпливатися або розмазуються. Витріть залишок тальку, що не вбрався в вашу шкіру.

 3. 3

  Збризніть татуювання лаком для волосся. Тримайте банку лаку для волосся на відстані 30-40 сантиметрів від вашої татуювання і бризкайте по всій її поверхні. Переконайтеся, що повністю покрили татуювання і дитячу присипку і постарайтеся не перестаратися. Зачекайте, поки висохне лак для волосся.

 4. 4

  Витріть надлишок. Використовуйте тканину, щоб ретельно витерти будь-яку зайву дитячу присипку або лак для волосся навколо татуювання. Коли лак для волосся висохне, татуювання має стати «довготривалої» і не повинна розмазуються, коли ви будете витирати тканиною. Цей метод допоможе татуюванні протриматися на протязі місяця.

Метод 2 з 2: Використовуйте гелевий дезодорант і кальку

 1. 1

  Перенесіть ваш малюнок на кальку. Якщо ви копіюєте зображення, то помістіть кальку зверху на малюнок і акуратно обведіть контур. Також ви можете намалювати татуювання прямо на кальці (навіть якщо вам ще не доводилося креслити). Ви можете використовувати різні відтінки маркерів, якщо хочете, але переконайтеся, що це саме маркер, а не інший тип ручки або чорнила.

 2. 2

  Покрийте шкіру гелевим дезодорантом. Нанесіть шар гелевого дезодоранту на те місце, де ви хочете зробити татуювання. Переконайтеся, що ви нанесли досить, щоб він не висох відразу, але не наносите занадто багато, щоб шкіра не увійшла в контакт з папером. 3. 3

  Помістіть малюнок зверху гелю. Помістіть татуювання малюнком вниз на шар гелю на вашій шкірі. Надавите і тримайте пару хвилин так, щоб зображення перейшло на шкіру. Коли ви закінчили, видаліть папір і подивіться на результати. Виправляйте будь-які помилки в малюнку, повторюючи вищезгаданий процес.

 4. 4

  Нанесіть на татуювання дитячий тальк. Присипте татуювання дитячим тальком, щоб він ввібрав всю решту вологу і зафіксував її. Із застосуванням дитячого тальку ваша татуювання протримається довше, без нього вона зможе протриматися тільки 2-3 дні.

 5. 5

  Витріть будь-який надлишок. Використовуйте чисту тканину, щоб ретельно витерти будь гель або порошок, який все ще залишився на вашій шкірі. Будьте обережні і не тріть татуювання занадто сильно, просто переконайтеся, що вона повністю суха. Ви можете продовжити термін служби татуювання, якщо будете покривати її плівкою, поки спите.

Поради

 • Постарайтеся не мити / чистити вашу татуювання, коли приймаєте душ, щоб зберегти її якомога довше.

Попередження

 • Шкіра може реагувати на спирт або маркери, так що будьте обережні.