Як зробити просту зачіску у вигляді банта

Зачіски у вигляді банта - забавна деталь для несподіваних змін у вашому образі. Замість того, щоб зав`язувати класичний вузол або робити кошичок на потилиці, спробуйте зробити бант з власного волосся. Всього кілька кроків відділяє вас від зачіски, яка викличе гостру заздрість оточуючих, і ця зачіска - бант.

Кроки

 1. 1

  Розпряміть волосся. Прямі пасма найбільше підходять для зачісок у вигляді банта, тому що вони підкреслюють напрямок руху волосся. Бажано, хоча і не обов`язково, хоча б частково розпрямити волосся перед початком зав`язування банта.

 2. 2

  Розчешіть волосся гребінцем або щіткою, щоб розібрати всі вузли. Якщо у вас дуже густі або кучеряве волосся, нанесіть серум, щоб з ними було зручно працювати, і вони не вислизали з усіх боків.
 3. 3

  Відведіть волосся назад. Зберіть їх нагорі, залишаючи тільки чубок, якщо вона у вас є. Зробіть хвіст і зав`яжіть гумкою, але вдвічі менше туго, ніж зазвичай. Якщо ви завжди три рази обв`язують хвіст гумкою, то на цей раз обмежтеся одним, якщо чотири рази - оберніть гумку двічі. Переконайтеся, що вона не туга.

 4. 4

  Зробіть бант. При останньому обороті гумки витягніть волосся на третину і зупиніться. Переверніть гумку, витягніть залишок волосся на третину і відпустіть гумку. У вас повинно вийти дві петлі і хвіст, що звисає вниз. Якщо ви використовували все волосся, то його краще підібрати, але якщо ні, то бант і так буде хороший.

 5. 5

  Оформіть центральну перемичку. Візьміть вийшов хвіст і оберніть його навколо простору між петлями. Подоткніте кінці з одного боку (або з обох) і заколіть так, щоб не було видно кінців. 6. 6

  Поправте бант. Якщо петлі не зовсім там, де вам би хотілося, розгорніть їх і заколіть невидимками, щоб зафіксувати. Побризкайте спреєм. Ви закінчили виготовлення банта!

 7. 7

Поради

 • Випробуйте зачіску вдома, перш ніж іти з нею в школу або на роботу. Ви зрозумієте, наскільки вона стійко тримається і скільки спрею вам потрібно, щоб пасма не розсипалися і в банті не утворився зазор.
 • Якщо хочете зробити маленький бантик, беріть невелике пасмо або половину волосся. Для такого бантика хвіст можна залишити висячим вниз і не підтикати кінець.