Як зробити тимчасове татуювання

Якщо ви хочете поекспериментувати з боді-артом, але боїтеся робити справжню татуювання, то тимчасове татуювання якраз для вас. Ви можете зробити тимчасове татуювання в домашніх умовах, використовуючи підручні матеріали і деякі речі з магазину. Дізнайтеся три різні способи зробити тимчасове тату самостійно: за допомогою олівця для очей, трафарету і друку на папері.
Метод 1 з 4: Татуювання за допомогою олівця для очей

 1. 1

  Придумайте дизайн татуювання. Щоб отримати хороший результат, заздалегідь продумайте малюнок і потренуйтеся на папері, перш ніж малювати у себе на шкірі. Використовуючи звичайний олівець, накидайте свої ідеї на папір, пам`ятаючи про наступне:
  • Ваша татуювання за допомогою олівця для очей буде виглядати добре з простими і чіткими лініями. Тонкі і хитромудрі візерунки, швидше за все, швидко размажутся і стануть невпізнанними. Дотримуйтеся чітких форм.
  • Виберіть розмір. Велике татуювання буде виглядати так, як ніби її щойно намалювали від руки, а татуювання меншого розміру буде виглядати як справжня. Виберіть малюнок залежно від бажаного ефекту.

 2. 2

  Виберіть олівець для очей. Сходіть в косметичний магазин і купіть звичайний олівець для очей, той, який потрібно точити. Вибирайте олівець без блиску і без масла, щоб він довше зберігся на вашій шкірі.
  • Чорним олівцем можна зробити вражаючу тимчасове татуювання, але ніхто не говорить, що не можна використовувати інші кольори. Спробуйте смарагдовий або фіолетовий, щоб створити свій неповторний малюнок або додати деякі штрихи.
  • Не беріть рідку підводку. З нею дуже важко буде залишатися в рамках малюнка на шкірі. Така підводка тримається добре тільки на століттях.
  • Потренуйтеся в малюванні обраного вами дизайну за допомогою купленого олівця. Так ви зможете звикнути до сили натискання і зрозуміти, як робити плавні лінії.

 3. 3

  Намалюйте обраний вами малюнок за допомогою олівця для очей. Витратьте трохи часу, але переконайтеся, що малюнок повністю відповідає бажаному. Якщо ви залишилися незадоволені результатом, змийте малюнок і нанесіть його знову.
  • Ви можете намалювати тимчасове татуювання на будь-якій частині тіла, але на тих ділянках шкіри, які найменш покриті волоссям, малювати буде простіше. Переконайтеся, що ви малюєте на чистій і сухій шкірі.
  • Використовуйте ватяний диск, щоб змішати кольори або створити тіні.

 4. 4

  Нанесіть поверх татуювання трохи лаку для волосся. Складові лаку, які фіксують волосся, допоможуть і вашій намальованою татуюванні протриматися кілька годин. Не потрібно рясно поливати малюнок лаком, достатньо лише злегка збризнути його.

 5. 5

  Змийте малюнок. Ваша татуювання може протриматися цілий день, перш ніж почне стиратися. Її буде легко змити за допомогою мила і теплої води. Можливо, ви захочете повністю змити татуювання перед сном, щоб не забруднити простирадла.

Метод 2 з 4: Татуювання за допомогою трафарету

 1. 1

  Зробіть трафарет. Ви можете зробити професійно виглядають тимчасові татуювання за допомогою заготовленого трафарету, а не покладатися на своє вміння малювати. Виберіть форму вашої майбутньої татуювання, намалюйте її на папері або картоні і виріжте її за допомогою маленьких ножиць ..
  • За допомогою цього методу легко створювати прості, великі форми. Спробуйте намалювати діамант, коло або іншу геометричну фігуру.
  • Для більш детальної татуювання, ви можете зробити трафарет з готового малюнка.

 2. 2

  Купуйте перманентні маркери. Використовуйте один або кілька кольорів для вашого трафарету. Чорний - найоптимальніший варіант, якщо хочете, щоб татуювання була схожа на справжню. Інші кольори додадуть трохи різноманітності.
  • Перманентні маркери часто містять речовини, шкідливі для шкіри, так як не призначені для подібного використання. Знайдіть маркери, які безпечно використовувати на шкірі.
  • Якщо ви не хочете використовувати перманентні маркери, змиті маркери теж підійдуть. Однак ваша татуювання не протримається довго.
  • Ще один непоганий джерело для чорнила, це фарба для штампів, яка знаходиться на просочених подушечках для печаток. Якщо ви хочете використовувати такі чорнило, просто промокніть в них ватний диск і за допомогою трафарету і нанесіть на шкіру.

 3. 3

  Нанесіть татуювання. Прикладіть трафарет до тієї частини тіла, на якій хочете зробити татуювання. Однією рукою міцно тримайте трафарет, щоб малюнок залишався на місці, а інший зафарбуйте маркером ваш малюнок. Після чого приберіть трафарет і дайте чорнилу висохнути.
  • Переконайтеся, що наносите татуювання на чисту і суху шкіру. Поголіть вибране місце, якщо це необхідно, для кращого ефекту.
  • Якщо ви не можете міцно тримати трафарет рукою, закріпіть його скотчем. Ви також можете спробувати нанести татуювання на плоску поверхню вашого тіла.

 4. 4

  Змийте татуювання. Коли вам набридне ваша тимчасове татуювання, її буде легко змити за допомогою мила і теплої води.

Метод 3 з 4: Татуювання за допомогою спеціального паперу

 1. 1

  Купуйте папір для тимчасових татуювань. Чи бачили ви коли-небудь перекладні татуювання з жуйки або цукерок? Для подібних татуювань використовується спеціальний папір, що являє собою тонку прозору самоклеящуюся плівку на паперовій підкладці. Малюнок знаходиться на самоклеящейся стороні паперу.


  • Папір для тимчасових татуювань можна замовити в онлайн-магазинах або магазинах, що продають товари для рукоділля.

 2. 2

  Виберіть дизайн татуювання. Немає межі вашої фантазії, коли справа доходить до паперу для тимчасових татуювань. Ви можете вибрати дизайн будь-якої складності. Використовуйте Photoshop або інший графічний редактор, щоб придумати малюнок.
  • Вирішіть, які кольори будуть на вашому малюнку. Якщо у вас є кольоровий принтер, ваш малюнок може включати в себе безліч квітів.
  • Вибрати стоїть ті кольори, які добре виглядають на вашій шкірі.
  • Пам`ятайте, що коли ви перенесете татуювання на шкіру, вона буде в дзеркальному відображенні. Це означає, що якщо у вашій татуюванні є слово, то треба написати його задом наперед, інакше ви отримаєте перевернуте слово на шкірі.

 3. 3

  Роздрукуйте татуювання. Помістіть папір для тимчасових татуювань в принтер. Переконайтеся, що ви правильно вставили папір, і що малюнок віддрукується на самоклеящейся стороні, а не на матової поверхні паперу. Виріжте татуювання за допомогою ножиць.

 4. 4

  Нанесіть татуювання. Прикладіть сторону з чорнилом до вашої шкіри. Злегка притисніть це місце рушником або ганчіркою. Потримайте рушник близько 30 секунд. Приберіть рушник і залишилася папір. Малюнок повинен віддрукуватися на вашій шкірі.

 5. 5

  Змийте татуювання. Подібний тип татуювань тримається близько тижня, перш ніж почне сповзати. Якщо ви хочете змити її раніше, то використовуйте мило і жорстку щітку.

Метод 4 з 4: Татуювання за допомогою маркера Sharpie

 1. 1

  Купуйте маркер Sharpie будь-якого кольору. Крім того, купите дитячу присипку і лак для волосся.

 2. 2

  Намалюйте татуювання на тілі. Малюйте те, що хочете, і там, де хочете - аби вам було зручно малювати.

 3. 3

  Втирайте в татуювання дитячу присипку.

 4. 4

  Нанесіть трохи лаку для волосся на татуювання. Чи не заливайте її лаком, інакше шкіра стане дуже сухою. Якщо ж ваша рука все ж здригнулася, і лаку явно перебір, то візьміть ватку, змочіть її у воді і промокніть їй область навколо татуювання.

 5. 5

  Насолоджуйтеся вашої нової тимчасової татуюванням. Протримається вона щось близько місяця.

Поради

 • Щоб татуювання трималася довше, поверх малюнка маркером і нанесеного лаку для волосся варто нанести ще й шар-другий дитячої присипки.
 • Зачекайте, поки лак для волосся висохне, перш ніж чіпати татуювання.

Що вам знадобиться

Татуювання за допомогою олівця для очей

 • Олівець для очей
 • Лак для волосся

Татуювання за допомогою трафарету

 • Папір чи картон
 • Ножиці
 • Маркер або подушечка з чорнилом

Татуювання за допомогою спеціального паперу

 • Папір для тимчасових татуювань
 • Принтер
 • Ножиці
 • Рушник або ганчірка