Як зробити ваше волосся природно здоровими і красивими на вигляд

Підтримку вашого волосся одночасно і здоровими і стильними можна розглядати як балансування. При правильному підході, ви можете зберегти ваш природний і красивий вигляд.

Кроки

 1. 1

  У душі, промийте волосся, поки вона не намокнуть. Якщо ваше волосся дійсно мокрі, то шампунь і кондиціонер сильно допоможуть вашому волоссю.

 2. 2

  Візьміть ваш шампунь, налийте його на руку, розміром близько «двох четвертаків». Швидко вспеньте його обома руками. Якщо у вас є лупа, використовуйте нормальний шампунь і шампунь від лупи. Кількість використовуваного шампуню може залежати від довжини або густоти вашого волосся.

 3. 3

  Потріть мокре волосся руками. Піну не завжди буде добре видно, але це нормально! Використовуйте кінчики пальців, а не нігті. Якщо ви подряпали нігтями на вашу мокру голову з хімічними речовинами, це викличе не надто здоровий свербіж.

 4. 4

  Промийте волосся, поки не вимиєте весь шампунь. Якщо ви відчуваєте вузлик, не хвилюйтеся про це! Кондиціонер змусить його зникнути.

 5. 5

  Пройдіться пальцями по волоссю.

 6. 6

  Налийте вашого кондиціонера так, щоб було достатньо заповнити середину долоні. Трохи більше теж добре, але якщо ви використовуєте занадто багато, ваші волосся вийдуть жирними і більш заплутаними, ніж вони вже є. Розподіліть кондиціонер на обидві ваші долоні, щоб нанести рівний шар по всій голові.

 7. 7

  Використовуйте кондиціонер на «поверхні» вашого волосся.
 8. 8

  Вимийте ваше тіло з милом, люфой, гелем для тіла, або чим-небудь ще, що ви використовуєте. Постарайтеся, щоб кондиціонер залишився на вашому волоссі, але це нормально, якщо ви трохи змиєте його.

 9. 9

  Коли ви закінчите митися, змивайте і кондиціонер. Утримування кондиціонера протягом тривалого часу фактично дає йому шанс потрапити у вузлики. Якщо у вас досі є вузли у волоссі, ви можете розплутати їх вручну.

 10. 10

  Перш ніж вийти з душу, злегка промийте голову. В результаті додаткового зволоження ваше волосся виглядають блискучими.

 11. 11

  Вимикаємо воду, і вичавіть її надлишки з волосся.

 12. 12

  Виходьте з душу і висушіть ваше тіло.

 13. 13

  Розчешіть волосся як звичайно. Просто розчешіть їх, і, коли ви закінчите помах, переміститеся гребінцем до задньої частини голови.

 14. 14

  Одягайте піжаму, повсякденний одяг і так далі з рушником на голові.

 15. 15

  Загорніть рушник на голові тюрбаном, щоб можна було висушити ваші волосся. 16. 16

  Зніміть тюрбан, і розчешіть ваше волосся, ще раз. Повторіть крок 14.

 17. 17

  Коли ваші волосся висохне, вони будуть виглядати красивими і природними!

Поради

 • Приймайте достатню кількість вітамінів, мінералів і білків, щоб зберегти волосся сильними і здоровими.
 • Гарне волосся залежать від вашої продукції по догляду за волоссям. Погана якість продукції може іноді зробити ваше волосся волокнистими і жирними.
 • Знайдіть хороший універсальний шампунь, або використовуйте шампунь від лупи, при необхідності, і будь-який кондиціонер, на якому говориться, що він має якість, як в салонах краси, або дасть вам волосся, як після салону.

Попередження

 • Якщо шампунь або кондиціонер потрапили в очі, промийте очі під душем. Вода повинна вимити їх.
 • Якщо ви фарбуєте волосся, використовуйте продукти, які говорять, що вони не впливають на фарбоване волосся. Якщо ви фарбували волосся в колір Каліфорнійська блондинка або інший, не використовуйте звичайний шампунь. Ваше волосся стануть зеленими!

Що вам знадобиться

 • Душ
 • Шампунь, який підходить для вашого типу волосся
 • Шампунь від лупи (за бажанням)
 • Кондиціонер, який підходить для вашого типу волосся
 • Що завгодно, ніж ви миєте ваше тіло
 • Гребінець
 • Два невеликих рушники