Як купити джинси

Редагувати користувачем Lchyipesh, Arina.Iv, Maluniu і ще одним іншим

Вибрати ідеально сидять джинси - завдання не з легких. Змінюється не тільки ваша фігура, але і мода на різні фасони. Слідуючи нижченаведеними рекомендаціями, ви можете купити відмінні і недорогі джинси.
Метод 1 з 3: Вибір правильного жіночого фасону

 1. 1

  Виділіть приблизно 1:00 для того, щоб купити джинси. Зайдіть у великий торговий центр або магазин для того, щоб мати можливість вибору.

 2. 2

  Виміряйте свою талію і внутрішній шов перш, ніж приступите до пошуків. Не забувайте про те, що джинси можуть мати низьку (на стегнах), середню (вище стегна) або високу (на рівні пупка) посадку. Розмір талії важливіше, ніж розмір внутрішнього шва, так як джинси можна вкоротити.
  • Якщо ви досить висока дівчина, то шукайте джинси з внутрішнім швом в 91 см. Деякі бренди, такі як Habitual і Rock n`Republic випускають подібні моделі.
  • Дівчата невисокі можуть звернути свою увагу на такі бренди: Kasil, Banana Republic і Caslo.

 3. 3

  Ви повинні знати свій крій. Нижче наведені різні моделі.
  • Кльош. Ця модель швидко входить в моду і так само швидко виходить. Джинси розширюються від колін. Така модель може підкреслити кривизну ніг.
  • Модель, що розширюється внизу. Це найбільш універсальна модель джинсів для жінок різних типів статури. Джинси розширюються злегка до низу. Ви можете надіти чоботи чи туфлі на підборах під цю модель.
  • Модель з широкими штанинами. Цей стиль брюк добре підходить, якщо ви носите туфлі на підборах або чоботи. Така модель підходить жінкам і прямих, і кривих ніг.
  • Джинси з прямими штанинами. Вони вигідно підкреслять ваші ноги і зроблять їх візуально стрункішою. Тільки стежте за тим, щоб вони не обтягували вас в литках.
  • Вузькі джинси. Ця модель ідеально підходить для того, щоб носити високі чоботи. Такі джинси повинні щільно прилягати до ніг від сідниць і до кісточок. Але вони повинні бути зручними. Якщо у вас криві ноги, остерігайтеся цієї моделі.
  • Джинси «від бойфренда». Це мішкуватий модель, що зрозуміло з самої назви. Такі джинси виглядають стильно, якщо підкотити їх до кісточок, щоб вони не виглядали мішкуватими. Така модель добре сидить на високих жінках, а невисоким жінкам вони не дуже йдуть.

 4. 4

  Вибирайте джинси, які сидять не так на стегнах, а на талії, якщо ви не впевнені в тому, що ви - висока жінка. Джинси, які сидять на стегнах менше на 20-25 сантиметрів. Якщо у вас є зайва вага на стегнах або животі, то низько сидять джинси видадуть ваш жирок, який буде нависати зверху.

 5. 5

  Вибирайте джинси темного кольору з кількома яскравими деталями. Однак уникайте яскравою строчки, кишенькових прикрас. Такі прикраси можуть візуально не підкреслювати ваші достоїнства, а виділяти недоліки. Плюс до всього, джинси з прикрасами швидко виходять з моди.
  • Квіткові візерунки - відоме прикраса на джинсах, найчастіше на стегнах. Візуально такі прикраси створюють додатковий обсяг на стегнах.
  • Темні кольори стройнят вашу фігуру краще, ніж світлі відтінки деніму.

 6. 6

  Якщо ви купуєте обтягуючі джинси, беріть на розмір менше. Тоді джинси зроблять вас на півсантиметра менше в обсязі стегон. Але якщо ви не можете вставити палець в джинси на собі, то вони вже занадто обтягуючі.
  • Завжди беріть на примірку джинси декількох розмірів. Всі моделі різні настільки, що ви можете підібрати оптимальний обсяг, якщо приміряєте кілька пар джинсів.

 7. 7

  Грайте з прикрасами на джинсах. Якщо ви хочете візуально збільшити обсяг на стегнах, беріть моделі з кишенями ззаду, на яких є кнопки. Якщо ні, то підбирайте моделі з гладкими кишенями.

Метод 2 з 3: Вибір правильного фасону для чоловіків 1. 1

  Попросіть продавця зняти з вас мірки. Якщо ви давно не купували джинси, то вам необхідно виміряти обсяг талії і стегон. Якщо продавець відмовляє вам у допомозі, тоді візьміть свою стару пару джинсів, купіть сантиметр і зніміть мірки з неї.
  • Лінія талії дуже важлива. Вона знаходиться над вашими стегнами в найширшій точці.
  • Обов`язково приміряйте внутрішній шов. Це довжина від внутрішньої частини штанини до щиколотки.

 2. 2

  Підбирайте джинси відповідно тими мірками, які ви зняли. Уникайте загальновизнаних розмірів, вони можуть вам не підійти. Деякі чоловічі моделі міряються тільки по лінії талії. У цьому випадку внутрішній шов стандартний: від 76 до 81 см.

 3. 3

  Зверніть увагу на те, як сидять джинси на стегнах. Якщо вони щільно прилягають і не кривляться, то це ваш розмір.

 4. 4

  Також зверніть увагу на те, наскільки зручно вам в них ходити. Присядьте, вам повинно бути зручно. Якщо ні, то беріть на розмір більше.

 5. 5

  Завжди міряйте джинси з взуттям, яку носите найчастіше. Але пам`ятайте, що довжину ви зможете відрегулювати, головне, щоб джинси добре сиділи на талії і стегнах.

 6. 6

  Вибирайте джинси темного кольору. Справжній синій колір свідчить про те, що пошив джинсів був зроблений на фабриці. Плюс до цього глибокий синій колір йде всім.

 7. 7

  Не вибирайте джинси з прикрасами. Вони будуть виглядати безглуздо, навіть якщо ви правильно підберете розмір. Намагайтеся підбирати зручну модель.

 8. 8

  Запитайте в магазині, чи є у них кравець. Якщо ні, то знайдіть в телефонному довіднику. Тоді ви без проблем підшиє джинси.

Метод 3 з 3: Вибір магазину для покупки деніму

 1. 1

  Почніть з універсального магазину. Ви можете знайти дизайнерські моделі деніму, а продавець може підказати вам, які моделі краще будуть на вас сидіти. Ви можете заощадите таким чином 30 хвилин свого часу.
  • Деякі універсальні магазини пропонують послуги кравця.

 2. 2

  Вибирайте джинси незважаючи на їх ціну. Джинси, які коштують 30, 70 або 150 доларів будуть різними. Різниця в тому, що більш дорогі джинси після прання не втрачають своєї форми і довговічніші в шкарпетці.
  • Якщо ви хочете купити джинси для щоденної шкарпетки, то ви захочете, можливо, пару дизайнерського деніму.

 3. 3

  Відвідайте спеціалізовані магазини. Якщо ви носите великі розміри, то зверніть вашу увагу на такі фірми, як Svoboda, Levi, Lane Bryant, Chicos або Newport.

 4. 4

  Коли ви знайдете потрібну модель, купуйте кілька пар джинсів. Джинси завжди в моді. Стилісти радять купувати дві пари джинсів: одну пару під плоску взуття і ще одну пару під підбори.

Що вам знадобиться

 • Сантиметр