Як виміряти обхват грудей

Редагувати користувачем Tatiana Nemets, Okiseliova, Maluniu і ще 2 іншими

Якщо ви хочете купити облягаючий костюм або сорочку, то вам потрібно знати обхват вашої грудей. Вам знадобиться рулетка і олівець, щоб записувати цифри. Обхват грудей вимірюється окружністю найширшій частині торса. Дізнайтеся, як правильно виміряти обхват грудей чоловіків і жінок.
Метод 1 з 2: Вимірюємо обхват грудей чоловіка

 1. 1

  Придбайте сантиметрову стрічку. Вона виготовлена з м`якого матеріалу і її легко можна обернути навколо вашого тіла. Якщо у вас немає під рукою сантиметри, то можна використовувати тасьму, а потім виміряти обхват грудей, приклавши тасьму на рулетку.

 2. 2

  Попросіть кого-небудь допомогти вам зробити вимір. Найточніший результат виходить, якщо завмер виробляється кимось ще, так він може контролювати, щоб сантиметр був правильно розташований уздовж вашої спини. Однак якщо ви вирішили робити завмер самостійно, то й самі зможете акуратно виміряти себе.
  • Якщо ви повинні самостійно зробити вимір, робіть це перед дзеркалом, щоб контролювати паралельність сантиметрової стрічки по відношенню до підлоги на всьому колу.

 3. 3

  Зніміть сорочку. Одяг додає заміром зайві сантиметри, тому краще зняти її.

 4. 4

  Оберніть сантиметрову стрічку навколо грудей, розташувавши її під пахвами. Вона повинна лягти через найширшу частину вашої грудей, яка зазвичай знаходиться на рівні сосків або трохи вище них. Якщо виробляєте самостійний завмер, переконайтеся, що ви бачите цифри.

 5. 5

  Тримайте кінці сантиметрової стрічки двома руками, якщо робите завмер самі, щоб мати можливість побачити цифри.
  • Дивіться в дзеркало, щоб переконається, що стрічка не перекрутилася.
  • Переконайтеся, що стрічка лягла по всьому колу строго горизонтально. Вона повинна бути паралельною землі.

 6. 6

  Встаньте прямо. Чи не випинати груди і не розслабляйте м`язи. Це додасть пару сантиметрів, і завмер вийде не вірним.

 7. 7

  Зверніть увагу на те, як виробляєте вимірювання. Дивіться в дзеркало, щоб побачити, де з`єднуються початок стрічки і відповідний вашому розміру відрізок на середині грудей. Ця цифра і є обхват вашої грудей.
  • Коли виробляєте завмер не дивитеся на стрічку, так в цьому випадку вона може сповзти. Дивіться в дзеркало.


  • Додайте 5 см до обхвату грудей для одягу вільного крою, наприклад, сорочки. Завжди вимірюйте одяг при покупці.

Метод 2 з 2: Вимірюємо обхват грудей жінки

 1. 1

  . Візьміть сантиметрову стрічку. Вона виготовлена з м`якого матеріалу і її легко можна обернути навколо вашого тіла і правильно виміряти округлі частини. Якщо у вас немає під рукою сантиметри, то можна використовувати тасьму, а потім виміряти обхват грудей, приклавши тасьму на рулетку.

 2. 2

  Попросіть кого-небудь допомогти вам зробити вимір. Трохи складно зробити точний вимір собі самій, хоча і можливо, але краще попросити когось. Якщо ж вирішили робити завмер самостійно, то будьте гранично уважні і стежте, щоб стрічка не сповзла зі спини.
  • Зніміть сорочку, але залиште бюстгальтер. Зайва одяг додає заміром зайві сантиметри. Однак ви одягаєте одяг на бюстгальтер, тому його не варто взяти до уваги.

 3. 3

  Оберніть сантиметрову стрічку навколо грудей, розташувавши її під пахвами і горизонтально по відношенню до підлоги. Поправте стрічку так, щоб початок відліку на стрічці розташовувалося прямо по центру ваших грудей і, охоплювала найширшу частину вашої грудей.
  • Чи не випинати груди і не видихайте, просто стійте прямо.
  • Переконайтеся, що стрічка не перекрутилася.

 4. 4

  Якщо ви робите завмер самостійно, переконайтеся, що вам видно цифри на стрічці в дзеркалі. Зауважте місце, де розташований початковий кінець і де він накладається на другий кінець стрічки. Запам`ятайте вказану там цифру. Це буде ваш обхват грудей.

Що вам знадобиться

 • Сантиметрова стрічка
 • Дзеркало
 • Помічник