Як позбутися від пігментних плям

Пігментні плями це невеликі темні плями на шкірі, викликані прямим і тривалим впливом ультрафіолетових променів. Ці плями можуть з`явитися в будь-якому віці і, як правило, є нешкідливими. Найчастіше пігментні плями з`являються у людей зі світлою шкірою, але ніхто від них не застрахований. Якщо вас турбують які-небудь плями на шкірі, проконсультуйтеся з дерматологом. Як тільки дерматолог підтвердить, що плями безпечні, ви можете спробувати їх позбутися. Існує безліч способів, починаючи природними і закінчуючи косметичними процедурами. Ось кілька методів, на ваш вибір.
Метод 1 з 4: Поступове освітлення природними способами

 1. 1

  Наріжте свіжий лимон і накладайте його безпосередньо на пігментні плями на 10-15 хвилин в день. Можете також використовувати сік лайма. Кислота освітлює плями і допомагає видалити мертві клітини шкіри.

 2. 2

  Двічі на день наносите алое вера на пошкоджені сонцем ділянки шкіри. Алое має дивовижні природними цілющими властивостями.

 3. 3

  Покладіть в киплячу воду пакетик із зеленим чаєм на 3-5 хвилин. Вичавіть пакетик на ватний тампон і втирайте в пігментні плями двічі на день. Антиоксиданти, що містяться в чаї, допомагають шкірі відновлюватися.

 4. 4

  Замочіть пігментні плями в пахте. Це легше зробити з плямами не так на обличчі. Для особи, нанесіть пахту і залиште на кілька хвилин. Маслянка століттями використовувалася для освітлення шкіри.

 5. 5

  Розкрийте капсулу вітаміну Е і нанесіть вміст безпосередньо на пігментні плями. Ті ж властивості, що допомагають загоєнню шрамів, допомагають видаленню пігментних плям.

 6. 6

  Наріжте червоний лук і втирайте його в пігментні плями. Кислоти, що містяться в цибулі, допомагають ефективно позбутися від плям.

Метод 2 з 4: Кошти з аптеки

 1. 1

  Шукайте продукцію, що містить койевую кислоту. Цей побічний продукт процесу бродіння саке довів свою здатність зменшувати пігментні плями.

 2. 2

  Спробуйте Третиноїн і Ренова. Вони також здатні допомогти в боротьбі з пігментними плямами.

 3. 3

  Спробуйте продукцію з азелаїнової кислотою. Це кислоту отримують з зерна (пшениці та жита), і вона також здатна допомогти позбавитися від гіперпігментації. 4. 4

  Запитайте лікаря або фармацевта про гидрохиноном. Цей інгредієнт багато років був дуже популярним засобом від плям на шкірі. Це був спірний продукт, оскільки у великих дозах викликав рак у мишей.

Метод 3 з 4: Професійні послуги

 1. 1

  Позбавтеся від пігментних плям за допомогою лазерної шліфовки. Це дорога, але дуже ефективна процедура, яка позбавляє від плям шляхом видалення тонких шарів шкіри. Для повного відновлення після процедури може знадобитися кілька тижнів.

 2. 2

  Зробіть хімічний пілінг. Його можна зробити в кабінеті дерматолога або спа салоні. Під час процедури використовуються комбінації кислот, які видаляють верхній шар шкіри. Після цієї процедури на шкірі може триматися почервоніння протягом декількох днів.

 3. 3

  Заморозьте пігментні плями за допомогою кріотерапії. Під час процедури використовується рідкий азот для заморозки плям. Потім, протягом тижня пігментні плями будуть отшелушиваться.

Метод 4 з 4: Профілактика

 1. 1

  Використовуйте сонцезахисний крем з фільтром не менше SPF 15, щоб захистити шкіру від подальшого пошкодження сонцем. Захист від сонця може також природно позбавити вас від пігментних плям.

 2. 2

  Не засмагати і тримайтеся подалі від дії прямих сонячних променів. Носіть капелюх або парасольку. Носіть світлий одяг з щільної тканини, щоб захистити шкіру від шкідливих сонячних променів.

Поради

 • Завжди перевіряйте виписані вам рецепти. Багато засобів, наприклад, антибіотики і протизаплідні таблетки, можуть викликати потемніння шкіри.
 • Звіробій також підвищує чутливість шкіри.