Як позбутися Папіломи

Папіломи - це м`які шматочки тканини, які виникають на деяких ділянках шиї, пахви, століттях, складках паху і під грудьми. Хоча у них дещо дивний вигляд, вони часто безболісні і не представляють медичної загрози. (Тому лікарі часто рекомендують не чіпати їх.) Якщо, проте, ви хочете позбутися від папілом, так як знаходите їх неестетичними, існує ряд способів видалити їх як в домашніх умовах, так і відвідавши лікаря.
Метод 1 з 2: Рекомендації лікарів

 1. 1

  Залиште папіломи в спокої, якщо вони не заважають. Папіломи не небезпечні і зазвичай безболісні. Також вони не вказують на будь-які медичні проблеми. У зв`язку з цим кращий варіант - залишити папіломи в спокої, замість того, щоб піддавати себе ризику, пов`язаному з їх видаленням.
  • Незважаючи на те, що існує багато варіантів видалення в домашніх умовах (див. Вище) багато з них ведуть до ризику виникнення рубців, зміни кольору шкіри, необхідності повторного лікування і навіть попадання інфекції. По можливості не перетворюйте папілом в проблему, це всього лише маленька неприємність.

 2. 2

  Попросіть свого лікаря видалити папіломи за допомогою скальпеля або ножиць. Зазвичай лікарі видаляють папіломи шляхом розрізання їх скальпелем під місцевим наркозом. Коли все зроблено правильно - це не боляче, і можна видалити кілька папілом за один раз.

 3. 3

  Попросіть лікаря видалити папіломи шляхом припікання. Лікування папілом електролізом (припіканням), як правило, найкращий спосіб запобігти їх повторній появі. Електроліз також не залишає шрамів, а це означає, що ця процедура може бути застосована для лікування на відкритих ділянках шкіри, таких як обличчя, шия і зона бікіні.

 4. 4

  Спробуйте не допускати роздратування папіломи. Папіломи зазвичай безболісні і ненав`язливі. Однак, зіткнення з грубою поверхнею може викликати роздратування і навіть призвести до кровотечі. Загалом, намагайтеся уникати контактів папілом з:
  • Прикрасами
  • Одягом
  • Зайвим тертям

Метод 2 з 2: Неперевірені домашні засоби

 1. 1

  Нанесення крему на папілом. Деякі креми рекламують повне знищення папілом. Працюють вони чи ні, це інше питання - хоча, деякі люди стверджують, що креми їм допомогли, часто статей в медичній літературі по цій темі просто немає, як і медичних рекомендацій до них. Наприклад:
  • Compound W Gel. Традиційний крем для видалення бородавок. Часто використовується для лікування папілом.
  • Skinhale - Skin Tag Remover зроблений спеціально для видалення папілом.
  • Dermatend

 2. 2

  Лікування папілом шляхом перев`язування їх зубною ниткою. Також називається - перев`язка, це вбиває папілом, тимчасово перекриваючи кровотік. Візьміть шматок зубної нитки, обмотайте папілом і затягуйте щодня потроху. Через день ви помітите зміни стану папіломи. Через кілька днів вона висохне повністю і відвалиться. 3. 3

  Лікування папіломи спиртом. Цей метод може здатися трохи хворобливим, але не все так страшно як здається. Якщо подивитися на папілом на світло, можна побачити трохи чистої шкіри на її поверхні. Відкусите шматочок цієї шкіри нігтьовим кліпером. У цьому місці немає ніяких нервових закінчень, так що не повинно бути дуже боляче. Папілома буде кровоточити, але це нормально. Візьміть лак для нігтів і капніть його на вершину. Це може бути боляче.
  • Дайте висохнути і залиште в спокої на день або два. Буде невелике запалення.
  • Через два дні поворушіть її. Потім ще трохи. Якщо ви чутливі до болю, обезбольте кубиком льоду. Нарешті витягніть її. Це не буде боляче. На кілька днів залишиться червона плямка. Просто нанесіть трохи загоювального ліки з алое вера, і шрам від папіломи зникне за тиждень або близько того.

 4. 4

  Видалення папілом шляхом заморожування. Майже також як бородавки можна видалити за допомогою заморожування, папіломи можуть бути усунені за допомогою рідкого азоту. В аптеках широко представлені продаються без рецепта набори для видалення, за допомогою яких пацієнт може заморозити папіломи в домашніх умовах. Після застосування рідкого азоту папіломи відпадуть, на це буде потрібно від декількох днів до декількох тижнів.

 5. 5

  Використовуйте яблучний оцет. Капніть трохи яблучного оцту на ватний тампон і змочуйте їм папиллому три рази на день. Виконуйте процедуру протягом декількох тижнів, поки папілома НЕ відпаде.
  • Через кілька днів ви побачите, як папілома змінить колір. Вона буде поступово темніти, поки, врешті-решт, не відпаде.

 6. 6

  Заклейте папиллому клейкою стрічкою. Повністю заклейте папиллому невеликим шматочком клейкої стрічки і залиште її на шкірі до тих пір, поки натяг НЕ ослабне. Коли стрічка ослабне, перевірте, чи не відпала чи папілома. Якщо цього не сталося, нанесіть новий шматочок клейкої стрічки і почекайте, поки папілома НЕ відпаде.

 7. 7

  Використовуйте вітамін Е і лейкопластир. Відкрийте капсулу з вітаміном Е і промокніть папиллому невеликою кількістю рідини. Заклейте папиллому лейкопластиром. Лейкопластир повинен зупинити приплив крові до неї, тим часом вітамін Е прискорить процес загоєння шкірного покриву, коли папілома відпаде. Залиште пластир на кілька днів, потім перевірте, чи не відпала чи папілома. Якщо ні, знову нанесіть трохи вітаміну Е, заклейте пластиром і почекайте ще пару днів.

 8. 8

  Боротьба з папіломами за допомогою олії чайного дерева. Вимийте ділянку шкіри, на якому росте папілома, водою з милом, потім висушіть. Нанесіть від 1 до 3 крапель олії чайного дерева на папілом, втираючи його в шкіру за допомогою ватної палички. Повторюйте цю процедуру три рази на день, поки папілома не потемніє і, врешті-решт, не відпаде.
  • Якщо масло чайного дерева подразнює шкіру навколо папіломи, розведіть його невеликою кількістю води (1: 1 буде достатньо). Наносите кілька разів на день, по мірі необхідності.
  • Нанесення пластиру на папілом після лікування маслом чайного дерева допомагає маслу почати працювати набагато швидше, і папілома може відвалитися протягом двох днів.

Поради

 • Не будьте занадто суворі.
 • Очистіть ділянку шкіри перекисом водню, насухо промокніть і заклейте лейкопластирем.