Як зав'язати краватку метелика

Якщо одягаєте смокінг на весілля або співаєте в квартеті, вам необхідно знати, як зав`язувати краватку метелика. Це, звичайно, не те, що ми робимо кожен день, але, на щастя, якщо ви вмієте зав`язувати шнурки, то зможете зав`язати і краватку метелика, так як там використовуються ті ж вузли. Щоб зав`язати краватку метелика, скористайтеся нижченаведеними інструкціями.

Кроки

 1. 1

  Повісьте краватку на шию під коміром і візьміться за кінці. Правий кінець повинен бути приблизно на 4 см довший, ніж лівий.

 2. 2

  Перехрестіть кінці, наклавши довший кінець на коротший. Кінці повинні бути перехрещені прямо у вашій шиї, залишаючи а не вільне (ви ж не хочете, щоб краватка бовтався у вас на грудях), але достатнє для роботи краваткою простір.

 3. 3

  Пропустіть довший кінець в петлю, сформувавши простий вузол. При необхідності, скористайтеся можливістю тугіше затягти його (для зручності відведіть кінець на плече).
 4. 4

  Відведіть інший кінець вліво і зігніть його таким чином, щоб згин дивився вправо, а сам кінець дивився вліво і вже нагадував форму метелика. Тримайте цю складку, вона буде передній петлею зав`язаного галстука і буде видна між куточками коміра сорочки.

 5. 5

  Опустіть піднятий раніше кінець краватки на сформовану першу петлю.

 6. 6

  Візьміться за ліву і праву сторони першої петлі і з`єднайте їх разом, щоб накладений на петлю кінець тепер знаходився між її двома сторонами.

 7. 7

  Проведіть середину бовтається кінця через вузол, зроблений на кроці 3. Тепер він сформує задню частину зав`язаного галстука метелика. 8. 8

  Затягніть краватку, потягнувши за його протилежні сторони і кінці одночасно. Потягніть передню праву частину із задньою лівою, щоб послабити краватку, потягніть передній лівий і задній правій, щоб затягнути. Проведіть дані процедури для того, щоб надати краватці бажану форму і щільність.

 9. 9

  Готово.

Поради

 • Попрактикуйтесь, зав`язуючи краватку у себе на стегні. Так ваші руки будуть менше втомлюватися і ви хоча б зрозумієте, що ви робите, і зможете набити руку. Стегно зазвичай якраз має той же обхват, що і ваша шия.
 • Якщо ви спантеличені даними керівництвом, подумайте про те, як ви зав`язуєте шнурки. Вузол, використовуваний в цьому краватці, той же, що використовують багато людей для зав`язування шнурок на черевиках. Просто уявіть собі, що ви зав`язуєте черевики.
 • Переконайтеся, що краватка вам підходить, і ви відчуваєте себе в ньому комфортно.
 • Коли ви навчилися зав`язувати краватку метелика, можна спробувати поекспериментувати з розміром вузла і гостротою куточків метелика. Краватка метелик надає достатньо простору для того, щоб висловити свій індивідуальний стиль.