Як депілірованную воском брови в домашніх умовах (метод за допомогою меду і солі)

Ви хочете знати, як зробити віск для депіляції брів? Цей метод дозволить вам зробити свій власний віск в домашніх умовах для видалення небажаного волосся з брів.

Кроки

 1. 1

  Перед тим як почати, вам знадобиться трохи воску. Швидкий і легкий спосіб - це змішати мед з водою, з сіллю і з борошном. Заважайте суміш, поки вона хороша не перемішається.

 2. 2

  Використовуючи ложку, нанесіть віск на небажане волосся на бровах. Будьте вкрай обережні на цьому етапі, так як це може бути складно. Уникайте тих областей, де б ви не хотіли, щоб волосся були видалені.

 3. 3

  Використовуючи стару ганчірку або м`яку тканину, акуратно натисніть на віск. Зачекайте п`ятнадцять хвилин.
 4. 4

  Після закінчення п`ятнадцяти хвилин швидко здеремо тканину так, як ніби ви здираєте неподатливу пов`язку. Не соромтеся на цьому етапі, інакше волоски можуть повиснути на шкірі і буде ще болючіше, ніж мало бути.

 5. 5

  Знайдіть нову, чисту тканину і змочіть її теплою водою. Акуратно притисніть її до області, де ви наносили віск. Цей крок дозволить запобігти роздратування на шкірі. 6. 6

  Готово.


Поради

 • Встановіть таймер на п`ятнадцять хвилин для точного вимірювання часу.
 • Цей процес не повинен бути болючим, якщо ви не перечекали до тих пір, поки віск не перестав діяти.
 • Цей метод не шкідливий, якщо ви правильно прямуєте інструкцій.

Попередження

 • Смикайте за тканину рівно через п`ятнадцять хвилин, або тканина буде погано віддирати, і буде боляче, коли ви спробуєте зробити це!