Як демонструвати декольте з маленькими грудьми

Правильне декольте може створити чарівний, сексуальний і в той же час не вульгарний зовнішній вигляд. Жінкам з маленькими грудьми часто легше вибирати підходяще декольте, ніж жінкам з великими грудьми. Вдалий виріз може також візуально збільшити бюст, змушуючи плоскі груди виглядати повніше звичайного.
Метод 1 з 3: Виберіть правильний бюстгальтер

 1. 1

  Завжди вибирайте бюстгальтер правильного розміру, що підходить вашій грудей. Хороший бюстгальтер буде підтримувати і піднімати груди, збільшуючи розмір декольте, яке ви зможете показати.

 2. 2

  Вибирайте бюстгальтери на кісточках. Бюстгальтери з кісточками підтримують груди і надають їй трохи природного приросту. Уникайте бюстгальтерів без кісточок, оскільки вони забезпечують менший підйом і зводить до мінімуму ваше декольте.

 3. 3

  Спробуйте вставки в бюстгальтер. Силіконові вставки в бюстгальтер бувають найрізноманітніших стилів, які зручно поміщаються всередину бюстгальтера. Гіпоалергенні м`які вставки без силікону більш реалістичні і в той же час створюють збільшений зовнішній вигляд.

 4. 4

  Розгляньте бюстгальтер з «пуш-апом». Шукайте такий, в якому буде менше тканини, який буде правильно утримувати груди. «Пуш-ап» бюстгальтер, в якому занадто багато тканини, не виглядає природно, і може притиснути ваші груди, а не створити привабливе декольте.

Метод 2 з 3: Підбирайте правильний одяг

 1. 1

  Носіть одяг, в якій є виріз, здатний відкривати область декольте. Інші підсилюють видимість бюста елементи, такі як колір і візерунок, можуть також підкреслити ваше декольте і візуально збільшити вашу груди.

 2. 2

  Вибирайте глибокі вирізи. Великі вирізи за своєю природою більше демонструють декольте, ніж топи з високим вирізом. Вибирайте V-подібні човником і совкові вирізи. V-подібний виріз особливо ефективний, тому що він природно і вигідно підтримує і обрамляє ваше декольте.

 3. 3

  Спробуйте короткий топ. У короткому топі є відкритий зазор, щоб оголити своє декольте. Топ зі складками також допомагає вашому бюсту виглядати більше, створюючи ілюзію більш повного декольте.

 4. 4

  Шукайте топи, які обрамляють ваш бюст. Розгляньте варіанти приталених і обертаючих топів. У них бюст візуально відділяється від талії, краще виділяючи груди і, в кінцевому рахунку, створюючи об`ємний вигляд. У поєднанні з низьким вирізом декольте буде виглядати природно і прекрасно.

 5. 5

  Тримайте верх туго обтягнутим. Уникайте мішкуватих тканин, які недбало звисають з вашого бюста. Навіть з низьким, демонстративним виразом, в кінцевому рахунку, спокушатися частина вашого бюста залишиться прихованою під купою матеріалу. Чим менше тканини ви використовуєте, тим більше буде виділятися ваш бюст.

 6. 6

  Експериментуйте з використанням світлих тонів. Світлі кольори змусять ваш бюст виглядати більш широким. Темні кольори можуть зробити вас ще тонше, а сміливі кольори будуть залучати погляди до верхньої частини декольте.

 7. 7

  Спробуйте носити речі в смужку. Горизонтальні смуги поверх зони грудей створять видимість більшого розміру. Якщо смуги розміщені безпосередньо вздовж декольте, вони можуть також привертати увагу до вашого вирізу.

 8. 8

  Доповніть лінію вашого декольте оборками або мереживами. Деталі в зоні грудей примножать все те, що у вас є, змушуючи вашу груди здаватися трохи менш плоскою. Якщо розмістити їх безпосередньо на декольте, вони також допоможуть підкреслити будь-який відкритий виріз.

 9. 9

  Вибирайте купальники з ефектом піднятою грудей. Розгляньте трикутні форми з невеликим підсилювачем підйому. Такі підсилювачі забезпечують підйом і підтримку, показуючи якомога більше шкіри. Така особливість максимально збільшить декольте і змусить груди виглядати повніше.

Метод 3 з 3: Нанесіть трохи макіяжу

 1. 1

  Створіть більш виражене декольте за допомогою косметики. Нанесіть темні відтінки на області вашого декольте, куди повинні падати тіні, і світлі відтінки на області, які повинні виділятися.

 2. 2

  Використовуйте правильну основу. Підберіть тон, який відповідає тону вашої шкіри. Рівномірно нанесіть основу на шию і область декольте.

 3. 3

  Нанесіть тональний крем. Вибирайте такий крем, який відповідає кольору вашої шкіри. Намажте деякі помітні темні плями, шрами або інші недоліки, і втирайте.

 4. 4

  Виберіть темний автозагар або рум`яна. Пошукайте бронзовий колір на один тон темніше, ніж ваш тон шкіри. Це створить ілюзію тіні, зберігаючи при цьому природний вигляд.

 5. 5

  Нанесіть автозагар з боків декольте. Використовуйте щітку, щоб не було контрастною смуги. Опустіть кисть в бронзову пудру і проведіть нею по шкірі, починаючи від лінії декольте і закінчуючи в точці, де лямка бюстгальтера кріпиться до чашках. Повторіть процедуру для обох сторін.


  • Нанесіть автозагар між грудьми. Змішайте його з вашим природним відтінком шкіри, створюючи при цьому «V» - образну тінь.

 6. 6

  Виберіть світлий, природний колір тіней для повік або пудру. Шукайте порошок на один тон світліше вашого натурального кольору шкіри.
  • Нанесіть порошок на видиму частину вашої грудей. Використовуйте щітку, щоб не виходило розлучень. Це підкреслює округлість грудей, надаючи їй повний вигляд.

 7. 7

  В якості альтернативи ви можете вибрати мерехтливий блиск. Вибирайте краще присипку, а не гель-блиск. Присипка буде виглядати більш повітряно, в той час як гель буде здаватися липким.
  • Легенько нанесіть блиск на видиму частину вашої грудей. Блиск повинен бути ледь помітним. Це також допоможе підкреслити вашу груди, як тіні або пудра.

Поради

 • Ніколи не носіть спортивний бюстгальтер. Це зробить вашу груди схожою на один довгий сендвіч і покаже її справжній розмір. Купуйте білизну з «пуш-апом» і футболки з v-подібним і носіть їх кожен день.
 • Якщо на вашому топі є виріз або інший елемент, через який ви не можете носити під нього традиційний бюстгальтер, вибирайте бюстгальтер з лямками, які можуть регулюватися.
 • Жінкам з маленькими грудьми часто можна обійтися і без ліфчика, але якщо ви хочете показати і виділити ваше декольте, ви повинні вибирати одяг в такому стилі, щоб носити спеціальний бюстгальтер.
 • Якщо на вашому платті є відкриті елементи, ви можете використовувати пояс, щоб закріпити сукню на місці. Жінкам з маленькими грудьми, як правило, не потрібно турбуватися про «випаданнях» з їх сукні або топа, але, все ж, модний ремінець забезпечить вам почуття великої безпеки і впевненості в собі.
 • Одягніть білизна з «пуш-апом», а потім стягніть бретельки бюстгальтера ближче один до одного. Це збільшить ваше декольте і вам не доведеться турбуватися про те, що ваші бретельки визирають з-під одягу.

Вам знадобляться

 • Бюстгальтер
 • Вставки в бюстгальтер
 • Топи і сукні з глибоким вирізом
 • Основа
 • Коректор
 • Автозагар або рум`яна
 • Тіні для повік, пудра для обличчя, або розсипчасті блискітки