Як робити високо заколюють зачіски

Як робити високо заколюють зачіски

Всі вантажні зачіски наповнені пишним гламуром. Створіть собі високо заколоту зачіску минулих часів, яка дозволить вам виділитися з натовпу плоских кінських хвостів і неохайних пучків.
Метод 1 з 3: Похваліться зачіскою «Victory Rolls»

 1. 1

  Виділитеся зачіскою і повбиваєте друзів сексуальним чином, ідеальним для світського вечора. Незалежно від того причепуритися ви відповідним чином чи ні, зачіска victory rolls ідеальна для походу по барах і для інших цікавих подій.

 2. 2

  Почніть розділяти волосся на секції. Заколіть більшу частину волосся шпилькою на верхівці і поступово обробляйте пасма по 2,5 см шириною, завиваючи їх.
  • Почніть ззаду і просувайтеся вперед, утримуючи кожну пасмо волосся на плойки приблизно по 45 секунд.
  • У міру просування користуйтеся лаком для волосся.

 3. 3

  Після накручування всіх волосся скористайтеся великим пальцем руки і проведіть їм вгору діагональний проділ від кінчика вуха, так ви виділите волосся для одного з двох завитків зачіски.

 4. 4

  Візьміть плоску гребінець з частими зубами і начешіть волосся, почавши приблизно в 5 см від коренів і рухаючи гребінцем у напрямку до коріння. Це створити ілюзію об`єму у волоссі. Обробіть начісування лаком для волосся.

 5. 5

  Повторіть кроки 3 і 4 для другої половини голови. Переконайтеся, що волосся, виділені з другої сторони еквівалентні за обсягом першій стороні.

 6. 6

  Розгладьте верхній шар начесане волосся гребінцем.

 7. 7

  Скрутіть волосся в невеликий гурток близько 5 см діаметром, почавши з кінчиків начесане волосся і загортаючи волосся до коренів. Обробіть створений завиток плойкою, щоб надати їй бездоганний вигляд.

 8. 8

  Заколіть завиток по центру за допомогою невидимки, відповідної за кольором тону вашого волосся. Якщо здається, що завиток занадто вільно тримається, використовуйте побільше невидимок для його фіксації.

 9. 9

  Повторіть кроки 6-8 для другої сторони. Не забудьте розгладити начесало лише до такої міри, коли волосся виглядають здоровими, але не втратили обсяг.

 10. 10

  Повністю обробіть голову лаком для волосся. Не забудьте підчистити передню частину зачіски victory rolls, пригладивши пальцями будь-які вільні волоски.

 11. 11

  Додайте декоративні квіти для посилення вантажного образу. Великі квіти краще всього виглядають з цією зачіскою, якщо їх заколоти безпосередньо позаду вуха.

Метод 2 з 3: похизуватися кінським хвостом в стилі ретро

 1. 1

  Рушайте на роботу, на пікнік або денне побачення з грайливим, кокетливим кінським хвостом в ретро стилі. Ви можете використовувати його і на вечір, застосувавши різні варіації на кроках 10-11.

 2. 2

  Почніть з проділу від вуха до вуха, відокремлюючи передню частину волосся, які б впали б вам у наявності, якби ви їх відпустили. Скрутіть волосся невеликим кільцем прямо над чолом і заколіть наявної під рукою шпилькою. Вам це волосся знадобляться пізніше.

 3. 3

  Начешіте волосся, які не були в щойно виділену частину, за допомогою плоскої гребінця з частими зубами, почавши з верхівки прямо позаду виділеної передній області. Почніть в 5 см від коренів і начешіть волосся у напрямку до коренів, створюючи об`єм.

 4. 4

  Роблячи начісування, просуньтеся вниз, спустившись приблизно на 8 см від передньої частини волосся у напрямку до шиї. Ви повинні залишити невелику секцію волосся у шиї неначесанной, щоб прикрити її начісування.

 5. 5

  Зберіть все волосся ззаду у високий кінський хвіст, розгладжуючи нижню сторони щіткою. Зафіксуйте хвіст гумкою, зав`язавши її максимально можливе близько до коренів.

 6. 6

  Потім вивільните передню секцію і розділіть її на дві частини. Зробіть проділ там, де захочете. Він може бути посередині, або збоку.

 7. 7

  Візьміть одну частину передньої секції волосся і закиньте її до хвоста, зробивши вільну петлю збоку вашої голови. Кінці волосся обмотайте навколо гумки на кінському хвості стільки разів, скільки зажадає довжина вашого волосся. Зафіксуйте кінчик під хвостом.

 8. 8

  Повторіть з другою частиною. Постарайтеся по максимуму заховати невидимки. Вам може знадобитися заколоти невидимку і поверх хвоста, але постарайтеся не потривожити створену вами навколо нього намотування.

 9. 9

  Обробіть голову лаком для волосся.

 10. 10

  Для більш вишуканого виду накрутіть волосся в кінському хвості на плойку. Якщо ви зважитеся зробити саме так, утримайтеся від застосування лаку для волосся до накручування хвоста.

 11. 11

  Додайте разючості хвоста, зробивши завиток їх передньої частини волосся прямо над чолом, замість того щоб ділити їх на дві частини, згідно крокам 6-8. Перед зав`язуванням хвоста, виділіть над чолом область волосся десь у 8 см шириною.
  • Начешіте її зворотним розчісуванням плоскою гребінцем з частими зубами. Обробляйте лаком для волосся в міру просування.
  • Використовуйте розгладжує щітку, щоб розправити волосся, але не Зруйнуйте створений начосом обсяг.
  • Зробіть петлю на кінці цієї пасма волосся і обережно скрутіть її навколо самої себе в напрямку до коріння.
  • На завершення, закріпіть завиток вгорі прямо над чолом невидимками посередині.
  • Обробіть лаком для волосся і потім зав`яжіть кінський хвіст.

Метод 3 з 3: Зробіть високу зачіску в стилі Розі Ріветер 1. 1

  Відокремте секцію волосся в потенційній області чубчика. Скористайтеся плоскою гребінцем, щоб відокремити частину волосся прямо над чолом проділом у формі букви U в напрямку від вуха до вуха. Кінці U повинні бути звернені вперед, а вигнута частина букви повинна дивитися в напрямку маківки.
  • Уявіть, що ви накреслили лінію від зовнішніх куточків очей в напрямку лінії росту волосся. Зупиніть збирати волосся саме на рівні цієї лінії.
  • Заколіть відокремлені волосся прямо над чолом.

 2. 2

  Зауважте іншу частину волосся в кінський хвіст ззаду голови за допомогою гумки. Між самим кінським хвостом і вигином проділу у формі U повинно залишитися близько 5-8 см.

 3. 3

  Розпустіть передню частину волосся, яку ви виділили для створення челочного завитка. Розділіть волосся на більш дрібні пасма.

 4. 4

  За допомогою плойки діаметром 2,5 см накрутите чубок у зворотному напрямку пасмо за пасмом. Краще використовувати саме плойку діаметром 2,5 см, якщо це можливо, щоб підсумковий завиток вийшов правильного розміру, проте будь наявна у вас плойка також спрацює.

 5. 5

  Начешіте кожну щойно накручену пасмо волосся плоскою гребінцем з частими зубами. Почніть приблизно в 5 см від коріння волосся і начешіть волосся в напрямку до коріння.
  • Розгладьте зовнішню частину начосу за допомогою розгладжує щітки і обробіть волосся лаком для волосся.

 6. 6

  Візьміть кінчики завитого волосся і почніть скручувати в великий завиток прямо над чолом. Можна зробити завиток прямо по центру або злегка збоку.

 7. 7

  Заколіть завиток по центру невидимками і обробіть лаком для волосся.

 8. 8

  Потім накрутіть волосся, що знаходяться в хвості, дрібними пасмами.

 9. 9

  Начешіте пасма так само, як ви тільки що робили з передньої секцією волосся. Пам`ятайте, що працювати гребінцем необхідно в напрямку до коріння, а зовнішню частину готового начосу слід розгладжувати розгладжує щіткою.

 10. 10

  Обробіть хвіст лаком для волосся, а що робити далі вирішувати вам! Ви можете або залишити свій пухнастий хвіст як є, або заколоти кінці волосся вниз, щоб вийшов більш гладкий валик, або заколоти пасма невеликими кільцями для більш модного вигляду.

 11. 11

  Для того щоб насправді виглядати як Рози Ріветер додайте до зовнішності вінтажну бандану прямо позаду переднього завитка волосся. Зав`язати бандану можете ззаду внизу, або вгорі спереду трішки набік.

Поради

 • Сухе волосся краще тримають завивку.
 • При завивці і начесиваніем беріть невеликі пасма волосся.
 • Мийте волосся за день до того, як плануєте зробити таку зачіску.
 • Уникайте використовувати зайву кількість засобів для укладання. Легке зволоження лаком для волосся - все, що вам потрібно.
 • Високо заколюють зачіски все будуються на обсязі та гладкості. Закріпіть все випадають пасма лаком для волосся та іншими розгладжують засобами, які вам подобаються.

Що вам знадобиться

 • Невидимки
 • Гумки для волосся
 • Лак для волосся
 • Будь велика шпилька для відділення секцій волосся
 • Плойка
 • Плоска гребінець для створення начосу
 • Розгладжуюча щітка
 • Декоративні шпильки або квіти (не обов`язково)
 • Бандана (не обов`язково)

Sources

https://youtube.com/watch?v=RzHbcgtE1aw
https://seaofshoes.com/sea_of_shoes/2012/12/hair-tutorial-the-pin-up-ponytail.html
https://thebeautydepartment.com/2012/09/1950s-inspired-ponytail/
https://youtube.com/watch?v=IH4KWLiyuK4