Як пофарбувати джинси

Оновлення ваші джинси, перефарбувавши їх в темний колір або відбілити їх і надавши їм яскравий колір. Джинсова тканина дуже добре вбирає фарбу, і завдяки міцній конструкції тканини, вона може бути вибіленою і знову пофарбованої кілька разів. Ви можете пофарбувати джинси в пральній машині за допомогою прання або пофарбувати їх у відрі з допомогою яскравого барвника «Ріт».
Метод 1 з 2: Фарбування джинсів в пральній машині

 1. 1

  Переконайтеся, що у вас пральна машина з передньої завантаженням з дуже регульованими циклами. Нові пральні машини, які дозволяють контролювати температуру, час і крихкість тканин - найкраще.

 2. 2

  купите засіб для прання та фарбування джинсів «Ділон» або будь-яке інше засіб. Цей метод пропонується для фарбування джинсів в чорний, коричневий або синій кольори, так як це засіб підходить саме для джинсової тканини. Інші кольори доступні, але вимагають додаткової солі та інших методів фарбування.
  • Якщо ви турбуєтеся про фарбування вашої пральної машини або раковини, рекомендуємо скористатися методом фарбування у відрі. Якщо вода з вашої пральної машини стікає в підсобну раковину, цілком імовірно, що вона забарвиться, принаймні, на короткий час.
  • Вам знадобиться один пакет барвника для кожної пари джинсів, які ви хочете пофарбувати.

 3. 3

  Купуйте засіб для попереднього фарбування «Ділон» або іншої фірми, якщо ваші джинси в даний час іншого кольору, а не сині, чорні або білі. Використовуючи засіб для попереднього фарбування джинсів, ви повернете їм нейтральний колір, так що отримаєте правильний відтінок після фарбування.

 4. 4

  Встановіть вашу пральну машину на найгарячіший цикл. Це режим прання на 40 градусах за Цельсієм або режим гарячої прання.

 5. 5

  Вилийте барвник у відділення для миючих засобів пральної машини. Запустіть машину з барвником. Переконайтеся, що вона працює повний цикл з максимальною кількістю води.

 6. 6

  Виперіть джинси вдруге. Використовуйте м`яке миючий засіб для одягу. Встановіть цикл на інший гарячий режим.

 7. 7

  Дістаньте джинси і висушіть їх на повітрі. Запустіть вашу пральну машину знову з режимом полоскання для видалення залишків.

Метод 2 з 2: Фарбування джинсів у відрі

 1. 1

  Попередньо виперіть зовсім нові джинси для видалення ярликів та інших добавок. Ви також повинні випрати їх, якщо вони дуже брудні.

 2. 2

  Спочатку відбілити ваші джинси, якщо ви хочете пофарбувати їх в яскраві кольори. Налийте суміш з однієї частини відбілювача і однієї частини води у відро. Занурте джинси у відро з цією сумішшю, поки вони не стануть жовтими або білими, або максимум на одну годину.
  • Дуже добре промийте джинси. Ви можете пофарбувати їх відразу після відбілювання.

 3. 3

  Знайдіть відро або пластиковий контейнер, ємністю 15-18 літрів води. Знайдіть місце для його розміщення. Ви можете встановити його на галявині, якщо ви боїтеся розприскати барвник у ванній або на кухонних поверхнях.

 4. 4

  Нагрійте каструлю повну води на плиті. Кип`ятіння води є кращим способом, щоб забезпечити хорошу роботу барвника. Однак ви можете також використовувати дуже гарячу воду з крана. Налийте воду в ваше відро.

 5. 5

  Зважте ваші джинси на кухонних вагах. Вам знадобиться півпляшки барвника на кожні 500 гр. тканини. Для більш насиченого кольору, використовуйте повну пляшку.
  • Ви можете купити барвники «Ріт» або інші в різних кольорах в супермаркетах, магазинах і магазинах для ручної роботи.

 6. 6

  Додайте пляшку барвника в кип`ячену воду. Добре перемішайте.

 7. 7

  Розчиніть одну чашку солі у двох склянках води. Вилийте суміш у відро з фарбою. Добре перемішайте, щоб утворити однорідну масу.

 8. 8

  Додайте одну дозу рідини для миття посуду. Змішайте її у відрі з фарбою і сіллю.

 9. 9

  Намочіть ваші джинси теплою водою. Відіжміть їх. Покладіть джинси у відро з вашим барвником. 10. 10

  Безперервно перемішуйте джинси протягом 20 хвилин. Потім перемішуйте їх кожні 10 хвилин до однієї години. Чим довше ви залишите джинси в барвнику, тим темніше буде колір.

 11. 11

  Промийте джинси в холодній воді, поки вона не буде збігати абсолютно чистою. Відіжміть джинси, а потім покладіть їх у пральну машину. Використовуйте лоток або відро, щоб не дати барвнику накапати на підлогу.

 12. 12

  Виперіть джинси в теплій воді, використовуючи м`який миючий засіб. Висушіть джинси. Періть джинси окремо від усіх речей ще 2-3 прання.


Поради

 • Періть недавно пофарбовані джинси окремо від інших речей в найближчі два-три прання. Крім того, барвник може злиняти на тканину, так само, як і нова джинсова тканина. Щоб переконатися, що фарба линяє, візьміть старого білий рушник або футболку і виперіть разом з ними. Якщо речі будуть кольоровими, джинси все ще линяють.
 • Щоб зробити «варені» джинси, зв`яжіть їх, відбілити або використовуйте білі джинси. Потім змішайте кілька кольорів барвника «Ріт», додавши трохи солі і невелику кількість засобу для миття посуду, до кожної чашки гарячого барвника. Намочіть джинси, а потім нанесіть кольору барвника на джинси. Закінчите свій дизайн спереду і ззаду. Нехай барвник вбереться протягом тридцяти хвилин або більше, якщо ще не вбрався. Потім, виперіть їх на теплому режимі. Повісьте джинси висохнути.

Що вам знадобиться

 • Джинси
 • Джинсовий барвник «Ділон»
 • Пральна машина з передньої завантаженням
 • Сушарка
 • Відро
 • Плита / чайник
 • Вода
 • Палка для перемішування
 • Сіль
 • Засіб для миття посуду
 • М`який миючий засіб для одягу
 • Барвник «Ріт»
 • Відбілювач
 • Попередній барвник «Ділон»