Що не соромитися брекетів та окулярів

Вам, напевно, вже набридло, коли вас називають "Чотириокий" або "залізне обличчя", і ви можете вважати, що носіння брекетів або окулярів, не така вже забава. Але вся справа у відношенні! У наші дні, окуляри або що-небудь, що може змусити інших повісити на вас ярлик "урод", може, в принципі, зробити вас більш крутим, тому що ми живемо в епоху кретинів. Якщо ви хочете і брекети і окуляри, то ви повинні знати, наскільки ви крутий, думати і діяти відповідно. Якщо ви хочете полюбити своє обличчя, дивіться крок 1, щоб почати.
Частина 1 з 2: Змініть ставлення

 1. 1

  Не думайте, що ваші брекети і окуляри роблять вас кретином. Хоча ще недавно використовувати терміни "кретин" і "урод" вважалося крутим, і якщо люди у вашій школі все ще використовують їх як образи, то ви повинні зрозуміти, що це не має ніякого відношення до ваших людським якостям. Якщо ви не хочете мати прізвисько урод, то повинні думати, що ви не такий (якщо ви не такий, звичайно - і це теж круто!).
  • У людей є стереотип щодо тих, хто носить окуляри і скоби - від вас залежить доказ зворотного!
  • Якщо ви ведете себе, як крутий, то люди будуть за вами слідувати. Але якщо ви будете слабкі і іспуганни, то це тільки підстьобне їх обзивати вас кретином або виродком.

 2. 2

  Залишайтеся вірним собі. Дотримуйтеся індивідуальності і будьте впевнені в собі. Незалежно від того, що говорили вам люди, ви завжди були нижче їх. Якщо ви не зміните то хто ви, що ви відчуваєте і як себе ведете, тоді люди не будуть думати двічі про ваші брекетах і окулярах. Одягніть те, що носите зазвичай, і змусьте себе посміхатися і бути щасливою. Коли люди помітять, що ви змінилися, то вони будуть знати, що вся справа в ваших брекетах і окулярах.
  • Якщо ви зазвичай комунікабельні, то не дозволяйте очками або скобам стримувати вас!

 3. 3

  Не ставтеся до себе занадто серйозно. Вчіться сміятися над собою. Якщо ви хочете пожартувати над собою з приводу чотирьох очей або повного рота заліза, то робіть це. Чому б не вбити людей своїм сарказмом? Якщо вони побачать, що вам комфортно зі своїми примхами, то відступлять. Але якщо ви будете нервувати і переживати про те, що скажуть про ваші окулярах і брекетах, то найвірогідніше, вас висміють.
  • Будьте товариським і дружним. Якщо ви великий індивідуаліст, то все менше людей будуть помічати метал у вас в роті. Пам`ятайте потворні Бетті, у якої це вийшло.

 4. 4

  Згадайте, що окуляри зараз в моді. Носити окуляри, неважливо, у великій чорній оправі або більш вишукані варіанти, зараз в моді. Такі знаменитості, як Райан Гослінг, Енн Хетевей, Кейті Перрі та Джастін Біббер були помічені з цим модним аксесуаром. Здорово носити окуляри, хоча деякі люди згадують про комп`ютери та про "гальмах", і що з того? Комп`ютери, технічний світ та програмування, це всесвітнє зло. Але навіть якщо ви не підходите під ці описи, то носіння окулярів зробить вас більш крутим, не менш крутим, ніж у їх порівняннях.

 5. 5

  Пам`ятайте, що скоби не назавжди. Навіть у самій надзвичайної ситуації, ви не будете носити свої скоби протягом усіх років перебування в початкової, середньої або вищої школі. Ми говоримо про один або два роках дискомфорту, взамін на пару ниток білих перлин. Не варто вважати хвилини до моменту зняття скоб, але завжди пам`ятайте про те, що скоро ваші зуби не будуть прикрашені додатковими металевими прикрасами.

 6. 6

  Скажіть собі, що все чогось соромляться. Неважливо, якого ви віку, але тим більше, якщо ви дитина десяти років або підліток, ви будете проводити більшу частину свого часу в колі людей, які дійсно є просто невеликим зосередженням напруженості і ненадійність. У всіх в цьому віці є щось, що вони в собі не люблять, від прищів до зростання, тому ви можете радіти, що ваша проблема всього лише в скобах і окулярах і навчитеся любити ці аспекти вашої зовнішності.

 7. 7

  Знайте, що люди скоро звикнуть до в вашому зовнішньому вигляду. Ви поносіть окуляри всього один тиждень, а коли потім зніміть їх всього на хвилину, то люди скажуть: "Ого, ви так дивно виглядаєте без них!". Люди швидко звикнуть до вашого нового виду і забудуть, що ви коли-небудь виглядали по-іншому. І відносно вас теж. Коли ви звикнете, то навіть почнете шкодувати, що раніше не носили ні окуляри, ні скоби, адже ви звикнете до свого нового образу.

 8. 8

  Продовжуйте бути впевненим. Пам`ятайте, що незвичайна людина це ви, а не окуляри, скоби і інше. Не бійтеся ходити на вечірки, через те, що вам не подобається, то, як ви виглядаєте. Не бійтеся зав`язувати стосунки, через те, що думаєте, ніби ніколи не зможете цілуватися з брекетами. Ведіть своє звичайне життя, тільки пам`ятайте, наскільки ви незвичайні і все інше здасться простіше простого.
  • Пам`ятайте, що ви любите себе, то чим ви займаєтеся і всіх людей у вашому житті. Якщо у вас завжди була більш низька самооцінка, працюйте над своїми недоліками і шукайте те, що вас надихне. Якщо ви будете задоволені собою, то будете задоволені і своєю зовнішністю.

Частина 2 з 2: Змініть зовнішній вигляд

 1. 1

  Знайдіть у собі те, що ви б хотіли показати людям. Чи будуть це доскональні пізнання світу моди, заняття легкою атлетикою, талант у співі або танці, не має значення! Знайдіть у собі те, що робить вас унікальним. Дозвольте людям помітити саме це, а не ваші окуляри. Покажіть свою улюблену межу чи вміння (не будучи занадто зарозумілим) і ви побачите, це саме те, що зацікавило людей.
  • Якщо ви любите співати в караоке, не бійтеся вийти на сцену і виконати вашу улюблену мелодію!

 2. 2

  Сказився і переломити себе. Вас не нудить від тієї ж старої стрижки? Думаєте, ви неправильно укладали волосся? Відчуваєте, що неправильно наносили косметику? Ну от, з цього моменту ви можете почати модернізацію себе. Звичайно, якщо ви задоволені своєю зовнішністю, то не треба нічого міняти!
  • Це може бути забавно, зробити нову зачіску, на той час, поки носите окуляри і скоби. Не намагайтеся укладати волосся так, щоб вони закривали більшу частину обличчя, навіть якщо будуть говорити, що вона вам йде! 3. 3

  Чи не ховайте свою посмішку. Не будьте одним з тих людей, які бояться посміхатися всі три роки, впродовж яких носять брекети. Довгий час без посмішки, зробить вас менш щасливою людиною всередині. Продовжуйте світитися посмішкою, бути щасливою людиною і дозвольте людям бачити ваші зуби. Не дозволяйте своїй зовнішності заважати вам прекрасно проводити час з вашими друзями. Спочатку вам буде трохи не комфортно посміхатися з новими скобами, але після недовгих тренувань ви і ваші друзі забудете, що вони у вас є.

 4. 4

  Виберіть окуляри і брекети, які відповідають вашій індивідуальності. Є різні варіанти кольорів і форм очок. Є також варіанти контактних лінз. Деякі пацієнти можуть носити Invisaling замість брекетів, навіть круглі гумки в скобах можуть підійти тим, хто хоче різнокольорові, або білі / прозорі для тих, хто воліє витончені.
  • Не думайте, що наявність окулярів або скоб робить вас не привабливими на деякий час. Ви повинні будете носити їх якийсь час, тому можете використовувати їх по максимуму.
  • Це залежить від вашого зовнішнього вигляду. Деякі люди фарбують свої скоби в улюблені кольори, щоб додати якусь родзинку в свій образ, тоді як інші вибирають прозорі. Все залежить від того, в чому ви відчуваєте себе комфортніше.

 5. 5

  Підтримуйте свою зовнішність. Не переставайте піклуватися про вашому одязі і вашій зовнішності, просто тому, що ви носите окуляри і скоби. Якщо зазвичай вам подобається вбиратися, то продовжуйте це робити. Не ходіть в спортивних штанях, просто тому що ви відчуваєте себе пригніченою через свого зовнішнього вигляду. В принципі, ви можете навіть вбратися, якщо вважаєте, що це вас підбадьорить і змусить вас почувати себе особливою.
  • Якщо ви зазвичай користувалися косметикою, то продовжуйте це робити. Не думайте, що таким чином відволікає увагу від свого гарного обличчя!

 6. 6

  Піклуйтеся про себе. Вмивайтеся і ретельно доглядайте за собою. Наносите трохи туші, рум`ян, блиску для губ і трохи духів, якщо ви дівчинка. А якщо ви хлопець, дозвольте хорошому запаху бути вашим пріоритетом, це приверне дівчаток і підвищить вашу самооцінку. Регулярне прийняття ванни, використання дезодоранту, це добре, але переважніше користуватися гарним одеколоном.
  • Докладаючи зусиль, для підтримки своєї зовнішності, ви допоможете відчувати себе більш привабливою і більш особливою.

Поради

 • Пам`ятайте, що ви не будете носити скоби до кінця вашого життя. Через деякий час ви зніміть їх і отримаєте гарні зуби.
 • Купуйте окуляри, які більше вам підходять. Якщо ви повинні носити окуляри, то можете зробити це виграшним для вас!
 • Так як носіння скоб стає все більш доступним і поширеним, більше людей перебувають у вашій ситуації, значить, ви не одні.
 • Обдуріть це! Якщо ви сильно переживаєте, з приводу схожості "кретином" або "виродком", станьте ним! Пропагуйте це, як свій стиль!
 • Знайдіть хорошу оправу для окулярів, яка підходить формі вашого обличчя.
 • Є багато програм, які вчать, як робити макіяж з окулярами. Пошукайте деякі на You Tube.
 • Примусьте круті кольорові скоби зробити ваш стиль краще.
 • Хороший одяг і стрижка, завжди допомагають. Знову, для класної стрижки, виріжте фото, з сподобалася вам зачіскою на знаменитості і дайте її своєму стиліста.
 • Розгляньте варіант з придбанням контактних лінз, але тільки якщо ви цього хочете.