Як нанести макіяж на маленькі очі

Так як очі це дзеркало душі, ви хочете зробити їх по можливості великими і красивими. Ось як нанести макіяж на маленькі очі, щоб вони виглядали величезними!

Кроки

 1. 1

  Ваші брови повинні бути вищипані і підстрижені. Доглянуті брови дійсно сильно впливають на форму очей.

 2. 2

  Щоб ваш макіяж залишався на місці як можна довше, нанесіть на повіки до самих брів основу для макіяжу. Ви також можете скористатися консилером і пудрою.

 3. 3

  Виберіть колір підводки. Підберіть колір, що підкреслює колір ваших очей (шоколадно-коричневий для блакитних очей, сливовий для зелених, чорний або синій для карих і рожево-фіолетові відтінки для світло-карих).
 4. 4

  Наносите підведення, починаючи з внутрішнього кута верхньої повіки, і ведіть лінію до зовнішнього кута. Робіть короткі мазки, щоб у вас не вийшла товста, суцільна лінія. Постарайтеся підвести очей якомога ближче до лінії вій. Як тільки ви дійдете до зовнішнього кута ока, злегка змастіть закінчення лінії.

 5. 5

  Ви також можете нанести мерехтливі (не блискучим!) Білі тіні на внутрішні куточки повік, під бровами і під зовнішніми куточками очей. Це притягує світло до ваших очей і виділяє їх.

 6. 6

  Щипцями для вій підкрутіть вії, перш ніж нанести туш. Наносите туш, починаючи з основи вій, а, рухаючись у напрямку до кінчиків, наведіть пензлик з боку в бік. Щоб уникнути грудочок на віях, необхідно нанести другий шар туші, поки не засох перший. 7. 7

  Не наносіть дуже велика кількість туші на нижні вії. Наносите туш, тримаючи пензлик у вертикальному положенні. Не рекомендується наносити другий шар, так як ймовірно освіту грудочок.

Поради

 • Якщо ваші брови дуже світлі або рідкісні, заповніть їх матовими тінями, трохи темніше, ніж колір волосся. Не можна виділити очі без брів.
 • Є два типи недорогий туші для вій, здатної зробити густі і довгі вії - Maybelline New York Lash Stiletto і Covergirl Lash Blast.
 • Якщо у вас темні кола, накладіть рожевий консилер, а потім нанесіть пудру, перш ніж наносити макіяж очей.
 • Для вечірнього макіяжу нанесіть на верхні повіки або на складки на повіках більш яскраві тіні.
 • Щоб очі виглядали більше, нанесіть білий олівець для очей на лінію зростання нижніх вій.