Як нанести ідеальний макіяж

Нанесення ідеального макіяжу в літній і зимовий час може виявитися важким і, більше того, витратною завданням. Якщо ви будете слідувати порадам, наведеним у цій статті, ви зможете навчитися наносити макіяж легко і просто.

Кроки

 1. 1

  На все обличчя нанесіть пудру.

 2. 2

  Від заснування верхніх вій до нижньої кромки брів нанесіть тіні тілесного кольору.

 3. 3

  На обидві щоки, підборіддя, лоб і ніс нанесіть п`ять однакових крапель тонального крему і рівномірно розподіліть його по шкірі обличчя.
 4. 4

  Від заснування верхніх вій до нижньої лінії брів нанесіть тіні більш темного відтінку. Пам`ятайте, що на цьому етапі не потрібно наносити темні тіні, призначені безпосередньо для повік.

 5. 5

  На віки нанесіть тіні темного відтінку. Ви можете вибрати сірий, чорний або коричневий кольори.

 6. 6

  Тепер ви можете скористатися олівцем тілесного кольору для підведення очей. Проведіть легкі лінії в основі нижніх і верхніх вій. Якщо ви хочете розтушувати олівець, використовуйте звичайну ватяну паличку. 7. 7

  На верхні і нижні вії нанесіть туш. Почніть з коренів і рухайтеся до верху, використовуючи зигзагоподібні руху. Це допоможе захопити всі вії.

 8. 8

  Щоб макіяж тримався цілий день, побризкайте особа мінеральним маслом.

 9. 9

  Не забудьте і про особисте гігіене- прийміть душ і почистіть зуби.

Поради

 • Перш ніж наносити тональну основу або пудру, гарненько вимийте обличчя. Таким чином основа ляже гладко.
 • Косметичні засоби можуть бути дуже витратними. Але, не все те золото, що блищить. Навіть найдорожча косметика може зіпсувати ваш образ.
 • Якщо у вас жирна шкіра, не використовуйте мінеральне масло. Щоб основа макіяжу залишалася на місці, краще нанесіть додатковий шар пудри.