Як надіти бюстгальтер

Швидше за все, ви вважаєте, що бюстгальтери незручне пристосування для підтримки бюста, яке приносить дискомфорт, свербіж і багато інших незручностей. Але, якщо ви носите ліфчик правильного розміру і вмієте його правильно одягати, ви будете себе відчувати набагато комфортніше, і, плюс до всього, ваша груди буде виглядати чудово. Читайте далі, і ви дізнаєтеся правильний спосіб одягання бюстгальтера.
Метод 1 з 2: Виберіть правильний бюстгальтер

 1. 1

  Є деякі очевидні чинники, за якими, ви можете визначити, якщо ваш ліфчик неправильного розміру. Вірите чи ні, але більшість жінок носить неправильний розмір ліфчика. Якщо ви носите неправильний розмір бюстгальтера, ви скоріше всього, не зможете його правильно одягати. Ось кілька факторів, за якими ви можете визначити, якщо ви носите не правильний розмір бюстгальтера:
  • Якщо ваші груди вилазить з верху вашого ліфчика.
  • Якщо вас ріжуть лямки.
  • Якщо вас ріже задня частина ліфчика.
  • Якщо ліфчик занадто тугий, і ви не можете правильно дихати.
  • Якщо лямки ліфчика злітають, неважливо, скільки ви їх затягуєте.
  • Якщо ви з легкістю можете протягнути два пальці між ліфчиком і вашим тілом.

 2. 2

  Виміряйте ваш бюст. Не варто соромитися цього. Найкращий спосіб дізнатися свій розмір це виміряти свій бюст. Зайдіть в будь-який магазин з продажу нижньої білизни і попросіть, щоб вас виміряли. Щоб не мати багато глядачів, просто йдіть в задню частину магазину.
  • Вимірювальна стрічка, яку використовують при міркою, дасть вам точні розміри.

 3. 3

  Довіртеся розміром. Ви можете порахувати, що той розмір, який вам дали, занадто малий, але бюстгальтери повинні вас «обіймати». Якщо ви візьмете розмір по більше, ваша груди буде неправильно сидіти в чашечках. Може ви і не вірите, але є велика різниця між розмірами 34В і 36В.

 4. 4

  Чи не упрямьтесь. Якщо все своє життя ви вважали, що ваш розмір 36С, а вам сказали, що правильний розмір для вас це 34Д, вам не брешуть. Перед тим, як почати сперечатися, спробуйте надіти бюстгальтер правильного розміру, і ви відразу помітите різницю. Якщо ви не впевнені щодо результатів, попросіть друга думка, навіть якщо це означає, що ви все своє життя носили неправильний розмір бюстгальтера.

 5. 5

  Вимірюйте свій бюст раз на рік. Вам варто вимірювати розмір свого бюста, хоча б раз на рік, щоб бути впевненою, що ви носите правильний розмір. Є кілька приводів для цього. Наприклад, ваша груди можуть ще розвиватися, або ви сильно схудли за останній рік, або ви завагітніли. Заведіть звичку міряється раз на рік, і ви завжди будете носити правильний бюстгальтер.

Метод 2 з 2: Одягніть бюстгальтер

 1. 1

  Просмикніть руки через лямки. Щоб надіти звичайний ліфчик, найперше, що ви повинні зробити, це протягнути руки через лямки. У звичайного ліфчика дві лямки, які з`єднують чашки ліфчика і його задню частину.

 2. 2

  Застебніть ліфчик. Більшість бюстгальтерів мають застібки на задній частині, які з`єднують його праву і ліву сторону. Ці застібки мають два або три гачки на одного боку, і дві або три скоби з іншого боку. Ви повинні надіти гачки на скоби. Більшість ліфчиків мають дві або три рівня затягування, так щоб ви могли вибрати наскільки тугим ви хочете, щоб був ваш ліфчик.
  • Щоб затягнути його сильніше, просто надіньте гачки, на скоби, які перебувають довше від краю. Щоб ліфчик був менш затягнутим, надягніть гачки на скоби, які ближче до краю.
  • Деякі бюстгальтери мають застібки спереду або збоку. Застібки спереду мають тільки один вибір натягнутості, а ті які збоку можуть мати два або три вибору.
  • Деякі жінки не можуть застебнути ліфчик на спині, і воліють застебнути його попередньо. Для цього, надіньте бюстгальтер задом наперед, застебніть його, і поверніть його так, щоб чашечки опинилися на ваших грудях. Потім, Протягніть руки через лямки. 3. 3

  Налаштуйте довжину лямок. Як тільки ви просмикнули руки через лямки і застебнули бюстгальтер, переконайтеся, що лямки правильно сидять на ваших плечах. Якщо вони будуть занадто вільно сидіти, то вони будуть постійно спадати. З іншого боку, якщо вони занадто натягнуті, ви будете відчувати постійний дискомфорт, і чашечки будуть тягнутися наверх. Ось, як треба регулювати довжину лямок.
  • Зрозумійте якщо лямки занадто тугі або занадто розслаблені. Якщо вони занадто тугі, вони будуть врізатися вам в плечі. Якщо вони занадто вільні, вони не залишатиметься на ваших плечах.
  • Знайдіть пряжки. Пряжка, це пластмасова штучка, з заднього боку лямки. Кожна лямка повинна мати по пряжки.
  • Якщо лямки занадто вільні, потягніть пряжку вниз, щоб вона була ближче до задньої частини бюстгальтера. Далі потягніть вільну частину лямки, щоб випрямити її. Налаштуйте довжину обох лямок.
  • Якщо бюстгальтер занадто натягнутий, вам доведеться потягнути пряжки лямок наверх, одночасно тягнучи лямки вниз. Виконайте те ж саме з обома лямками.
  • Якщо ви повинні сильно змінити довжину лямок, вам буде простіше зняти ліфчик, і вже потім регулювати їх довжину, щоб ви бачили, що ви робите.

 4. 4

  Намацайте бюстгальтер, щоб переконатися, що він правильно сидить. Як тільки ви наділи бюстгальтер і відрегулювали довжину лямок, ніжними рухами поправте лямки, задню й бічні частини бюстгальтера, щоб переконатися, що він сидить добре на вашому тілі. Після, переконайтеся, що груди правильно сидить в чашечках. Перевірте лямки і задню частину бюстгальтера, щоб нічого не було перевернуто.

 5. 5

  Нагніться. Якщо ви не стоїте, встаньте і нагніться, опустивши спину на 60 сантиметрів до землі. Таким чином, вам буде легше поправляти груди.

 6. 6

  Покладіть груди в чашечках правильно. Спочатку, помацайте бічну частину грудей, щоб переконається, що груди не вилазить під пахвою. Якщо ви стоїте перед дзеркалом, ви зможете побачити ту частину, яка вилазить з ліфчика. Поправте протилежної грудей рукою, щоб вся груди увійшла в чашечку. Тією ж рукою, підніміть груди, щоб вона правильно легка в чашечці.
  • Повторіть процес іншою рукою на інший грудей. Сторони вашої грудей, повинні зручно сидіти по сторонам бюстгальтера.
  • Коли ви поправите обидві груди, ви можете знову встати рівно.
  • Кісточки бюстгальтера повинні знаходитися щільно під грудьми, щоб вона не могла звисати знизу. Груди повинна дивитися вгору, а не висіти під ліфчиком.

 7. 7

  Укладіть груди зверху. Груди буде злегка надутим, і вам буде здаватися, що вона вилазить з ліфчика. Це нормально. Груди повинна так сидіти, після того, як ви її поправили в чашечках. Тепер, використовуючи два пальці, випряміть груди по прямій бюстгальтера, злегка опустивши її, щоб вона красиво лягла в чашечки.

Поради

 • Попрактикуйте метод застібання бюстгальтера на спині. Для цього, немає необхідності знімати одяг. Таким чином, ви навчитеся застібати ліфчик, якщо він вирішив раптово розстібнутися в невідповідний момент.
 • Спробуйте бюстгальтери із застібкою спереду. Будьте обережні, так як вони можуть заподіяти вам свербіж або навіть пошкодити шкіру.
 • Експериментуйте з різними видами застібок. Деякі застібки легше використовувати, ніж інші. Приміром, застібки з одним гачком і скобою простіше застебнути, ніж з двома, але вони можуть набагато простіше розстібнутися, якщо ви потягніть руки назад.

Попередження

 • Якщо ви можете надіти ліфчик через голову, значить, він вам занадто великий. Задня частина ліфчика дає 80% підтримки вашої грудей, і повинна щільно обіймати ваше тіло. Між вашим тілом і задній частині ліфчика не повинно міститися більше двох пальців.