Як зробити, щоб на волоссі трималися кучері

Як зробити, щоб на волоссі трималися кучері

Якщо у вас тонке пряме волосся, то кучері не тримають на них більше декількох годин. Підготовка волосся за допомогою спеціального крему для закручування волосся - гарний початок. Коли ви зав`ється волосся, дайте їм охолонути, а потім закріпіть лаком для волосся, і зачіска збережеться протягом дня.
Метод 1 з 2: Почніть з сухого волосся

 1. 1

  Почніть з волосся, які ви не мили день або два. Коли ви миєте волосся, зі шкіри голови змиваються натуральні масла, які додають текстуру і зберігають зачіску так само, як помада або гель. Якщо волосся не миті один день, кучері буде сформувати складніше, тому що саме натуральні масла допомагають зберегти зачіску.
  • Якщо занадто пізно, і ви вже вимили волосся, ви все ще можете використовувати цей метод. Висушіть волосся феном або почекайте, поки вони повністю висохнуть, перш ніж що-небудь робити.

 2. 2

  Додайте текстуру волоссю. Для цього існує кілька продуктів, які допоможуть зберегти кучері більше 1-2 годин. Спробуйте нанести на всю довжину волосся що-небудь з наступного:
  • Сухий шампунь. Він особливо добре підійде, якщо ваше волосся виглядають трохи жирними біля коріння. Насипте його на корені, зачекайте хвилину, а потім розчешіть волосся від коренів до кінчиків.
  • Крем для формування кучерів. Нанесіть трохи крему (розміром з невелику монетку, залежно від довжини вашого волосся) і розчешіть волосся від коренів до кінчиків, щоб продукт поширився по волоссю рівномірно.
  • Гель або помада. Якщо у вас немає крему для формування кучерів, підійде гель для волосся або помада. Використовуйте невелику кількість, так як ці кошти сильно обтяжують волосся.

 3. 3

  Покрийте волосся лаком для волосся. Це також додасть їм текстуру. Розпорошите лак слабкої або середньої фіксації, утримуючи флакон в декількох сантиметрах від волосся, а потім розчешіть волосся від коренів до кінчиків, щоб вони були покриті рівномірно.
  • Не використовуйте лак сильної фіксації, оскільки він призначений для утримування волосся на місці і додасть їм жорсткий і ламкий вигляд.

 4. 4

  Завийте волосся. Тепер, коли волосся підготовлені, використовуйте щипці для завивки, гарячі бігуді або інші пристрої для завивки, щоб сформувати кучері. Навіть якщо у вас тонкі і прямі волосся, якщо ви підготували їх правильно, ви повинні бути в змозі сформувати кучері. Ось що можна спробувати:
  • Пляжні хвилі
  • Спіральні кучері
  • Великі, м`які, сексуальні кучері

 5. 5

  Заколіть кучері. Як тільки ви зав`ється все волосся, скрутіть кожне пасмо і заколіть біля коріння. Зачекайте, поки волосся повністю охолонуть, а потім розпустіть кучері.

 6. 6

  Закінчите зачіску, покривши волосся лаком для волосся. Використовуйте лак середньої фіксації і розпорошите його на волосся після того, як розпустіть їх. Щоб зачіска виглядала природніше, перед нанесенням лаку вз`ерошьте волосся пальцями, а якщо хочете, щоб кучері були боле жорсткими, нанесіть лак, не чіпаючи волосся.

Метод 2 з 2: Почніть з мокрого волосся 1. 1

  Вимивши волосся, не використовуйте кондиціонер. Кондиціонер робить волосся гладкими і шовковистим, а якщо ви хочете кучері, волосся повинне бути біліше грубими і сухими. Якщо волосся дуже гладкі, кучері НЕ будуть триматися. Вимивши волосся, змийте шампунь, але не наносите кондиціонер.

 2. 2

  Нанесіть крем для формування кучерів. Він, насправді, створений для людей з кучерявим волоссям, але прекрасно підходить і для людей з прямими, якщо ви хочете їх завити. Використовуйте невелику кількість розміром з монетку (залежно від довжини вашого волосся). Розчешіть волосся від коренів до самих кінчиків, щоб поширити продукт рівномірно.
  • Якщо у вас немає крему для формування кучерів, використовуйте замість цього гель або мус. Використовуйте невелику кількість, щоб волосся не були занадто важкі. Занадто велика кількість призведе до того, що кучері випростовується.

 3. 3

  Сформуйте кучері. Для формування кучерів з мокрого волосся без використання тепла існує безліч методів. Ви можете добитися блискучих і тонких локонів без щипців для завивки, а для цього буде потрібно лише трохи часу. Спробуйте один з наступних поширених способів:
  • Кудрі за допомогою шпильок
  • Кудрі за допомогою ватрушки з носка
  • Кудрі за допомогою старої футболки

 4. 4

  Дайте волоссю повністю висохнути. Не залежно від обраного методу завивки, волосся повинні в підсумку бути сухі. Ви можете прискорити процес, висушивши заколоті локони феном. Ви також можете сформувати волосся перед сном, а вранці вони вже будуть сухі.
  • Розпустіть один локон, щоб перевірити, висохли чи волосся. Якщо локон всередині ще вологий, закріпіть його назад і почекайте ще кілька годин, а потім знову перевірте.

 5. 5

  Розпустіть локони. Дістаньте шпильки, смужки футболки або шкарпетки, за допомогою яких ви завивали локони. Не розчісуйте волосся, так як кучері відразу ж розпадуться.

 6. 6

  Закінчите зачіску, покривши волосся лаком для волосся. Використовуйте лак середньої або сильної фіксації і розпорошите його на волосся, щоб зберегти зачіску на цілий день. Намагайтеся не чіпати волосся, так як через це кучері можуть розпастися.

Поради

 • Якщо кучері не тримають на кінчиках волосся, можливо їх слід підстригти. Пошкоджені, посічені кінчики погано тримають локони.

Попередження

 • Не використовуйте щипці для завивки на вологі волоси.Тепло буде горіти ваше волосся.