Як отримати товсті брови

Гей! Ви все ще хочете мати такі ж гарні товсті, чудові і приголомшливі брови, як у британської моделі Кари Делевінь? Ви прийняли правильне рішення! Читайте далі!
Метод 1 з 2: Використання натуральних засобів

 1. 1

  Перегляньте свої брови, щоб надати їм природний і красивий вигляд.

 2. 2

  Візьміть теплу оливкову олію і втирайте у ваші брови вечорами.

 3. 3

  Масажуйте, поки не відчуєте тепло. Це дуже допоможе вам приблизно через 5 днів або менше, щоб ви могли піти в салон і надати форму!

 4. 4

  Це може звучати дивно, але ви також можете спробувати нанести гель для волосся на брови і залишити висохнути. Нанесіть невеликий штрих туші, так як її коричневий колір підходить більшості людей.

 5. 5

  Вечорами втирайте вазелін в тонкі частини брів або у всю брову, щоб злегка згустити їх. При необхідності можете додати трохи днем. Тільки обов`язково витріть надлишки, щоб уникнути блиску.

 6. 6

  Ви також можете купити олівець. Беріть на один тон темніше кольору вашого волосся.

Метод 2 з 2: Використання продуктів для росту волосся

 1. 1

  Виберіть продукт. Є кілька опцій для цього методу: ви можете купити і використовувати звичайні засоби для росту волосся або ви можете використовувати спеціальні засоби для брів.

 2. 2

  Нанесіть продукт на ваші брови. Дотримуйтесь інструкції з використання засобу для вашого продукту. Зазвичай, необхідно втирати продукт в частині, де ви хочете стимулювати зростання. Це може відрізнятися в залежності від використовуваного кошти, тому обов`язково дотримуйтесь інструкцій. 3. 3

  Дочекайтеся зростання нового волосся. Це може зайняти кілька тижнів раніше, ніж волосся ваших брів почнуть заповнюватися. Наносите продукт зростання 1-2 рази на день, поки не помітите, що волосся стають товстішими.

Попередження

 • Не допускайте попадання масла в очі.
 • Тримайте кошти подалі від дітей молодше 8 років.

Що вам знадобиться

 • Кетамін
 • Оливкова олія
 • Гель для волосся
 • Коричнева туш
 • Кокосове масло