Як чистити біле золото

Біле золото - це золото з покриттям із родію. За ювелірними виробами з білого золота не важко доглядати, але, тим не менш, вони вимагають особливої обережності при очищенні. Ви можете легко очистити вироби з білого золота з допомогою теплої води, миючого засобу і м`якої тканини. Ось кілька порад щодо очищення білого золота.

Кроки

 1. 1

  Огляньте виріб на наявність пошкоджень і дефектів. Якщо ви помітили, що з виробом що-небудь не так, віднесіть його в ювелірну майстерню. Спробувавши очистити його самостійно, ви можете пошкодити виріб або втратити дорогоцінні камені. Якщо ви не помітили пошкоджень вашого прикраси, продовжуйте процес очищення.

 2. 2

  Змішайте в мисці 1 ч. л. (5 мл) засобу для миття посуду і 1.1 л теплої води. Перемішайте так, щоб з`явилося трохи мильної піни. Покладіть біле золото в миску і замочуйте протягом 10-15 хвилин. Використовуйте таймер, щоб відстежити час замочування.

 3. 3

  Видаліть з вироби з білого золота бруд. Для цього використовуйте стару зубну щітку і суміш соди і теплої води. Тріть дуже ніжно, щоб не подряпати поверхню виробу.

 4. 4

  Промийте виріб з білого золота в теплій воді. Якщо ви робите це в раковині, будьте обережні, щоб не впустити прикраса у стік. Змийте всі сліди соди і мильного розчину.
 5. 5

  Висушіть біле золото м`яким рушником або спеціальною тканиною для полірування ювелірних виробів. Протріть виріб тканиною або рушником, щоб відполірувати його. Тим не менш, не тріть надто сильно, щоб не подряпати прикрасу.

 6. 6

  Якщо ваше прикраса не очистилося, використовуйте професійний розчин для очищення ювелірних виробів. Розчин повинен призначатися безпосередньо для білого золота. Розчин очистить і відполірує ваше прикраса.

 7. 7

  Зверніться до ювеліра, якщо не змогли очистити прикраса, або воно виглядає тьмяно. Іноді на біле золото потрібно нанести повторний шар родію, особливо якщо ювелірний виріб початок жовтіти. Професійний ювелір може використовувати гальванічний процес для відновлення блиску і довговічності вашого прикраси з білого золота.

Поради

 • Не надягайте прикраси з білого золота в басейн з хлором. Хлор здатний пошкодити родій. Інші агресивні хімікати, наприклад, відбілювач і аміак, також здатні завдати шкоди вашому прикрасі.

Попередження

 • Використовуйте спирт тільки з діамантами, а не з іншими дорогоцінними каменями.

Що вам знадобиться • Тепла вода
 • Засіб для миття посуду
 • Миска
 • Стара зубна щітка
 • Оцет
 • 20 вільних хвилин
 • Сода
 • М`який рушник або тканину для поліровки ювелірних виробів