Як доглядати за пірсингом пупка

І так, ви зробили собі пірсинг пупка! Комусь це доставляє біль, а хтось взагалі нічого не відчуває.


Але як тільки ви це зробили, ви повинні вміти доглядати за проколом, щоб запобігти інфекції, вростання (пірсинг може врости в шкіру) і відторгнення.

Кроки

 1. 1

  Коли ви прийдете додому, не чіпайте пірсинг. Він як і раніше може трохи боліти, тому що ваше тіло звикає до металевого предмету в вашій шкірі. Просто залиште його під одягом.

 2. 2

  «Пропарте» ваш пупок. Після декількох годин з моменту проколу, візьміть трохи солі (краще всього морську) і склянку окропу. Дозвольте воді трохи охолонути, а потім нахиліться, притуліться животом до склянки і відкиньтеся назад. Якщо ви все зробите правильно, то ви отримаєте ущільнення між вашою шкірою і стаканом, так що нічого не витече. Це може бути складно в перший раз, але через деякий час у вас буде виходити. Потім почекайте від 10 до 15 хвилин, а сіль очистить прокол.

 3. 3

  Після того, як ви прочистили пупок з солоною водою, промийте його проточною. Після цього вам потрібно просушити пупок. Не використовуйте рушник або ганчірку для посуду, так як на них багато бактерій. Замість цього використовуйте паперовий рушник і акуратно просушіть ваш пупок. Ви повинні робити це протягом 3-4 місяців, поки прокол повністю не заживе.

 4. 4

  Приймайте ванну / душ. Найкраще приймати душ, так як він забезпечує безперервний потік чистої води. Але якщо ви хочете приймати ванну, то обійдіть без улюбленої піни, масла і солі, так як вони будуть дратувати пірсинг. Мийтеся в чистій воді. Не мийте голову під час прийняття ванни (на волоссі також багато мікробів) і не голіться, оскільки волосся можуть потрапити в ранку. Мийте волосся і голіться після ванни, які не сеча пірсинг.

 5. 5

  Будьте обережні, коли ви спите. Якщо ви ставитеся до типу людей, які люблять спати на животі, то у вас можуть бути проблеми. Але є невеликий трюк, який ви можете використовувати.
  • Якщо ви спите одні, то поверніть подушки і ковдри з одного боку ліжка і ляжте поруч на спину. Таким чином, коли ви захочете перевернутися вночі, вам завадять це зробити подушки, і ви залишитеся на своєму місці. Вам доведеться кілька разів спробувати, щоб підігнати подушки під форму вашого тіла, але це хороший метод.
 6. 6

  Одяг - більшість одягу можна носити, але намагайтеся уникати вузьких, обтягуючих речей. Не носіть великі пояса, так як вашому тілу необхідне повітря, а пояс не тільки буде тиснути на пірсинг, але й обмежить надходження повітря. Намагайтеся носити речі з бавовни та інших м`яких тканин, так як вони менше дратують шкіру. Якщо вам доводиться надіти одяг, яка може викликати свербіж (наприклад, шкільна форма), то купіть пов`язку на око і прив`яжіть її до пупка. Зніміть її, коли будете переодягатися.

 7. 7

  Крім усього сказаного, використовуйте здоровий глузд. Якщо пірсинг дуже болить або виглядає зараженим, то, швидше за все, так і є. Ви повинні перевірити його перш, ніж стане гірше. Якщо вам здається, що у вас інфекція, то зверніться до майстра з пірсингу за порадою. Якщо він не зможе вам допомогти, йдіть до лікаря. Ніколи не виймайте пірсинг самостійно, якщо ви відчуваєте, що там сильна інфекція. Це може призвести до погіршення і нариву. Ви можете нанести трохи мила, щоб шкіра залишалася м`якою і гладкою.


Поради

 • Не міняйте сережку до 6 тижнів.
 • Коли пірсинг заживе, знімайте прикраса, якщо збираєтеся займатися чимось активним. Сергійко може за щось зачепитися, і ви можете випадково її вирвати.
 • Як і з будь-яким пірсингом, дозволяйте йому сохнути самостійно. Використання серветки може занести пил. Рушники завжди несуть в собі мікроби.
 • Завжди користуйтеся лише тими засобами, що порадив вам майстер. Спирт або неоспорін можуть викликати інфекції.


 • Якщо ви хочете подивитися на свій пірсинг - це нормально, але не чіпайте його занадто часто. Краще візьміть дзеркало і вдивіться в нього. Чим більше ви будете чіпати пірсинг, тим більше ваше тіло буде його відторгати.
 • Якщо ви хочете комусь його продемонструвати, робіть це. Але не дозволяйте нікому доторкатися до вашого пупка. Люди можуть занести мікроби.
 • Не наносіть ніякі мазі. Це може призвести до зараження.
 • Будьте обережні, коли будете надягати сорочки та футболки, так як вони можуть зачепитися за прикрасу і висмикнути його.

Попередження

 • Ніколи не чистите пірсинг зі спиртом або c перекисом водню. Це буде гальмувати процес загоєння.
 • Якщо ви помітите будь-який з цих ознак навколо пупка, у вас може бути інфекція: почервоніння, набряк, кровотеча, ушкодження, неприємний запах, біль і все, що здасться вам ненормальним. Однак протягом кількох днів після проколу, все це нормально. Через кілька тижнів це вже проблема.
 • Не міняйте прикраса протягом усього періоду загоєння, приблизно 6-12 місяців.
 • Не носіть прикраси з акрилу і золота, а також важкі прикраси під час загоєння.
 • Якщо у вас є домашні тварини, не дозволяйте їм ходити по вашому ліжку і одязі. Шерсть і мікроби від тварин можуть викликати проблеми. Не дозволяйте тварині лизати ваш пірсинг і пупок.
 • Засмагати можна. Але накривайте пірсинг ватним диском або пластиром.
 • Спочатку пірсинг повинен бути зроблений голкою з нержавіючої сталі і з прикрасою з титану професійним пірсери.
 • Чи не плавайте, поки ваш пірсинг не загоїться. Хлор - це той же спирт, який може призвести до інфекції. А також всі бактерії, які є в басейні можуть призвести до запалення.