Як зменшити шрами на обличчі

Хочете позбутися від шрамів на обличчі природними способами? Читайте далі.

Кроки

 1. 1

  Використовуйте лимонний сік. Це природний відбілювач, який здатний освітлити шрами і плями на шкірі. Наносите на шкіру два рази на день на 15 хвилин.

 2. 2

  Позбавтеся від шрамів від прищів з маслом шипшини. Цей особливий вид масла використовується в косметиці та є надзвичайно корисним у зменшенні шрамів від вугрової висипки. Просто масажуйте шрами з маслом протягом 15 хвилин два рази на день.

 3. 3

  Протирайте шрами кубиками льоду. Це дуже просте домашнє засіб для видалення шрамів, але воно може бути трохи хворобливе. Тріть шрами льодом протягом 15 хвилин щодня.
 4. 4

  Нанесіть алое вера. Гель або сік алое вера є прекрасними засобами, коли справа стосується свіжих ран, так як вони запобігають появі рубців.

 5. 5

  Використовуйте масло чайного дерева. Наносите масло чайного дерева на шкіру кожен день і залишайте на 30 хвилин. Це чарівний засіб.

 6. 6

  Спробуйте мед. На сьогоднішній день це краще домашнє засіб від вугрів. Хочете - вірте, хочете - ні. Нанесіть мед на шрам перед сном і заклейте пластиром. 7. 7

  Використовуйте сандалове дерево. Це кращий засіб для видалення шрамів з обличчя. Змішайте сандалове дерево з рожевою водою або молоком і нанесіть на обличчя. Через годину вмивайтеся холодною водою. Це допомагає видалити шрами і плями з особи.

 8. 8

  Якщо на вашому обличчі багато шрамів, пийте лимонний сік без цукру 2-3 рази на день протягом 15 днів.

 9. 9

  Замочіть 2-3 мигдалю в воді і залиште на ніч. Вранці очистіть шкірку і подрібніть горіхи в пасту. Змішайте з рожевою водою і нанесіть на обличчя. Це допомагає у видаленні шрамів і плям з особи.

 10. 10

  Якщо на вашому обличчі зморшки, використовуйте пасту з насіння редьки. Ця паста допомагає видалити шрами і зморшки з обличчя.

 11. 11

  Використовуйте картоплю. Картопля також дуже корисний для видалення шрамів з обличчя. Картопля містить такі мінерали, як калій і сірка, і застосування сирого картопляного соку допомагає видалити шрами з обличчя.

Поради

 • Ці методи можуть допомогти, але ви повинні будете вибрати один метод і дотримуватися його, щоб отримати результати.